Je divné, ak bude mať chlapček bordový kočík?

aicha15
6. okt 2019

Dobry vecer. Prve dietatko sme mali dcerku a nosila som ju v bordovom kociku. Teraz asi cakame chlapca. Je podla vas divne ked bude mat kocik po dcerke?
Dakujem. Prikladam foto

magic08
7. okt 2019

@ikissedagirl Môj má modré a ja mám červené 🤣😂🤣😂🤣😂

miiceencoovaa
7. okt 2019

@aicha15 podľa mna je to super aj pre chlapca a aj pre dievča ☺️ Ja mám chlapca a úplne v pohode nosí červene, bordove, žlté a pod mikiny, čo sú vraj “dievčenské” farby 🙂 a úplne mu to pasuje, vôbec v nich nevyzerá ako dievčatko 🙂

ddenisa123
7. okt 2019

Moja švagrina kupila fialový pre chlapca, že sak druhe bude dievčatko a maju dvoch chalanov a nikdy to nikto neriešil že maju fialový kočik.

petulda333
7. okt 2019

Ja mam prese tento,najprv sa v nom vozil syn,teraz dcerka a nelutujem.

jankalukasova
7. okt 2019

@aicha15 podla mna je to jedno ale ak sa Ti nechce kupovat novy a mas "vietor" z toho ruzoveho vzoru, tak si kup sivy sprej na textil, bordovu pekne olep a prestriekaj... budes mat bordovo-sivy a je vystarane.

standusina
7. okt 2019

Farba kociku je uplne nepodstatna! Dolezite je to, aby sa tam to dieta dobre citilo a aby si nan zvyklo 🙂 Takze vobec neries farbu.

ivka185
7. okt 2019

Ahoj no ja som mala prveho syna mal modro -biely kocik a druha bola dcera a vozila sa v tom istom kociku a prezila ,je tu ziva a zdrava a takisto sportovy sme mali modry. Podla mna na tom vobec nezalezi ,dolezitejsie su ine veci.A koniec koncom je to len a len tvoja vec v com budes vozit svoje dieta, ked to tebe vyhovuje ostatnych neries.

bobo1983
7. okt 2019

Farbu vobec neries...to je to posledne, co by ma trapilo...dvoch chalanov som odvozila v hnedom, teraz mam dceru a kocik prestala mat rada (ma 2m)...takze som rada, ze sme nekupovali novy 😁

lucynka886
8. okt 2019

Ja by som to neriešila je to krásna farba, moja susedka ma kočík farbou ako vy prvé mali dievča a teraz sa vozí chlapček 😉a keď sme pri tom ja tiež vozím občas malého v červenom kočíku s kvietkami (po staršej dcére) mam to ako mono kočík keď potrebujem ísť len s 1 niekam mam dvojičky 😉

monika198404
9. okt 2019

Je to v pohode kociarik aj pre chlapca. Date "chlapcenske" doplnky a hotovo. Ved je to len na par mesiacov.

veronica_nyx
30. okt 2019

preco nekupujete neutralne farby kocikov a doplnky do ruzova, do modra, mne osobne sa take styly vobec nepacia, ja mam dcerku a ma sivo-cierny kocik

petulda333
30. okt 2019

@veronica_nyx
@veronica_nyx no pretoze 100ludi 100 chuti. Kazdy kupi co sa mu paci

patka06
30. okt 2019

@veronica_nyx každému sa páči niečo iné ..napr. ja by som pre dieťa nekúpila čierny kočík

veronica_nyx
30. okt 2019

@patka06 ako jasne kazeho vec 🙂 teraz aj tak viac asi idu do "mody" taketo 🙂

bugui
Odpoveď bola odstránená
Zobraz