Náhradný poťah na Peg Perego Pliko. Kde sa dá zohnať?

sasrnka
22. dec 2008

Chcela by som sa spytat, ci nahodou neviete niekto, ci sa da zohnat nahradny potah na Peg Perego Pliko. Kupili sme starsi, zachovaly, len na miestach pri rukadlach je predrany. No kocik inak nema chybu. Rozmyslala som, ci sa to da nejako presit, ale kedze nie som v tomto vobec zrucna, ani nemam nikoho v okoli, tak som skor rozmyslala nad upnou vymenou.

najjanka
23. dec 2008

Sasrnka, potah sa da objednat cez dovozcu. Neviem kolko stoji, ale v predajni v Auparku v Ba by ti povedali.
Ak nie si z Bratislavy, tak si na stranke peg perego daj zoznam importerov a zavolaj tam.
Ja som si tiez objednavala nahradny fusak na PP.

zuzkagu
23. dec 2008

Ahoj Oni sú tam síce velmi ochotný ale rátaj s tým že nový poťah bude stáť aj 2000-3000 Sk a ak je zo staršej kolekcie možno sa tam ani nebude dať. Ale vyskúšaj idem tipohladať to číslo ja som s tým pánom z auparku už raz volala tak ti ho pohladám v starších mailoch

zuzkagu
23. dec 2008

p. Šiller.

sasrnka
autor
23. dec 2008

Vdaka za odpovede.
Skusim tam brnknut, ale asi az po sviatkoch, urcite je tam teraz chaos...
Este som na oficialnej stranke nasla, kontakt na ING.PETERa KRISTOFICa, tiez v BA, vraj predaj a servis. Skusim zistit na oboch cislach.
Som si myslela, ze to do tych 3000 bude, ale ked som teraz pozerala, ze taska na kocik stoji skoro 1800, tak neviem neviem. Asi budem zhanat krajcirku 😒

denisab32
30. dec 2008

Sasrnka, dovozca Peg Pérega je pán Ing. Krištofič, (p.Šiller je len predajca)
Predajňa v Auparku je tiež Ing. Krištofiča, takže najrýchlešie bude zavolať si priamo do predajne v Auparku v BA a tam ti povedia cenu aj dobu dodania.
Ja by som skôr skúsila šikovného krajčíra, pretože ak si dobre pamätám je to nad 3000,- Sk, pretože tam už sa mení nielen poťah, ale aj strieška, aby to farebne ladilo....

sasrnka
autor
30. dec 2008

V BA som este nezistovala, ale asi ani nebudem. Piasala som cez sviatky predajcom, co som nasla mimibazare. Jeden mi aj hned odpisal, ze potah moze byt aj z novej kolekcie, ale stoji 5000.- takze idem radsej hladat krajcira. Ved to je teda riadna suma 😨