Neviem, ako si mám správne vybrať kočík

dicinka1
21. jan 2009

ajojte baby..mam trosku dilemu...v kocikoch..napisem vam preco..pred par tyzdnami sa mi ozvala jedna pani odtial ci nechcem kupit kociarik 7 mesiacov pouzivany...TAKO NATALIA za 4 000 sk+ dohoda..velmi sa mi pacil,a ona si to vsimla tiez...pretoze som to mala v albume..TAK SME SA dohodli,ze mangel ho pojde pozriet a ak bude cisty a funcny a ako novy,tak ho teda vezmeme..

ale minule som bola v jednom obchodiku a videla som tiez pekny kociarik...DEMA STAR a stoji 10 800 sk..stvrokombinacia,teda je tam aj autosedacka,ktora sa da nakliknut...

obe kociky su velmi pekne a vyhovuju mi...ale neviem sa rozhodnut...koli tomu som teraz aj taka mrzuta,pretoze neviem si vybrat a chcem vybrat spravne..

obe kociariky mam v albume..prosim pomozte mi vybrat...musim sa rozhodnut za 2 dni...pretoze ta pani nebude dlho cakat,kym si ponho pridem....a ten druhy co som ho videla v obchodiku tiez tam nebude vecne,tak som myslela,ze dam zalohu..povodne som chcela novy kocik,ale ked tu na vychode taky nemaju aky ja chcem..iba v polsku..a aj tak neviem ci bude taka farba...no a do polska nemam s kym ist

poradte mi,som velmi smutna....

rozhodujem sa iba s tych dvoch..za krory by ste boli vy?ak by ste mali mat na vyber z tych dvoch?????????

dannynka
21. jan 2009

dicinka-ja na tvojom meste by som sla do toho taka 😉

dannynka
21. jan 2009

ale to bude asi tym ze uz by som tolke prasule za novy kocik nevyhodila,a vlastne ked sa tak pozeram na oba obrazky tie kocare su si dost podobne,aj ja som mala nieco podobne pri prvej dcerke(kuk album Gabika) a bola som s nim spokojna,babo tam malo na zimu dost miesta a mestila sa mi tam krasne aj s fusakom.A navyse ked ten ako bude zachovali tak ako ti to ta pani povedala tak neni o com 😉

margaretka11
21. jan 2009

Dicinka, pokiaľ je ten kočík naozaj zachovalý tak ja by som tiež radšej brala Tako. Ja som mala podobné kočíky pri drobčiakoch a boli fakt super. Sú to priestranné kočíky, síce z tej ťažšej kategórie, ale ja som bola maximálne spokojná. Už som ich predala lebo mám dvojičkový kočík, ale priznám sa, ľutujem, že som ich predala lebo boli skvelé 😢 . Takže ja som za Tako 😉

dicinka1
autor
21. jan 2009

baby,dakujem vam za nazor..tako som vzdy chcela..nevyhoda je to ze je z druhej ruky...a ze nema autosedacku...co dema star ma... 😉

ale naozaj ja neviem co mam robit,je to velmi tazke rozhodnut sa....chcem vybrat zodpovedne... 😉

dannynka
21. jan 2009

dicinka,ja som teraz kupila skrupinku s druhej ruky za dobru cenu takze myslim ze sa da kupit aj zvlast,a aj sportak pre GAbiku som kupovala z bazaru a tiez som s nim bola spokojna,kedze teraz uz kociar nepouzivame 😉

margaretka11
21. jan 2009

Dicinka ja mám dvojičkový kočík tiež z druhej ruky, ale bol v perfektnom stave, takže toho by som sa na tvojom mieste nebála. Však si ho tvoj manžel pôjde obzrieť, ak sa mu nebude zdať tak ho predsa nemusí vziať 😉

dicinka1
autor
21. jan 2009

kolko asi mesiacov budem pouzivat kociarik?babo cakame v juny..teda 5.junA 😵

dannynka
21. jan 2009

som to zle napisala.....
ze som bola spokojna zo sportakom,ale Gabika je uz teraz velka takze kociar uz nepouzivame....ale keby som mala kupit znova kocik tak urcite nie novy a to iste sa tyka aj sedacky,samozrejme len v tom pripade ze bude v dobrom stave 😉

margaretka11
21. jan 2009

Dicinka ty budeš mať jarno-letné dieťatko 😵 . Narodí sa ti do teplúčka, super. Väčšinou sa ten hlboký kočík používa min. 6. mesiacov a potom môže ísť bábo do šporťáku. Lenže v tvojom prípade, keď bude mať bábo 6. mesiacov tak bude zima a vtedy ti bude lepší hlboký kočiar 😉 . Ale šporťák si určite aj tak časom zaobstaráš, je ľahší a v lete úplne super 🙂

dannynka
21. jan 2009

suhlasim s margaretkou 😉
aj ja budem mat podobne teda jarno letne dietatko, 😵 😵 😵

dicinka1
autor
21. jan 2009

na tako natalia autosedacku nenakliknem...neda sa to..

na dema star ano...

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ je to tazke..aj vy ste mali taku dilemu? dannynka? a margaretka...????

margaretka..ano...bude to jarno letne babo...tak sme si to naplanovali..boli sme na umelom oplodneni..a sme to takto chceli..aby sa narodilo pred letom.. 😉

dannynka
21. jan 2009

dici-je to na Tebe 😉
ja som to moc ani nevyuzila teda myslim tu moznost dat mimi do sedacky a nakliknut na kocik,kedze ked sme sli niekde nakupovat tak som si skrupinku dala do nakupneho vozika a bolo,kociar som zo sebou nebrala 😅
ale mozno Tebe to tak bude vyhovovat viac 😉

margaretka11
21. jan 2009

Ja mám čisto jarné detičky a som taká rada, keď prišli na svet tak už bolo vonku teplúčko a nádherne svietilo slniečko 😵 . Ale späť k téme, dicinka, ja som mala dilemu v kočíkoch tiež a parádnu, vieš si predstaviť, vybrať kočík pre dvojčatá? A čo ma dodnes najviac mrzí, že v období keď som malých čakala tak som aj hľadala na nete nejaké kočíky pre dvojičky, ale našla som max. 1 alebo 2 typy a dosť. No a tie sa mi nepáčili. Preto sme nakoniec kúpili dva kočíky so spojkami. Boli super, ale spojené boli prakticky nemanévrovateľné, zvládol to môj manžel, ale ja som mala problém. Čiže sme väčšinou chodili na prechádzky dvaja, každý s jedným kočíkom 😉 ale nesťažujem sa. No a potom som po nejakej dobe začala chodiť sem na koníka a zrazu som natrafila na celú kopu dvojičkových kočíkov, o ktorých som nemala ani tušenia. Lenže nesedím na balíku prachov a tak sme už zostali pri tých našich kočíkoch a až neskôr si zaobstarali jazdený, ale perfektný dvojičkový kočík, čo máme dodnes 😉

sirinka
21. jan 2009

dicinka...skus najprv pozriet, ci ten velky kocik zmestis do auta...lebo ak nie, bude ti zbytocne, ze sa na neho da upevnit sedacka 😉

dannynka
21. jan 2009

siri-dobra pripomienka 😉

margaretka11
21. jan 2009

A keď tu Dany spomína ten nákupný vozík, s autosedkami sme to tak robili aj my, keď sme šli do obchodu tak sme si vzali deti v autosedačkách a dali do nákupných vozíkov 😉 . Lebo ani na naše Breakery sa nedala nakliknúť autosedka, ale keďže mne sa to ani nejak extra nepáči tak som taký kočík nehľadala 😉

dicinka1
autor
21. jan 2009

margaretka..ty mas dvojky?to je super,vsak?no to s kocikmi si mala fakt tazsie ako ja...tych kocikov aj tak nie je vela..dvojickovych 😉

sirinka
21. jan 2009

lebo ak ti ide iba o tu sedacku...bud budes jazdit autom casto...tak si radsej zaobstaraj lahky a mensi kocik, alebo iba vynimocne a potom ti netreba 4 kombinaciu...
dieta v sedacke by ani nemalo travit prilis dlhy cas...takze treba si to dobre rozmysliet.

dannynka
21. jan 2009

siri-inak veru ani mne sa kocik nemestil do auta,ale vobec mi to nevadilo kedze som to riesila s nakupnym vozikom 😉 a pri druhom to bude znova tak,tiez sa mi to moc nepaci nakliknuta sedacka na kociku,a babo v takej polohe ako pise siri by tam ani dlho nemalo byt 😅 😅

zoeno.1
21. jan 2009

z tych dvoch sa mi viac paci dema star,ale len hodnotim podla toho ako vyzera 😅 lebo z praktickeho hladiska by som si asi nevybrala ani jeden...ale to je len moj nazor 😅 😉

sirinka
21. jan 2009

dannynka ja som zase vyuzivala v tescu tie nakupne voziky, co maju taku malu sedacku pre mimi... ja som mala tiez dost velky kocik, ledva sa mi zmestil do kufra a uz nic ine a este bol aj tazky uf...a to chodime autom velmi casto...ziadna zabava, mi narastli svaly na rukach 😝

sonulik1
21. jan 2009

hlassujem za tako zo svojho okolia viem hned o viacerych problemoch s demou, jedna kamoska ho dokonca musela reklamovat a rovno jej ponukli iny kocik

margaretka11
21. jan 2009

jo, jo mám dvojky a je to super 😵 . Teraz síce trochu akčnejšie, do roka to bola pohodička a teraz mi štople náramne ožili, všetky žilky im hrajú 😀 . Ale nie je nuda 😉

dannynka
21. jan 2009

siri-ale tieto voziky maju tusim en v tescu 😒 ,a tie svaly narastli veru aj mne ked som musela kociarik tlacit hore kopcom,ale hlavne ze mala Gabika pohodlie....to bolo najdolezitejsie... 😉 a teraz kociarik zdedi Gabikin bratcek alebo setricka 😉 😵 😵 😵

sirinka
21. jan 2009

dannynka ved hej...ani my nebudeme kupovat novy...ale preto sme vymenili to auto, aby malo velky kufor hehe 😉

margaretka mate krasne fotky 😉

dicinka1
autor
21. jan 2009

sirinka,to mas teda pravdu?

spominas si na mna?raz sme sa tu niekde pochytili v nejakej teme..a potom sme si pisali ip 😀 😀 😀 😀

dannynka
21. jan 2009

siri-tak ked nie kocik tak auto.... 😀 😀 😀 😀 aj tak treba,aspon sa s teba casom stane svalnac,ze by si mi isla prikladom 😀 😀 😀 😀

margaretka11
21. jan 2009

sirinka ďakujem 😵

dicinka1
autor
21. jan 2009

sirinka,mas uplnu pravdu... 😉 co sa tyka tej 4 kombinacie... potrebujem do zmestit do felicie.. 😒 tak neviem ci sa to tam vopcha.,...

sirinka
21. jan 2009

dicinka pamatam ale snad je toto o inom 😉 chcem iba povedat moju skusenost a poradit.

dannynka no uvidime, budeme sa navzajom hecovat