Opierka nôh na športovom kočíku. Je dôležitá?

kaciatko79
12. dec 2008

Ahojte maminy, prosim vas hladam nejaky sportak, ej dolezite podla vas brat do uvahy ci ma aj opierku noziciek? Dakujem

veronikahel
12. dec 2008

ahoj! ak chces do neho davat menšie mimco, ktore este dobre nesedi, tak by mala byt, aby mu neviseli nohy...

sue
12. dec 2008

...lenžeu tých maličkých detí sú väčšinou opierky v takej výške, že dieťa nemá šancu dosiahnuť na ne 😀 ale opierka je určite dôležitá, aby mu netŕpli nohy a keď bude väčšie, aby nimi nešúchalo po zemi 😉

kaciatko79
autor
12. dec 2008

Tak to ste ma nepotesili, chcela som lahky a nie dreveny kocik aj som myslela ze super nasla som ale nema opierku noh....takze asi idem hladat opat. Neporadite nejaky lahky aj pre vacsie babo aj na zimu?

pimpa
16. dec 2008

Ahojka, ja kupujem tento. Mrkni si ho tu:
http://87.197.96.247/kociky-babyland.php?Stred1...

jeho vyhody tu ze je pomerne lacny, lahky 14 kg, maminky na fore o nom pisali, ze si ho sami vyniesli aj do autobusu, tak uvidime v praxi, a ma opierku noh, aj zatepleny nanoznik, da sa sklopit do lahu, vnutorny rozmer na lozko je dost velky aj pre zimne babo

luciar79
17. dec 2008

14 kg je veľa....športiak tak max do 10 kg.

petrahy
17. dec 2008

baby moj nazor opierka noh? Ked tam das dieta od pol roka nema sancu ti dociahnut na opierku noh a dokonca ani rocne dieta takze na to by som ohlad nebrala a co sa tyka vahy 14kg sa mi zda tiez dost. Ja osobne som mala sportovy kocik Pieer Cardin travel system a ten je lahky, dobre skladny a da sa tam dat aj fusak na zimu. Neda sa to porovnat s golfacmi. Ja som ho mala aj s autosedackou da sa kupit aj bez. A cena je prijatelna a ak ho kupis cez bazar tak este usetris

katy1979
17. dec 2008

14 kg fuha to je tanker. to je dost tazký kočík. pripocítaj si k tomu okolo 10 kg ratolesť. no ja by som to nezdvihla. nás kočík ma 6 malý 12 a uplne mi to stačí.