Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Moze byt takyto kocik?

Výber kočíka
aicha15
6. okt 2019

Dobry vecer. Prve dietatko sme mali dcerku a nosila som ju v bordovom kociku. Teraz asi cakame chlapca. Je podla vas divne ked bude mat kocik po dcerke?
Dakujem. Prikladam foto

mariahazyova
6. okt 2019

Určite nie ☺️ bordová je podľa mňa unisex a môže vám to byť konieckoncov jedno čo si kto myslí😉

aicha15
autor
6. okt 2019

@mariahazyova dakujem za nazor

mrkvicka060
6. okt 2019

@aicha15 toto by m vobec netrapilo. Urcite by som kvoli par mesiacom nekupovala novy kocik. Ked uz bude sediet v sportovej casti, das modru decku a je vybvene. Dietatu je uplne jedno aky makocik, prenho su dolezite ine veci ako farba kocika... a co na to ostatni a okoloiduci by mi bolo akurat tak u prdele...

nika82
6. okt 2019

niektore ti tu napisu ze pouzit ine ze nepouzit, mne osobne by to vadilo pre chlapca ... riad sa sama sebou

elkakk
6. okt 2019

@aicha15 jasne že v pohode dala by som modré šedé alebo zelené doplnky deka a hračka nech je tej farby a bude vôbec by som sa netrápila

ikissedagirl
6. okt 2019

a mozem ja mat modre auto a manzel cervene ? ;)

jany149
6. okt 2019

@aicha15 podĺa mňa kĺudne moze byť,mne by to teda nevadilo vobec a čo si pomyslia druhí mám slušne povedané "na háku"☺tiež je to podĺa mňa taká unisex farba....

123elenita
6. okt 2019

Podľa mňa je toto kočík vyslovene pre dievčatko 🤷‍♀️

aleshka_supermama
6. okt 2019

@aicha15 ak by som nemala navyše € na novy či z bazáru tak by som neriešila farbu bol by tento a hotovo.

nini1010
6. okt 2019

Mas peniaze na novy?ak nientak neries malichernosti.

10zabka
6. okt 2019

je to len kočík 🙂 Je toľko dôležitejších vecí 😉... záleží na prioritách.

montemotherone
6. okt 2019

@aicha15 Mne sa bordová celkovo nepáči. Ale ak sa ti páči, kľudne aj v ružovom. Ja som mala chlapca v červenom a dievča v modrom. Sú normálne, zdravé... 😁

liz_lemon
6. okt 2019

kamoska vozila chlapca v ruzovom, a co? nebude sa predsa kupovat dalsi kocik, ved je to na chvilu

patka06
6. okt 2019

krásny kočík, v pohode aj pre chlapca

dejka77
6. okt 2019

Bordova je podla mna v pohode a hodi sa aj pre chlapca.

modrykoniicek
6. okt 2019

Môj brat mal modrý.Oblečenie modré.A každý ajtak..... Oooo aké pekné dievčatko 😂

luckamorka
6. okt 2019

Mne to príde ako skôr dievčenská kombinácia, ale no a čo?? Ja som mala pre staršiu sivo-ružový a keď sa mi narodil mladší syn vozil sa v ňom tiež 😄 a nikto neriešil

luckamorka
6. okt 2019

Ak túžiš po novom kočíku a toto máš ako zámienku tak fajn, kúp nový 😋😆 ale ak si s ním inak spokojná tak len kvôli farbe sa to určite neoplatí

luckamorka
6. okt 2019

@modrykoniicek u nás presne naopak.. dcérka celá ružová, náušničky, a všetci Aký je zlatý 🙈🙈🙈

lintu
7. okt 2019

previaž si tam niekde modrú stužku, keď chceš čosi viac chlapčenskejšie... inak na tých pár mesiacov to máš naozaj jedno

asia83
7. okt 2019

@ikissedagirl Prečo sa porovnávate s novorodencom? Nechápem. Úplne iná rola.

kristina2412
7. okt 2019

@aicha15 podľa mňa úplne v pohode. Keď je dieťa v hlbokom kočíku je to jedno a keď bude v športovom, kľudne si môžeš dať ušiť nejaké doplnky,podložku napr. s autíčkami, predĺženú striešku atď. S trochou snahy sa podľa mňa z neho dá vykúzliť " chlapčenský" kočík.

00kvetinka00
7. okt 2019

Je ruzovi? NIE su tam kvetinky/princeznicky? NIE ..... je to uni kocik aj chlapec aj dievca ...... ja mam zopar chlapcenskych veci lebo doktorka nam dlho tvrdila ze to bude chlapec a je to nakoniec KAROLINKA .... nirmalne jej obleciem aj take a co nemusi mat ruzovu len a jednorozcov aj auticka su fajn no nie 😁😁😁

sashka22
7. okt 2019

@aicha15 ja mám tiež bordový čo mi ešte mama odložila pred skoro 30r. Kočíkala som v ňom dcéru a budem aj syna. Maximálne som si do neho kúpila tmavo-hnedý zimný fusak a k tomu aj tie rukávniky na úchytku kočíka v hnedej, nech nemrznem.

lubiss
7. okt 2019

keby je cely bordovy no problem ale tie ruzove kruhy ma tam irituju :D každopádne ak nemáš na nový vôbec sa tým netráp my sme mali modry pre chlapca aj tak nakúkali ,že jaké pekné dievčatko 🙄😀

zuzikazuzana
7. okt 2019

@aicha15 vôbec to nevadí, keďže my sme boli kupovať kociar tak všade nám nukali, sivé, čierne a bordové, zevrav sú UNI.

marlenka222
7. okt 2019

@ikissedagirl nie! Jednoznačne nie! Kúp mu zelený KOCIK. Jeho červené auto predaj. Predsa ho nenechas jazdiť ako ženu, veď sa mu každý mozw posmievať, že červené auto je pre babu. Alebo nech chodí peso....

nikiki29
7. okt 2019

Podľa mňa je to všetko o peniazoch. Ak máš stovky € na nový, kúp nový, chlapčenský. Ak nemáš na rozhadzovanie, nerieš... ja osobne by som dala modrú dečku a hotovo. Na športovej časti, keďže v nej bude najdlhšie, môžeš dať vyrobiť nový poťah na striešku, ak ti prekážajú ružové vzory. Šikovná krajčírka to zvládne a nebude to ani tak veľa stáť 😊

ela_79
7. okt 2019

@aicha15 ak si s ním spokojná a ty si s farbou vpohode ostatných nerieš. Ak to vadí tebe máš viac možností - prefarbit ( existujú farby na syntetyku, známa takto krásne zrenovovala úplne vyblednuty kocik), prípadne predas a kúpiš nový ( samozrejme s dodatočnou investíciou) alebo predas a za peniažky z predaja kúpiš podobný typ podobný stav v inej farbe.

ola101
7. okt 2019

@aicha15 vôbec to nebude divné, veď bordová je ako tak univerzálna farba a zbytočne budeš kupovať nový kočík, keď máte tento doma.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli