Od kedy s deťmi do golfáčov?

berus222
22. sep 2009

(ak tu uz nieco podobne je, tak sorry)

caute baby. od kedy ste svojich drobcov davali do kary? nas ma 4 mesiace, cez 8 kg a je ho plny kocik. dlzkovo sme tak natesno. uz by som ho dala aj do kary, ale este nesedi sam a kara sa mi neda dat uplne dolahu.

hanka274
22. sep 2009

teda ked bude po tatkovi...teda po ktorom... 😀 😀 😀
srandujem...to som pocula taku hlasku, ze no, treba zdravit kazdeho chlapa na ulici, nikdy nevies kto je tvoj tata 😀 😀 😀 😀 😀
to ale nema nic s tvojim malym, ten je po tatkovi ako keby ho aj on sam nosil a porodil 😀 😀 😀

hanka274
22. sep 2009

...ze vyrezem diery na nohy... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nikollette
22. sep 2009

😀 😀 😀 😀
zasmiala som sa 😀
on je fakt celý adrián, iba noštek má po mne 😉

nikollette
22. sep 2009

Sme "ZASMAJLíKOVALI" štvrťku strany 😀 😀 😀

hanka274
22. sep 2009

cau, idem, uz vrestime z balkona 😵 😵 😵 😵 😵

nikollette
22. sep 2009

No aj ja som sa nejak zabudla, chceme ísť na dvor...
tak pa

lenka_da
22. sep 2009

berus, ja mam chicco lite way, ktory si spominala ale pre 4-mesacne babo sa mi to velmi nezda...neviem, mozno som iba staromodna. Aj ked ta velmi dobre chapem, my nemame vytah a vlacila som kocik z druheho poschodia 😕

hanka274
22. sep 2009

oh, a to ja nadavam a vrcim kvoli 5-6 schodom... 😀 😀

belanka
22. sep 2009

baby prosím vás,tým 6.mesiacom sa myslí asi ukončený 6.mesiac,že?(t.j.7.mesiac života)

diddi
22. sep 2009

pokial sam bez opory nesedi,tak v ziadnom pripade do golfacov...ani do sportaku,ktory nema "kvalitne" vypodlozene operadlo...v 4m.patri babo este do vanicky-hlbokeho kocika

nikollette
22. sep 2009

Podľa mna ani v 6tom mesiaci, ani v ukončenom, si ešte neviem predstaviť bábo v golfáči 😕

katkaking
22. sep 2009

priklanam sa k nazoru...ja mam 8 mesacnu bambulku...sice som rozmyslala nad golfacom...kvôli dovolenke alebo ked niekam ideme autom, ale zamietla som to. A mala bude v zime urcite este v sportaku - v 3 kombinacii. Predsa je t mohutnejsie, poriadna opora na chrbatik a neprefuka.
4 mesacne babo by som urcite nedala do golfaca a este k tomu na zimu...
berus, a to mate aky maly vytah...alebo velky kocik, lebo ja mam demu star...dost velky kocik a u svokrovcov v pohode vojde do vytahu - samozrejme so sklopenou ruckou... 😉

berus222
autor
22. sep 2009

katkaking mame vytah pre 3 osoby. to by sa dalo, ale s dvierkami, ktore sa zatvaraju z vnutra vytahu smerom von.

katkaking
23. sep 2009

aha, berus, tak to je blbe...chapem ze chces co najspratnejsi kocik...
este ma napadlo, znama ma 8 mesacnu a presla teraz z hlbokeho do golfoveho kocika...mala jej tam nechce spinkat, lebo ju nevidi a kocik je tvrdsi...ona hovorila ze spravila chybu ze nekupila trojkombinaciu 😅 Tak uváz, snad sa rozhodnes najspravnejsie a aby to bolo pre teba aj maleho co najlepsie 🙂

murinka
23. sep 2009

ak nehopka este sam tak ja by som ho nedavala este do golfaca-rozhodne nie.mozes mu tym poskodit chrbticu.moja dcera bude mat pol roka a golfac chceme kupit az niekedy v aprili...ak mas moznost prerob si kocik na sportovy 😉

belanka
23. sep 2009

mám pocit,že berus hovorí o šport.kočíku,kt.nejde úplne do rovna,keď sa dá do ľahu.my budeme mať o týždeň 5mesiacov.mám šport.kočík,taký pevnejší,polohovateľný,s teplým nánožníkom...ešte v ňom nie je.dnes som sa na to pýtala lekárky.je pravda,že sú odporúčané od 6mes.,ale ak v ňom bude tie 2hod.vonku,tak sa vraj nič hrozné nestane,pokiaľ tam nie je posadená,ale leží.predpokladám,že v tom kočíku nebude celý deň,tak hádam to nebude až taká tragédia.mne sa pri staršej dcére pokazil kočík,keď mala asi 8mes.,to bolo v zime a vtedy som tento šport.kočík kúpila.a určite jej tam nebolo zima ,ani jej tam nefúkalo.záleží od toho,aký kočík máš na mysli.