Peg Pérego Book Plus verzus Britax Go Next

monika333slov
4. feb 2015

Chodím po obchodoch a čítam recenzie ale stále sa z toho neviem vysomáriť. 😒
Chcem kočík, ktorý sa ľahko skladá a aj ma v zloženom stave malé rozmery.
Rada by som s ním prešla sneh aj dedinské chodníky alebo občas aj nejakú poľnú cestičku.
Určite kvalitný a keďže budem mať Júlové bábenko tak aj vaničku do ktorej sa mi zmestí v zime.
Chcem 4-kolesový so strieškou, ktorá bude dosť veľká na tienenie a nech nemá 100 kilov 🙂
A športová časť musí ísť do lahu.
Zatiaľ mi padol do oka Peg perego book plus s podvozkom S, ktorý má vcelku dobrú cenu ale odporúčali mi aj
Britax go next ale o tom moc neviem a preto by ma zaujímal aj váš názor či je hodný oproti PP s takou cenou.
Budem rada ak nejaký navrhnete aj vy na základe skúseností.

micurinka
2. dec 2015

Ďakujem za odpoveď, uz ho mam odlozeny ale pojdeme si ponho až v marci, tak uvidíme..

marinka70
6. feb 2016

Ahojte citam tu vase postrehy a tiez sa neviem rozhodnut medzi peg perego a britax. Ked som bola v obchode uplne sa mi pacil peg perego aj vyssi je...len ta cena je dost 800e...a zas vajicko nepotrebujem a dvojkombinacia typu vanicka a hlboka cast sa kupit neda....no a potom som na nete nasla britax...ale to mi len raz niekto spomenul ze je fajn...inak k nemu viac nwviem..ale je za dobru cenu a to co potrwbujem cize vanicka a hlboka cast...len neviem ci aj kvalitovo ie fajn.

gagik
6. feb 2016

ja mam peg perego a som spokojna

marinka70
6. feb 2016

@gagik a aky ? mne sa riadne paci a teraz co je nova kolekcia 2016 ma aj samodofukovacie kolieska..len ta cena no...ze 800e..to je trichu dost

gagik
6. feb 2016

@marinka70 book plus 51, ja mam umelohmotne kolieska, kupili sme ho v juni za 600e.

zanet1407
6. mar 2016

Baby nie je britax moc vysoký? Mám 160cm. Myslím že bude oproti mne taký veľký 🙂

vanilkovaa
4. apr 2016

@zanet1407 ja mam tiez cca 160 cm a ano,kocik je vyssi,ale vobec mi to neprekaza,rucka sa da sklopit 🙂 najlepsie je ist ho niekde skusit "do ruky" 🙂

ivca88
4. apr 2016

@zanet1407 kasli na to ci je velky...
ja mam 158
mam aj pp book plus s (11/2015) a sportiak mam britax motion 4 r.2016
a lepšie mi sedi britax ...
ozaj mi ver ... radsej motion 🙂
ako kocikuju sa oba super ... ovladanie jednou rukou a bla bla 😀
ale u PP mi vadi ze péruje resp sa kyve rucka ( to mi vadi ked zatlacas s ruckou aby si dala kocik do vzduchu ked ides na chodnik )
ale zase britax je ako tank 😀 velky ...
ale mne sa to paci...dcera ma aspon miesto 🙂
@marinka70

ivca88
4. apr 2016

@marinka70 a britax je asi naj znacka ...
brio go je naj kocik ktory zeny vychvaluju...
britax su celkovo nemci ...
pogoogli trochu 🙂

happy988
19. okt 2016

@monika333slov zdravim ste s kocikom britax go next spokojna? prave uvazujem o jeho kupe ale kedze stoji viac penazi tak si chcem byt ista ze budem naozaj spokojna .dakujem

akdalv333
19. okt 2016

@happy988 ak sa mozem vyjadrit aj ja.. pouzivame ho uz 7 mesiacov a nemenila by som.. mam pocit ze je ako stvoreny pre nase zive zvedave dieta ktore ma problem so spankom... odpruzenie, predlzena strieska, ovladanie.. vsetko je na nom super.. vsetko ma aj svoje proti ale britax go next ma ozaj zanedbatelne ;) odporucam ;)

happy988
20. okt 2016

@akdalv333 dakujem 😀 fakt mu sama nemam co vytknut jednine comu om dizajnovo neprisla na chut je ta rukovet ako na kosackee ale to je to najmenej 😀 inak splna vsetky dolezite kriteria 😀 dakujem velmi pekne.asi uz nebudem vymyslat a rovno objednam

akdalv333
20. okt 2016

@happy988 ha 😂 presne, ta kosacka 😋 aj mne to pride smiesne, ale som prekvapena ze prave taka mi vyhovuje a hlave to ako sa da sklopit.. mame v rodine rozne velke deti a kazdy z nich moze kocikovat, lebo im len sklopim rucku ako treba ;) maloktory kocik to ma 🙂 cize este aj to ma svoje plus 🙈😂

vanilkovaa
20. okt 2016

Tiez mam britax go next a je uzastny,jednu vec bybsom mu ale vytkla a to ze sa neda sklopit do roviny na.spanie. 🙂

monika333slov
autor
20. okt 2016

Nám vyhovuje, nemá žiaden problém. Pri prvom som kúpila lacný a tak som sa s ním natrapila že hrôza, toto je radosť ísť von.

monika333slov
autor
20. okt 2016
akdalv333
24. okt 2016

@vanilkovaa hej aj mna to hnevalo, lebo sme nemohli dat dlhsie maleho do sportaku, uz je to ok..
@happy988 a teraz je aj novinka britax go big, tiez vyzera super... skus pozriet ;) ten ide aj do uplneho lahu, akurat ma vacsie kolieska a nie nafukovacie a este par zmien tam je.. 🙂