Od kedy s deťmi do golfáčov?

berus222
22. sep 2009

(ak tu uz nieco podobne je, tak sorry)

caute baby. od kedy ste svojich drobcov davali do kary? nas ma 4 mesiace, cez 8 kg a je ho plny kocik. dlzkovo sme tak natesno. uz by som ho dala aj do kary, ale este nesedi sam a kara sa mi neda dat uplne dolahu.

rimmel
22. sep 2009

ak sa neda dat do lahu tak smola ☹ mala by si pockat do 6.mesiaca

nikollette
22. sep 2009

Berus na golfáč este máte kopec času, aj ked vo vaničke je mu už tesno...
A ešte k tomu ide zima...

A nedá s z vášho kočíka spraviť športový???
Prečo hned golfáč?
Náš má 7mesiacov a ešte sa ho chystám nosiť túto zimu vo vaničke, a potom ked mu bude už fakt tesná spravím šporťák... a ked bude už vačší kúpim golfáč 😉

nikollette
22. sep 2009

A športové sa dajú dať aj do ľahu...
na golfáč je fakt malinký, a je tu jeseň, zima...
určite by som počkala....

nikollette
22. sep 2009

Ty by si ho už dala do golfáča?

berus222
autor
22. sep 2009

nemyslela som taky golfac, ze len 2 tycky a latka, ale take mohutnejsie napr. chicco lite way, je vhodny od narodenia. taky, kde sa da dat fusak.

nikollette
22. sep 2009

Jáj tak ked sa tam dá dať fusak, a do lahu sa dá dať???
A nedá sa vam spraviť šporťák z kočika?

nikollette
22. sep 2009

http://images.google.sk/images?q=chicco lite wa...

Takéto niečo si myslela?
Tam sa dá dať síce fusak,ale ved tam sedí bábo rovno, a na to je ešte malinký tvoj, nie?

berus222
autor
22. sep 2009

da sa nam urobit, ale pripada mi to taky sportak urobeny na silu. a ide mi aj o to, ze ho uz neunesiem. nosim kocik a s malym z 3. poschodia, bo sa mi nevmesti do vytahu.

hanka274
22. sep 2009

berus222, preboha v 4.mesiaci je najlepsie mat dieta este vo vanicke v hlbokom, nieto v golfaci??
teda ak tu karu myslis golfacom alebo ako, teda taky nazov ma tema...
to, ze sportak sa ti neda dat do lahu, to nieje sice nist moc kupa, ale nieje to az take hrozne, deti co maju reflux, takisto maju vypodlozene postielky a aj v hlbokej vanicke pripadne zvysenu hlavicku...
golfac to je kocik na sup sup nakupovanie alebo sup sup do auta chytro nieco vybavit po uradoch...
normalne sportovy kocik pevny je isto lepsie alternativa ako golfac...

nikollette
22. sep 2009

Jáj tak to máš zlé...
uniesť kočík aj s malým z tretieho poschodia, to by som ani ja nezvládla... 😒

hanka274
22. sep 2009

ci ma kocik palice ako pise nikollette alebo nie, je jedno...to je uz na vybere druhu kocika na mamine, ale do toho klasickeho golfacu tesneho, takeho narychlo kociku, tam este 4.mesacneho nedavaj...
ked riesis 3p. a vytah, resp. ze nemate vytah, tak kup podla toho kocik.

nikollette
22. sep 2009

Ved to aj ked šporťák nie je úplne dokonale v lahu, ale je trošku vyýšený, to podla mna nevadí 😉
Určite lepšie ako golfáč.. si neviem predstaviť ako by tam sedelo 4mesačné bábo...

hanka274
22. sep 2009

hm, ale 4mesacne sedi?? ked same od seba, tak ok...ale nedavat do sedu preboha, takisto ako stavat na nozky...telo dietata vie kedy je cas na to a hento /kvoli chrbtici, klbikom, nozkam.../ a posadi a postavi sa SAME.

nikollette
22. sep 2009

4 mesačný to pochybujem , že dokáže sám vez opory, ale bez držania sa niečoho sedieť...
môj začal sám v 6mesiacoch, aj sa posadí už teraz..
a už sa aj stavia, o všetko možné o čo sa dá zachytiť sa posataví.. neviem ho udržať už je ako strela...

hanka274
22. sep 2009

jasne, ked sam...oka, on vie kedy je najlepsie...
bo potom sa neskorsie chodi po ortopedoch a prave vtedy ich to boli ak ich nahodou natahuju na skripec ako take mysi...

nikollette
22. sep 2009

Ale poviem pravdu videla som už také malé bábo v golfáči 😔 ☹
neviem kolko malo presne mohlo mat okolo 4 mesiacov, hlavika mu visela na bok, ako zaspalo, celý skrčený, pokrútený v tom kočíku... hrozný pohľad 😔

hanka274
22. sep 2009

no tak to hej...
a najlepsie je ked vidim mamku s golfacom, ktory nema opierku na chrbatik ale iba latku...ty kokso!
ano, take este predavaju a kupuju...ty vole.

nikollette
22. sep 2009

Ja neviem, ako tam niekto môže bábo šupnúť...
a ešte také malé... 😔 😔
zato že je to lacné, chcú ušetriť? Ale na úkor zdravia svojho dieťaťa ☹

saskarisko
22. sep 2009

Ahojte,
Berus - Saska mala minuly tyzden 4. mesiace, a vcera som ju presunula do sportaku, pretoze v hlbokom mi nariekala (proste nevidela von, ked bola hore). mame kocik, ktory ma 3 polohy (uplny lah, stred, sed), takze ked je hore, je v strednej polohe, ktora je menej zalomena ako autosedacka, vajicko, alebo kresielko. a ked zaspava, tak ide do uplneho lahu.

podla obrazkov je ale pevnejsi ako chicco

hanka274
22. sep 2009

presne tak 😉

nikollette
22. sep 2009

Berus ked sa ti tam fakt nezmestí, tak sprav si z vášho ten šporťák, vždy lepšie ako golfáč...
ale ako vravím, môj má 7m, a ešte aj túto zimu sa ho chystám nosiť v hlbokom 😅

berus222
autor
22. sep 2009

ved prave, ze ked nesedi, tak ho nechcem davat inak ako lezat. napr. kamaratka mala malu od narodenia v golfacoch, tak preto sa ja neskusena pytam.

berus222
autor
22. sep 2009

ja by som ho vozila v hlbokom, ale je dlhy. ☹

hanka274
22. sep 2009

nik, maleho v hlbokom? tuto zimu? a teraz ma 7 mesiacov?? tak ten smejko
😅 je vystizny...dojdi sa potom ukazat, to si pofotim... 😀 😀 😀 😀
berus, no od narodenia urcite nie preboha...
inac, golfac je nazov sportoveho kocika, druhu...teda, ze nema spojene rucky...
a ty myslis ako sportovy kocik /rucky spojene alebo nespojene-golfac/ alebo buginu /taku tu co som spominala, ten rychlokocik sup sup/ ???

berus222
autor
22. sep 2009

myslim nespojene rucky (karu), ale nie len 2 tycky a latka, ale pevnejsi a mohutnejsi. pozerala som chicco lite way, tak pisu ze je vhodny od narodenia. neni som az taka zla matka, ze by som dala maleho do toho handroveho.

hanka274
22. sep 2009

berus, to nebolo myslene na teba, to sme tak konstatovali...
kara 😀 😀 , to pocujem prvykrat...
kokso, mne mala spi na balkone odkedy som dosla zo skolky rano!!!!

zuza.m
22. sep 2009

ja som mala golfač a ten išiel pekne do lahu,maly mi vnom aj spaval.aj ked už bol o dost starši.
beruš ja si aj tak myslim že si to rychlo rozmysliš stym golfačom ked sa ochladi.v zime je to dobre akurat do obchodu lebo je to len tenka latka ktora raz dva prefuka a ešte k tomu sa neda prehadzovat ručka tak že stym budeš mat len starosti.ja mam už taky ako keby golfovy ale aj tak rozmyšlam že sa na zimu vratim k trojkombinacii.aj ked už ma maly už rok predca je ešte maly na take vetre a mrazi.

nikollette
22. sep 2009

Hani vsak to teraz sa tam este zmesti aj s fusakom, uvidime v decembri ako na tom budeme 😅

hanka274
22. sep 2009

ved adrian je vysoky, tak to tazko... 😀 😀 😀 😀

nikollette
22. sep 2009

No ved, a malý je po nom 😀 😀 😀
vyrežem mu diery na nohy, a bude v hlbokom 😀 😀 😀