Novorodenec a 2 ročné dieťa. Aký kočík?

borbik
12. apr 2007

Veľmi by som potrebovala pomôcť ako vyriešiť môj maličký problém. Čakám druhé bábätko a keď sa narodí, tak dcérka bude mať iba 2 roky a neviem ako vyriešiť "kočíkovanie". Vraj existuje nejaké špeciálne sedátko na hlboký kočík?! Veľmi, veľmi by mi pomohlo, keby niektorá z mamičiek takéto niečo poznala 🙂 Vopred ďakujem.

tajana2112
14. máj 2010

No ja som tiez kúpila Graco quattro duo, zatial sme ho neskúsali lebo sa nám mimino este nenarodilo, ale rozdiel budeme mat 1 rok aj týžden,a skúšali ste s kočiarikom ist MHD vošiel tam? dakujem za odpoved.

trpezliva
28. máj 2010

@tajana2112 ja uz som isla s mojim v MHD, len si najdi niekoho, kto ti pomoze nastupit, najlepsie mladeho chlapa, je to dost takze aj s detmi.
nikto nema zaujem o nas kocik? uz ho nemame kde skladovat, lebo mame doma 5 kocikov! asi znizim cenu, ozvite sa kludne do IP. 😉

kloranebb
4. mar 2011

@keiko preco sa ti phil and teds neosvedcil? Kludne ho riadne skritizuj pretoze sa ho chystam kupit ako jediny normalny surodenecky kocik na trhu. Tak nech viem o nom aj vela negativ ak dake ma 😉

cacenka_d
28. okt 2013

@ronie Muzu se zeptat jak vam tenkrat nakonec icoo platon duo vyhovoval? Budeme mit stejne od sebe ted deti a jsem prave zvykla na nas peak air od icoo 🙂

benabianca
10. mar 2014

@krista ,mne osobne sa kocik Phil&teds nepaci,halvne preto,lebo to mladsie dieta nevidi nic,kedze je pod sedackou,je viacero typov,u nas velakrat vidim tento kocik so sedackou,kde je to mladsie dieta takmer na zemi sediace.Ak kocik dvojity,tak by som brala sedacky vedla seba.Moj najmladsi ma teraz 3roky,cez obed spava este 2hodiny, na boardiku by nevydrzal dlho.Tak je odporucam kupit kocik pohodlny aj pre teba aj pre deticky,priklanam sa ku sedackam vedla seba.

janinah
10. mar 2014

mala som druhú dcéru,keď mala prvá 21 mes.,nijaký špeci kočík sme nemali,nebudú sa slečny vyvážať a ja padať do kolien...2ročná sa držala kočíka a pekne si spolukočíkovala sestričku,alebo sme zakotvili niekde pri pieskovisku,malá spala v kočíku a väčšia sa hrala

krista
10. apr 2014

@benabianca mým dětem je dnes 6 let a 4,5 roku 😀 kočárek už nepotřebujeme 🙂
V Philovi jsme to zvládli dobře 🙂 byl to výborný kočárek, nedám na něj dopustit 😉

uzovicka
31. aug 2015