Otočné kolečká na kočíku. Áno alebo nie?

biba
8. jan 2007

Ahoj mamicky, chcela by som Vas poprosiť o vaš názor. S manželom sme vyberali kočik, chodili sme po obchodoch a manžel povedal, že kočik by nemal mať otočne koleso, nie to ešte kolesá, že sa to kazí alebo časom hrkoce. Ale ja si myslím, že s takým kočíkom je jednoduchšia manipulácia. Ja by som veľmi chcela trojkolku. Prosím, mamičky, ktoré máte skúsemosti o váš názor. Dakujeem 🙂

uska
10. jan 2007

biba, poslem ti ho na IP,ok?

uska
10. jan 2007

biba,neda sa ti to poslat.
chod ale na www.pegperego.com, potom na usa- juvenile- katalog 2006 a tam ho najdes.

nelika666
10. jan 2007

ten UNO som pozerala aj ja - ale este som sa pre neho nerozhodla..
bubonic ty mas ten ortanzovy s tymi bodkami? 😉

biba
autor
10. jan 2007

uska dakujem. pozrela som si tie kociky, ale maju akurat tie plaskove kolecka, co s najvacsou pravdepodobnostou nebudem mat 😒 Ale aj tak dakujem 🙂

uska
10. jan 2007

biba a nasla si ten AT4? to su ake plaskove kolecka?

biba
autor
10. jan 2007

At4 som nenasla, prezrela som collection 2006 a aj 2007, ale nic. No vsetky ostatne kociky mali take tie male kolecka a pripadaju mi plastove 😉

uska
10. jan 2007

biba ved mne sa to zda divne, este vcera v kolekcii boli. posli mi teda na moju IP adresu tvoj nejaky mail,ja ti to tam poslem,lebo na IP sa nedaju dat PDF obrazky. ja ho mam naskenovany z katalogu, tak ti ho poslem. okrem toho dnes podvecer idem do obchodu zas a mozem ho odfotit.

uska
10. jan 2007

jasne,to je on.dakujem 🙂

uska
10. jan 2007

biba uz somn ti to poslala

biba
autor
10. jan 2007

Dakujem. Pozrela som si ten kocik a ten vyzera docela pevny 🙂 Tak to by islo a viem si ho teda pozriet fyzicky v tej predajni v Auparku???

nelika666
10. jan 2007

mne sa celkom paci aj tento - teraz som ho objavila 😉

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

uska
10. jan 2007

biba, v auparku vedla dracika v tom obchode ich maju vylozene. kedze ich uz v roku 2007 nevyrabaju, tak maju este zopar kusov. daj vediet ako si sa rozhodla, ja si ho zoberiem, len musim rozhodnut pre farbu. a ked bude babatko vacsie, tak si kupim aj nejake golface, co len dam do auta pre istotu.

biba
autor
10. jan 2007

Jo tak by som to riesila asi aj ja. 🙂

bubonic
10. jan 2007

uska tu je http://www.babyportal.cz/peg-perego-uno?var=5 nemám doma foťák, tak ho viem odfotiť len takto 😀 . ale v PP v Auparku majú Veneziu v takej farbe. nelika áno ten bodkovaný oranžový je on, môjho srdca šampión 😀 . a momentálne okupujúci izbičku. už sa teším ako v ňom budem voziť to naše krpčiatko. ináč uško na Antolskú sa chystám, mám to blízko a mám tam lekára. och už aby bolo po tom. uska nad golfáčmi som rozmýšlala aj ja, uvidím ako sa vyvinie situácia. možno príde druhé buboničiatko a potom to budem riešiť. každopádne biba do tej predajne by som na tvojom mieste aj s drahým zašla, tí predavači sú fajn a možno tvojmu drahému odpovedia na pár otázok ako chlap chlapovi 😀

uska
10. jan 2007

bubonic, ten tvoj je tiez krasny.ja som dnes bola v auparku este raz omrknut ten moj at4 kavovy a asi si ho vezmeme,teda az neskor 🙂 inak videla som 4 baby kocikovat a z toho 3 boli trojkolky. to je asi teraz nejaka modna vlna,nie?a ku komu chodis na antolsku?

tilly
10. jan 2007

jeee, ten UNO je krásny a prehadzovacia rúčka je na nezaplatenie a perego je dobrá značka, bubonic super výber 😉

mne sa už trojkolky moc nepáčia práve sa mi začínajú páčiť také 4kolky ako to UNO a HARTAN VIP

bubonic
11. jan 2007

dnes idem prvý krát. lekár sa volá Havarda, tuším. napíšem keď prídem do IP.

certica
11. jan 2007

bubonic, nie havalda nahodou?

bubonic
11. jan 2007

čertica áno Havalda, prepáčte za preklep.

bubonic
11. jan 2007

biba aby sme sa vrátili k pôvodnej téme, boli ste v tom Auparku, či ešte sa len chystáte?

biba
autor
11. jan 2007

No len sa tam chystam. Buduci tyzden mam dovolenku tak okrem vyberu chachliciek, by som chcela navstivit aj predajne s kocikmi. JA viem, ze som divna, ked si to vsetko zistujem a ani este nie som tehotna, ale aj to dufam bude, ale nechcem sa s manzelom potom hadat. Radsej to spravim teraz a potom uz obaja budeme mat jasno v tom, co chceme. 🙂

bubonic
11. jan 2007

biba prepáč, ale ak nemáš zariadenie na nahrávanie rozhovorov, tak potom ti garantujem, že keď budeš tehuľka a s manželom sa vrátiš k tejto téme, tak sa bude tváriť, že on o ničom nevie. no chlap. 😀

ale ináč aj ja som chodila a pozerala a vypytovala sa.

biba
autor
11. jan 2007

No nastastie si v tomto manzela poznam a ankolko je technicky typ tak sa moc nebojim, ze by si dolezite technicke informacie o kociku nezapametal, hlavne ak ho o tom presvadci doverihodny clovek. To potom on bude ten co mi bude vraviet aky treba kupit, aby sa lahko ovladal a bol stabilny 😀

zuzikkaa
6. jan 2013

@biba ked si prestavím že pri každom odbočení musím kočík nadvihnúť a na zadných otočiť...??? 😨 😨 😨 a dieťa je čím ďalej ťažšie!!!

preto sa na kočíkoch začali tie predné otočné vyrábať!!!
ja som na 3kolky 😀 😀 😀 momentálne jazdíme quinny freestyle-kúpila som ho už druhý x - proste super kočík 😎 a dokonca aj manžel si ho pochvaluje!!