Objednávali ste kočík cez túto stránku?

sevzuz
5. feb 2009

ahojte,
nenasla som podobnu temu.
chcem si objednat kock z ciech je to cenovo ovela vyhodnejsie ako na slovensku a nasla som si stranku a kocik:

http://www.slune-cz.cz/kocarek-peg-perego-gt3-c...

len by som chcela vediet ci ste odtial niekto ojednavali a ci bolo vsetko v poriadku, ja by som chcela platit prevodom na ucet (je to pre mna vyhodnejsi kurz) a teda ma zaujima spolahlivost tejto firmy.
DAKUJEM

moko123
5. feb 2009

sevzuz inak aj ja som pozerala túto stranku ale skusenost s nou nemam ak ti niekto da odpoved daj vediet.... tiež je podla mna zbytočne platit viac ked netreba 😵

janina1977
5. feb 2009

ahojte baby, ja som objednávala cez viacero českých eshopov napr. ájashop, korálkuv svet ... a mám iba dobré skúsenosti, ceny oveľa nižšie ako u nás aj po prepočítaní kurzom s dopravou 🙂

sevzuz
autor
5. feb 2009

moko citam v PP GT3 ze si tiez dost naklonena tomuto "modelu" som rada ze nie som sama lebo v ostatnych kocikoch je taka cula debata a to nase vozitko stale sslaba debata.
dufam ze nam sem niekto napise kto ich vyskusal nakup cez slune-cz.cz 😉

denisab32
6. feb 2009

Poznám odvážlivcom, ktorý si kočík kúpili cez net v zahraničí a boli spokojný, ale poznám aj takých, ktorý mali s kočíkom problém a bohužiaľ servis na Slovensku ich prišiel potom veľmi draho...

Cena je naozaj nižšia a hlavne teraz, keď je kurz taký ako je...bohužiaľ pokiaľ bude mať v rukách zastúpenie pre túto značku človek čo doteraz, s cenou nepohne ☹ a obchodníci nemajú šancu priblížiť sa uvedenej cene...

ivetka5
6. feb 2009

Ahojte, my sme cez e-shop ale iný objednávali, ale s tým, že sme išli osobne preň, tak si skús mrknúť až majú kamenný obchod, a kde najbližšie, sme viac vecí kupovali, tak sa nám aj oplatilo tam ísť. My sme kupovali Chicco S3, a cenovo je to neporovnatelné s SK. Tak dobré nakúpte🙂 😉

ivetka5
6. feb 2009

Ovšem, ak to nemáte ďaleko 😀

danuska24
6. feb 2009

ja som tiez nebobjednavala cez tuto ale cez ajashop a slunatko.cz a s nimi dobre skusenosti. objednavali sme kociar, autosedacku, stolicku na jedenie, monitor dychu...

luciar79
6. feb 2009

http://www.detskyraj.cz/zbozi/6168-peg-perego-g...

tá istá cena ale lepšie darčeky 😀

Ja sa nakupovala tiež v českom e-shope môj kočík Neonato a nebol problém. Kde sa dá ušetriť, tak ušetrite... 😀

renatajjj
6. feb 2009

Slůně i Dětský ráj jsou e-shopy v poho. Ještě jsem objednávala přes Čaryfuk.cz, ti byli taky supr. Velmi dobrý servis a přístup.

katka1981
6. feb 2009

Ahojte, ja sa bojim kupvat kocik cez eshop aj keby v SR, bojim sa ze je to nadlho s reklamaciou. Ale postielku asi risknem, ta by sa nemala pokazit.

mixka
6. feb 2009

my sme objednavali z ciech cez net pre deti autosedacky zo stranky detatko.eu a vsetko prebehlo v pohode, poslali nam aj potvrdeny zarucny list. sedacky su super, sme spokojni 🙂

katy1979
6. feb 2009

katka a preco sa tak bojis kvôli reklamacii?
my máme dva kočíky oba cez net a zo zahraničia a je to ok. kolkokrát si aj muž objednával z ameriky cez e-bay a bolo to v poriadku. samozrejme že sa najdu aj nejaký nepoctivci ale myslím si že v dnesnej dobe je ich už málo.
akurát mi dosla bunda objednana cez net. ja som spokojná usetrila som pár tisic, rýchle dodanie.
reklamácia samozrejme hrozí vždy, o to je to pracnejsie tovar zabalit a poslat naspat. hlavne vacsie veci su možno problematické.
a aj postielka sa može pokazit ci moze prist poskodená už od výroby 😉

su dva typy ludi čo sa boja a tí co nie a povazuju to v dnesnej dobe za samozrejmost.

tobi08
6. feb 2009

katy, poznáš dobré e-shopy v amerike? Poraď stránky, ja som odvážlivec, skúsim popozerať.
Inak z ČR ja objednávam stále. Najlepšie je mať niekoho v ČR a na neho to objednať, lebo na Slovensko je vysoké poštovné.

jasminka
7. feb 2009

ja som objednavala kocik cez detskyraj.cz a maximalna spokojnost s ich sluzbami..tovar mi prisiel este rychlejsie ako bolo predpokladene..na nete sa da sledovat stav objednavky a ked sa mi cokolvek nezdalo, tak na mail mi obratom odpovedali...objednavala by som odtial aj castejsie, ale vysoke postovne ☹

kape
8. feb 2009

cez detskyraj sme objednavali aj my stolicky na papanie, dokonca som dodatocne rozsirovala objednavku a uplne v pohode a prislo to pekne zabalene neposkodene a s potvrdenymi zarucnymi listami a oproti SK sme usetrili cca 60 EUR, co je dost na jednom kuse. Ja by som do toho urcite sla,pretoze tu na SK su doslova nenazrani 😠

katy1979
8. feb 2009

tobi dobre e-shopy na detske veci nie. môj drahý odtial objednáva veci na bike pllus oblečenie, takže to by ti bolo asi k ničomu. ale objednaval si napr. aj tenisky fila a bolo to bez problémov ale stranku ti nepoviem.
postovné? no závisí od predávajuceho. ak kupuješ viac tak je to dost casto bez postovného. niekto ma nad 4000 niekto až nad 10 000,- hold treba hladat a samozrejme pripocítat si cenu postovného.

yasmina
8. feb 2009

kociky odporucam kupovat cez nemecky alebo rakusky eshop...neuveritelna uspora...
ja som kupila Quinny Zapp za 160 eur a u nas stal vtedy 8200 sk a to ja musim kupovat vsetko dva krat...
bezproblemove dorucenie...doniesol kurier...

petra2505
8. feb 2009

ja objednavam cez www.rajdeti.sk a som max spokojna

bubadlo27
8. feb 2009

ja som tiez kupovala uz dva kociky cez ebay a zatial uplne bez problemov 😉

sevzuz
autor
8. feb 2009

ahojte dakjem za "podporu" 😉
cez e-bay som sa este neodvazila a mm by asi zinfarktoval (on tomu velmi neveri, raz ho osklbali 😠
ale asi do toho ceskeho pojdem, este pockam ked padne ceska koruna a bude to za super cenu 😅
inak kamoska si brala casual cez polsky obchod v Nowom Targu a tiez to bolo super lacne trojkombinacia za 16.500!
a keby chcela ani nemusela ist pre neho by jej ho za 500 korun poslali, a objednavala to telefonicky.

katka1981
8. feb 2009

katy1979: ano je to skor asi o povahe, ale ja sa bojim, v com budem mat babo, ked sa bude musiet reklamovat kocik? No uvidim ak by bol velmi velky cenivy rozdiel.... Ja som si cez eshop objednala raz DVD a bola som velmi milo prekvapena. Neskutocna rychlost. Mozno ma tehotenstvo nauci pouzivat eshopy 😀

katka1981
8. feb 2009

Ja mam vyhliadnutu Teutoniu, dost drahy kocik a chcela som priamo z predajne,ale ak mi poradite super eshop, hoc aj vonku, ved uz mame euro, tak to mozno risknem. 😀

yasmina
9. feb 2009

katka ja som kupovala na kreditku z tejto stranky a zasielaju na slovensko...kurier stal 36 eur...
http://www.babysmobile.de/lshop,showrub,23807,d...

janka_pn
14. feb 2009

katka, v kike ta vyjde cervena cca 500e, co je celkom fajn cena na teutoniu 😉

katka1981
15. feb 2009

Ahojte neviete mi prosim poradit, ja som cez eshop nikdy nekupovala a v jednom ceskom mam vyhliadnutu postielku. Ako je to z platenim cex kreditku, ked ide o ceske korunu, kolky si banka strhne za zmenu meny? Lebo napr. ked sme robili prevod z uctu 3000 CZK nas vysiel len poplatok 500 Sk. Prosim poradte mi popripade osvedceny cesky eshop, velka vdaka.

katka1981
15. feb 2009

Jej stranka sa dala prepnut na slovensky eshop. Poznate niekto ajashop? http://www.mimishop.sk/ajashop

laurika312
16. feb 2009

aj v tomto e shope maju niektore ceny dobre, trebars http://www.bim-bam.sk/product_info.php?products...
ale treba pozerat a hladat, kazdy ponuka nieco ine a ine ceny.. 😎

janina1977
16. feb 2009

katka1981 - ja som kupovala kočík cez ajashop ešte za skk a max.spokojnosť, cca o 1000 skk bol lacnejší ako u nás aj s poštovným 🙂

tinka08
17. feb 2009

katka1981
ja som spokojná s malvíkom. má aj slovenskú verziu www.malvik.sk , má široký sortiment aj veľmi dobré ceny a vozí aj na Slovensko. žiadne poplatky za zahraničné prevody a hlavne prepočítava AKTUÁLNYM kurzom EUR/CZK, keďže padá česká koruna!!!

nemala som zlé skúsenosti s e-shopmi, a to ich využívam často odvtedy ako som ležala pri rizikovej tehotnosti. zabezpečila som si komplet výbavičku pre Samina, domov chodili už len balíčky 🙂 .

veronika81
17. feb 2009

Ahojte,
akurát včera som si objednala kočík cez e-shop zo stránky, ktorú sem dala aj luciar
http://www.detskyraj.cz/zbozi/6168-peg-perego-g...
odporučila mi to jedna kočka odtiaľto, má s nimi skúsenosti, kočík dodali, nebol žiadny problém. Už čakám len na výzvu na zaplatenie a kočík potom hneď pošlú. A poštovné je nad 8000 Kč zadara aj na Slovensko.
Cenovo sa to nedá porovnať, mala som možnosť kúpiť tento kočík za nákupnú cenu priamo od dodávateľa, ale aj tak sa nám to viac oplatí takto. A reklamácie sa nebojím, moja mamina robí 15 rokov v detskom obchode a mali jednu jedinú reklamáciu na Peg Perego!! Sú to kvalitné a spoľahlivé kočíky.
Keď to príde, budem informovať, snáď mi nepošlú krabicu s tehlami 😀 😀