• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otočné kolečká na kočíku. Áno alebo nie?

6. januára 2013 
biba, poslem ti ho na IP,ok?
10. jan 2007 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biba,neda sa ti to poslat.
chod ale na www.pegperego.com, potom na usa- juvenile- katalog 2006 a tam ho najdes.
10. jan 2007 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten UNO som pozerala aj ja - ale este som sa pre neho nerozhodla..
bubonic ty mas ten ortanzovy s tymi bodkami? :wink:
10. jan 2007 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uska dakujem. pozrela som si tie kociky, ale maju akurat tie plaskove kolecka, co s najvacsou pravdepodobnostou nebudem mat :unamused: Ale aj tak dakujem :slight_smile:
10. jan 2007 o 11:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biba a nasla si ten AT4? to su ake plaskove kolecka?
10. jan 2007 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
At4 som nenasla, prezrela som collection 2006 a aj 2007, ale nic. No vsetky ostatne kociky mali take tie male kolecka a pripadaju mi plastove :wink:
10. jan 2007 o 11:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biba ved mne sa to zda divne, este vcera v kolekcii boli. posli mi teda na moju IP adresu tvoj nejaky mail,ja ti to tam poslem,lebo na IP sa nedaju dat PDF obrazky. ja ho mam naskenovany z katalogu, tak ti ho poslem. okrem toho dnes podvecer idem do obchodu zas a mozem ho odfotit.
10. jan 2007 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,to je on.dakujem :slight_smile:
10. jan 2007 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biba uz somn ti to poslala
10. jan 2007 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem. Pozrela som si ten kocik a ten vyzera docela pevny :slight_smile: Tak to by islo a viem si ho teda pozriet fyzicky v tej predajni v Auparku???
10. jan 2007 o 13:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biba, v auparku vedla dracika v tom obchode ich maju vylozene. kedze ich uz v roku 2007 nevyrabaju, tak maju este zopar kusov. daj vediet ako si sa rozhodla, ja si ho zoberiem, len musim rozhodnut pre farbu. a ked bude babatko vacsie, tak si kupim aj nejake golface, co len dam do auta pre istotu.
10. jan 2007 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jo tak by som to riesila asi aj ja. :slight_smile:
10. jan 2007 o 14:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uska tu je http://www.babyportal.cz/peg-perego-uno?var=5 nemám doma foťák, tak ho viem odfotiť len takto :grinning: . ale v PP v Auparku majú Veneziu v takej farbe. nelika áno ten bodkovaný oranžový je on, môjho srdca šampión :grinning: . a momentálne okupujúci izbičku. už sa teším ako v ňom budem voziť to naše krpčiatko. ináč uško na Antolskú sa chystám, mám to blízko a mám tam lekára. och už aby bolo po tom. uska nad golfáčmi som rozmýšlala aj ja, uvidím ako sa vyvinie situácia. možno príde druhé buboničiatko a potom to budem riešiť. každopádne biba do tej predajne by som na tvojom mieste aj s drahým zašla, tí predavači sú fajn a možno tvojmu drahému odpovedia na pár otázok ako chlap chlapovi :grinning:
10. jan 2007 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubonic, ten tvoj je tiez krasny.ja som dnes bola v auparku este raz omrknut ten moj at4 kavovy a asi si ho vezmeme,teda az neskor :slight_smile: inak videla som 4 baby kocikovat a z toho 3 boli trojkolky. to je asi teraz nejaka modna vlna,nie?a ku komu chodis na antolsku?
10. jan 2007 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee, ten UNO je krásny a prehadzovacia rúčka je na nezaplatenie a perego je dobrá značka, bubonic super výber :wink:

mne sa už trojkolky moc nepáčia práve sa mi začínajú páčiť také 4kolky ako to UNO a HARTAN VIP
10. jan 2007 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes idem prvý krát. lekár sa volá Havarda, tuším. napíšem keď prídem do IP.
11. jan 2007 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubonic, nie havalda nahodou?
11. jan 2007 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čertica áno Havalda, prepáčte za preklep.
11. jan 2007 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biba aby sme sa vrátili k pôvodnej téme, boli ste v tom Auparku, či ešte sa len chystáte?
11. jan 2007 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No len sa tam chystam. Buduci tyzden mam dovolenku tak okrem vyberu chachliciek, by som chcela navstivit aj predajne s kocikmi. JA viem, ze som divna, ked si to vsetko zistujem a ani este nie som tehotna, ale aj to dufam bude, ale nechcem sa s manzelom potom hadat. Radsej to spravim teraz a potom uz obaja budeme mat jasno v tom, co chceme. :slight_smile:
11. jan 2007 o 12:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biba prepáč, ale ak nemáš zariadenie na nahrávanie rozhovorov, tak potom ti garantujem, že keď budeš tehuľka a s manželom sa vrátiš k tejto téme, tak sa bude tváriť, že on o ničom nevie. no chlap. :grinning:

ale ináč aj ja som chodila a pozerala a vypytovala sa.
11. jan 2007 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No nastastie si v tomto manzela poznam a ankolko je technicky typ tak sa moc nebojim, ze by si dolezite technicke informacie o kociku nezapametal, hlavne ak ho o tom presvadci doverihodny clovek. To potom on bude ten co mi bude vraviet aky treba kupit, aby sa lahko ovladal a bol stabilny :grinning:
11. jan 2007 o 14:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@biba ked si prestavím že pri každom odbočení musím kočík nadvihnúť a na zadných otočiť...??? :fearful: :fearful: :fearful: a dieťa je čím ďalej ťažšie!!!

preto sa na kočíkoch začali tie predné otočné vyrábať!!!
ja som na 3kolky :grinning: :grinning: :grinning: momentálne jazdíme quinny freestyle-kúpila som ho už druhý x - proste super kočík :sunglasses: a dokonca aj manžel si ho pochvaluje!!
6. jan 2013 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok