Máte skúsenosti s kúpou kočíka na splátky?

dzidzuska
17. mar 2008

chcela som sa spytat ci mate niekto skusenosti s pkupou kociky na splatky kde sa to oplati a aky kocik

maruschka
17. mar 2008

dzidzuska,treba si zistiť, u ktorej splátkovej spoločnosti najmenej preplatíš, keď ideš niečo brať na splátky...A potom už len kupovať-na splátky sa dá kúpiť už všetko a všade...A aký kočík-no,ja keby som si brala na splátky,tak už taký fajn poriadny,kvalitný...Neoplatí sa ti kúpiť si čo ja viem,nejakú hrkotálku za 3 tis..Podľa mňa treba brať do úvahy-či sa dá ľahko reklamovať, či sa dá ľahko a rýchlo dokúpiť príslušenstvo ku kočíku-madlo,držiaky,duše do koliesok.....Také Chicco má celkom dobré meno-máme buginu-C4-tú novú a je super,hneď sme k tomu dokúpili pár vecí,takže sme nemuseli čakať a objednávať si....
A treba kvalitný nielen kvôli tomu,že ho nemusíš časom reklamovať,ale aj kvôli pohodliu bábätka a ešte-menej sa kazí a opotrebováva, je stále moderný a teda ho aj ľahko ďalej predáš-čo ja viem, na bazáriku.... 😉 😉 😉

sue
17. mar 2008

...pri kúpe kočíka si treba uvedomiť, že dieťa aj mamina s ním trávi 2-6 hodín denne - my teda 5-6 hodín denne, čo je dosť a preto netreba žgrlošiť na takejto veci, ale poriadne zvážiť všetky klady a zápory, stanoviť si podmienky aké má spĺňať...
...kúpa kočíka na splátky je podľa mňa super nápad nakoľko ceny za kočiariky sú častokrát naozaj ako za ojazdenú škodovku 😔
😅

jaduska
17. mar 2008

dzidzuška na splátky sa dá kúpiť už všetko a všade, ale najnižšie úroky majú asi banky, nejaký spotrebný alebo bezúčelový úver výjde asi lacnejšie. Na netových stránkach bánk sú úverové kalkulačky, mali by to mať aj splátkové spoločnosti na svojich stránkach, tak si nahoď sumu, daj rovnakú dobu splácania a porovnaj si to.

dzidzuska
autor
18. mar 2008

no pytam sa lebo mam kocik za 17000sk predajna sa zrusila nechcu nam vratit peniaze ked sa mi vcera doslova zlomil napolovicu tak cakame aspon konstrukciu ze nam novu dovezu...30dni myslela soim ze kupim na splatky nejaky ale v bazare sme vcera kupili apson taky docasny....takze ak sa mi ho podari vyreklamovat ten ostanu mi dva kociky asi ich kdesi predam a kupim uz fakt delo 😀

jaduska
18. mar 2008

Kočík za 17000 sa zlomil na polovicu??? 😲 😲 😲
A ja som sa zlostila, keď mi na našom odišla jedna skrutka, čo drží konštrukciu.A to bol z bazáru za 2000 Sk 😵

dzidzuska
autor
13. apr 2008

No tak som opat tu a este raz...kde sa da kupit kocik na splatky? 😖

arabeska
13. apr 2008
dzidzuska
autor
13. apr 2008

arabeska dakujem🙂

ladykristin
26. okt 2011

Ahojte chcel aby som sa opytat ...kde sa da vobec kupit kocik na splatky ??? prosim vas poradte mi dakujem 🙂 je to hoc ktora predajna alebo ako ?

martinab122
Odpoveď bola odstránená
Zobraz