Odkedy by malo mať dieťa športový kočík?

terkaa
6. nov 2008

ahoj, od kedy by malo mat dieta sportovy kocik?
ak mate dobry typ na kocik, tak napiste, ktory.
dik 😉

zuzanka07
6. nov 2008

ahoj, myslim, ze je to individualne. Nasi mali sportovy kocik tak od 8 mesiacov. Mame zn. Coneco, opierka na chrbat je polohovatelna, tak v nom mohli aj spat. Som s nim spokojna, len teraz, ked uz mala vonku nespi a uz sa ani velmi nechce vozit by som privitala este nieco mensie a lahsie, aby som za nom mohla rychlejsie uhanat 😀

fifinna
6. nov 2008

Na väcsine sportovych kocikov je napisane pre deti od siestich mesiacov. Na tvojom mieste si necham cez zimu este hlboky, ten lepsie chrani dieta pred zimov. Ja som mala cez leto sportovy a teraz som naspät vytiahla hlboky.

cherries
6. nov 2008

Ahoj terkaa športový kočiar by sa mal používať až vtedy ak tvoje dieťa už sedí ale najskor od tych 6. mesiacov , mne to tiež tak vychadza že v zime mi bude sedieť mali tak si nechavam ešte hlboky kočiar až tak na jar bude športový a aky je najlepší ?? to je individualne podla toho ake ucely ma splnat ja chcem Peg perego alebo Inglesinu lebo su lahke a maju tie kolesa 4krat 4 a hlavne sa daju velmi pekne a lahko a hlavne co najmenej zlozit do auta kedze v lete stale cestujeme niekam ........... ale na zimu tie kolesa neodporucam
tot moj nazor

sasiki
6. nov 2008

Ahoj, myslím, že taká téma tu je 😅 skús pohľadať 😉

majcik
6. nov 2008

Ja si myslim, ze sportovy kocik az odvtedy, ked vie dieta samostate sediet. Moj syn ma 7 mesiacov a este samostatne nesedi, ja mam kocik stvorkombinaciu, ale este ho pouzivam na "hlboky" sposob, cize lezi, az ked bude sediet sam, tak ho prehodim na sportovu verziu.
Neskor si planujeme kupit taky lahky sportacik, golfacik alebo nieco podobne na leto, uz ked bude vediet aj chodit.

junovka
6. nov 2008

jednoznacne, ked uz babo sedi uuuuuplne samo 😉

yasmina
6. nov 2008

myslim ked sedi samo...my sme skusali davat skor a je to trapenie...klzali sa...drzali ich len pasy...

kingstonka
6. nov 2008

... no my mame nieco vyse 5 mesiacov a tiez by najradsej preckat zimu v hlbokom ale ujz teraz jej je vanicka takmer mala ( a to nemame nejaky maly kocik)- s fusakom sa mi tam uz tusim ani nezmesti ☹ tak sa snazim vydrzat aspon do ty 6 mesiacov...

yasmina
6. nov 2008

kingstonka viem presne o com hovoris...nasi boli mali pre vanicku a do sportaka este nie...no hodili sme malo vonku 😉 lebo z vaniiek vyskakovali 🙂

dididi30
6. nov 2008

moj syn je v sportiaku od narodenia 😀

dididi30
6. nov 2008

ale v nom nesedel, iba lezkal, aby ste ma nahodou za to neukamenovali 😀 😀 😀 😀 😀 😝

kingstonka
6. nov 2008

... mne sa da dat sportovy uplne do lahu -tak v tom by nebol problem, ale v hlbokom by jej asi bolo v zime lepsie- viac chranena.

lyzenka
6. nov 2008

my sme mali od 5-mesiaca...ale tiež sme len ležali.....a potom už keď som videla, že sám sa dvíha a chce sledovať....tak sa išlo do sedenia....ale to fakt postupne...

dididi30
6. nov 2008

no a teraz v nom drobec sedka a neriesim ci mu bude v nom zima, ved su kadejake teple vlozky, ja mam fajnovu z ovcej vlny a je uplne teplulilinka a on je spokojny 😉 ale on uz ani v kociku nechce byt, nosime ho casto v nosici, jeho kocik omrzel 😀

norik1
6. nov 2008

Nas maly siel do sportaku v piatich mesiacoch - vsetko chcel vidiet a to z hlbokeho neslo. Skusala som vsetk mozne ale vzdy to skoncilo tak, ze som mala dieta na rukach a tlacila kocik pred sebou. Tak sme skusili sportak....a cuduj sa svete, prestal rev, prestali amoky.... maly sice nesedi uuuuuuuuplne sam, este je pri sedeni ako "opity", ale spustim mu sportak skoro uplne do lahu a potom sa nesmyka (davam na spodok deku). Podla mna to zavisi od dietata - ak mu hlboky este velkostou staci a neprotestuje v nom, nema zmysel menit za sportak skor ako vie sediet....hmmm

bubatenko1
8. nov 2008

My sme nasadili sportovy kocik od 6 mesiaca,pretoze v hlbokom sme uz nechceli byt.To bolo neustale zdvihanie hlavicky, plac.Tak sme vyskusali do sportoveho a to bolo o inom.Tak dlho vonku sme este neboli.Malinka si zvykla a kedze ide zima nebudem ju davat do vanicky.Ved na sportovy kocik dame nanoznik a je to.No poviem vam ved aj dedicky sa chceju pozerat co sa deje a u nas to funguje.Ked ideme von ticho sedi a pozera co sa to naokolo deje.

suziad
2. dec 2008

my sme malinkej kupili krasny sportovy kocik 3 kombinaciu s fusakom. Vonku dost fukalo a bolo zima, a bola som zhrozena ako do kocika fuka. Tak som rychlo na zimu zhanala aspon starsy hlboky kocik, a ozaj je v nom lepsie chranena aspon pokial je malinka. Ked bude vonku celkom pekne pojde v sportovom a ked skaredo tak v hlbohom 😀

jahodka11
2. dec 2008

aj my sme dali sportovy kocik asi od pol roka....ked ho uz nebavilo lezat v hlbokom.....mame jane slalom, mozem len odporucit 🙂

norik1
2. dec 2008

Suziad, vy este mate naozaj casu na sportovy....malinkej bude v hlbokom lepsie a tepluckoooooo.....juj hned by som s tymi deturencami aspon na jedno poobede menila 😀

suziad
2. dec 2008

maju len jednu nevyhodu, byvam v cinziaku a sama ani jeden kocik nedvihnem 😠 , dolu schodmi to este nejak zvladnem ale hore nie 😝 , tak chodim na dva krat, najprv mala a potom sa vratim pre kocik aj tak sa mi nohy podlamuju 😅 🙄

alusha
2. dec 2008

my sme uz mali sportovy, ale ked boli tieto zimy, tak som sa vratila k hlbokemu 😀 nastastie mame velikansku vanicku, tak sa tam vojde aj s fusakom 😀 a to ma pomaly 8 mesiacov a 10kg 😀

katmi
2. dec 2008

nasa mala bola v sportovom kociku uz v 3,5mesiacoch.. ale podotykam,ze to bolo leto,bolo horuco a v hlbokom jej bolo strane teplo.. a nas sportak sa dal dat do uplneho lahu.. takze preto tam bola.. inak na zimu je ozaj asi lepsi pre male babo kocik hlboky.. 🙂

ivanuska77
5. dec 2008

Nasa Natalka bola v sportovom kociku na trvalo asi od zac.5 mes.(teraz ma skoro 7). Ale uz aj predtym som ju tam mala, ako 3mescnu a potom chvilu 4 mesacnu, lebo sme museli reklamovat hlboky kocik. Snazila som sa ju tam mat co najviac poleziacky. Teraz ked je zima by som tiez preferovla hlboky, ale bohuziat ana mi tam lezat nebude a ani by sa tam nezmestila. Od konca 5 mes sedi sama a v sportovom sa je neuveritelne paci. Pozera dookola a ked zaspi tak ju dam do lahu. Myslim, ze aj ked dieta samo nesedi, tak mu nemoze uskodit ak ho nachvilu date nasikmo do sportoveho. Lenze riskujete, ze sa mu potom uz nebude pacit lezkat v rovine a nic nevidiet 😀 😀 😀

libka1
5. dec 2008

Baby ako pchate deti do tych hlbokych vaniciek? My sme dali fusak, a mam pocit ze je tam nahuzvana, a to nie sme nejaka extra velkost, tak neviem, asi budeme musiet prejst na sportak z donutenia... 😅

libka1
5. dec 2008

Este k tomu kociku, my mame inglesinu otutto, co je trojkombinacia, a som spokojna, a uz sme kupili aj inglesinu zipicko golfky za lacika spod ruky, tie budu uz na buduce leto 😉

arieska
5. dec 2008

ja tiež už mesiac používam športový. Môžem povedať, že je ešte pohodlnejší ako hlboký, má takú vystuženú vložku, na ktorej sa leží, takže mu nemusím dávať naspodok deku. A dá sa dať až do úplného lahu, takže nie je problém ani so spaním. Ale na zimu som nechala ešte hlboký a uvidíme - má lepšie kolieska

mywiel
5. dec 2008

Tak my uz pouzivame teraz s fusakom, lebo sa da dat uplne nalezato a dieta je zapnute remenmi, vanicku od kocika mam v aute ako sedacku, kedze je dobre aby dieta dlho nesedelo kym je male tak v nej pekne spinka nalezato. 😉 V tom sportovom sa to operadlo vpredu da dat prec to zatial nepotrebujeme kym nesedi... 😉

http://www.bebeconfort.com/collection-2008/FR/p...

stvura
6. dec 2008

Supis kocik...mywiel, ja som si vyhliadla dost podobny a hadam uz v tom marci v nom maly bude sediet, lebo teraz sa mi uz velmi nudi v hlbokom, musim ho k spanku ukladat vyslovene ked uz je grogy, lebo potom sa len zdviha a nechce spat...

http://www.mothercare.com/Quinny-Speedi-SX-3-wh...

emita
6. dec 2008

my sme boli v športovom od 4,5 mes. ale nedal sa dať do úplného ľahu. myslím že keď môže byť bábo vo vajíčku od narodenia a sedí tam... k tejto variante sme došli preto lebo v hlbokom hrozne vyvádzal (nič nevidel) a v športovom bol spokojný a bolo leto 😉