• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novorodenec a 2 ročné dieťa. Aký kočík?

31. augusta 2015 
No ja som tiez kúpila Graco quattro duo, zatial sme ho neskúsali lebo sa nám mimino este nenarodilo, ale rozdiel budeme mat 1 rok aj týžden,a skúšali ste s kočiarikom ist MHD vošiel tam? dakujem za odpoved.
14. máj 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tajana2112 ja uz som isla s mojim v MHD, len si najdi niekoho, kto ti pomoze nastupit, najlepsie mladeho chlapa, je to dost takze aj s detmi.
nikto nema zaujem o nas kocik? uz ho nemame kde skladovat, lebo mame doma 5 kocikov! asi znizim cenu, ozvite sa kludne do IP. :wink:
28. máj 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@keiko preco sa ti phil and teds neosvedcil? Kludne ho riadne skritizuj pretoze sa ho chystam kupit ako jediny normalny surodenecky kocik na trhu. Tak nech viem o nom aj vela negativ ak dake ma :wink:
4. mar 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ronie Muzu se zeptat jak vam tenkrat nakonec icoo platon duo vyhovoval? Budeme mit stejne od sebe ted deti a jsem prave zvykla na nas peak air od icoo :slight_smile:
28. okt 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krista ,mne osobne sa kocik Phil&teds nepaci,halvne preto,lebo to mladsie dieta nevidi nic,kedze je pod sedackou,je viacero typov,u nas velakrat vidim tento kocik so sedackou,kde je to mladsie dieta takmer na zemi sediace.Ak kocik dvojity,tak by som brala sedacky vedla seba.Moj najmladsi ma teraz 3roky,cez obed spava este 2hodiny, na boardiku by nevydrzal dlho.Tak je odporucam kupit kocik pohodlny aj pre teba aj pre deticky,priklanam sa ku sedackam vedla seba.
10. mar 2014 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som druhú dcéru,keď mala prvá 21 mes.,nijaký špeci kočík sme nemali,nebudú sa slečny vyvážať a ja padať do kolien...2ročná sa držala kočíka a pekne si spolukočíkovala sestričku,alebo sme zakotvili niekde pri pieskovisku,malá spala v kočíku a väčšia sa hrala
10. mar 2014 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@benabianca mým dětem je dnes 6 let a 4,5 roku :grinning: kočárek už nepotřebujeme :slight_smile:
V Philovi jsme to zvládli dobře :slight_smile: byl to výborný kočárek, nedám na něj dopustit :wink:
10. apr 2014 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok