Najvhodnejší kočík pre deti od jedného roka. Poraďte!

kikuska551
27. feb 2009

ahojte baby uz dlho sa tu snazim pisat no nik mi nejak neodpoveda neviete mi poradit nejaky dobry sportovy kociar mam 11 mesacneho chlapceka a idem predavat casualplay s4 a chcela by som najaky kociar kde budem vidiet aj na maleho ze sa da prehadzovat bud rucka alebo vanicka a taky ze mi tam maly vojde aj narok v zime je take normalne dieta ani velke ani male tak ak mozte dajte nejake typy na kociare ktore su aj pekne disajnovo a aj dobre ja som 158 cm vysoka takze by mi bol lepsi taky nejaky mensi a dobre ovladatelny kocik ten bugaboo myslite ze do sportovej casti sa mi zmesti aj ked bude nmat dva rocky?
baby dakujem za odpovede a dufam ze tato tema pomoze viacerym

cessy
27. feb 2009

ahoj kikuska551 a preco sa ti nepaci S4??len koli tomu, ze sa neda prehadzovat rucka??lebo aj my mame S4 a ja sa hlavne tesim na sportove prevedenie, nechapem preco chces iny... ☹

ooxy
27. feb 2009

skus pozriet kociky od ABC Design..., ja mam dvojickyvy a sportove sedacky si mozem otocit aj k sebe aj od seba... no a ma aj vyskovonastavitelnu teleskopicku rokovat...
ja som s nim spokojna velmi

vera21
27. feb 2009

Ahoj Kikus, ja mam BGB bee a mozem len doporucit. Mala je tiez take "stredne" babo a nemam obavu, ze by sa mi tam nezmestila o rok. Korbicka sa da ovladat, rucka vyskovo nastavit, kocik nema naozaj chybu.... Tiez mam aj Quinny Buzz a kym som tento novy nevyskusala, tak som si myslela, ze Buzz je naj kocik 🙂 Je ale pravda, ze v tomto snehu pouzivam Buzz a sanky...

vera21
27. feb 2009

Korbicka sa da otacat som myslela ....

ma76
27. feb 2009

Odporučam Jane nomad taky polo-golfač,alebo slalom to je trojkolka oba cca 6,5kg a rychlo skladny...ja mam nomada odloženeho na leto...teraz použivam peg.peregoGT3. 😉

kamiletka
1. mar 2009

ahojk kikus, ja mam presne ten isty problem, dokonca mam ten isty casualplay,,,, a chcem ho predat, koli tomu ze jeto monstrum,,, a chcem kupit BGB Bee, vraj je skvely,,,,tak uvidime,,, a da sa prehadzovat vanicka -resp., sedacka,,, a takiez u concord -neo je to mozne ,,, ale BGb sa mi paci viac

kikuska551
autor
2. mar 2009

ahoj kamiletka ja uvazujem nad tym abc design fest sa mi paci a je na ten isty princip ako bgb ale nie bee ale ten druhy lebo vcera som bola obzerat bgb bee a sa mi zda byt nejaky maly myslim to sedadlo joj zas mam kocikovu maniu ako minuly rok este v tehotenstve a uz som z toho zufala aj ten concord neo sa mi paci ale neviem ci chcem este investovat tolko do kocika lebo raz sa mi to uz nevyplatilo myslim s tou s4

anezena
6. mar 2009

ma 76 - ja mam tiez jane slalom, ale zeby mal 6,5 kg???? 😕 😕 😕 to je totaaal blbost.
http://www.bambini.sk/index.php?main_page=produ...

Nomad 8 kg a Slalom tiez , dokonca pisu 9kg.

http://www.bambini.sk/index.php?main_page=produ...

6,5 kg uuurcite nemaju. a ani by som to nenazvala pologolfac, ym teraz ideme pologolfac kupovat, kvoli tomu ze Slalom je suuuuper, ale velky /i ked oproti inym kocikom super/ a zaberie vela placu v kufri.
tieto kociky patria svojou konstrukciou medzi najlahnejsie kociky, tym chcem povedat, ze na to ake su velke, su velmi lahke.

uvazujeme nad TFK buggster - co je podla mojho nazoru pologolfac. nie je uuplne lahunky a najskaldnejsi, ako napr. Quinny Zapp, ale je super. priestorny, dietatko ma vela miesta, da sa polohovat na spanie, ma opierku noziciek, velky nakupny kosik. nooo, ked do konca marca nebude nic lepsie, nejaka novinka, urcite sa rozhodneme prenho

http://www.bambini.sk/index.php?main_page=produ...

reni11
6. mar 2009

golfáče sa odporučaju od 6 mes., keď dieťa sedi, ale keď je silný, tak aj skorej

ja_bb
12. apr 2024

@kikuska551 ja som dlho hľadala kombináciu všetkých kocikov,čo som mala doteraz,nech mam iba jeden. Vysiel mi Kinderkraft Nea, moje požiadavky boli otočný sed,čo najviac kolmy,kĺbová rucka(alebo nech mam nízko ruky),nafukovacie kolesá, dlhé pásy,clona na strieske. Nafukovacie nema,ale za to ich ma veľké,jedna nevýhoda-u nas sa da zohnať iba v kombinácii,takže som kupovala v PL,tam je iba ako športový.