Peg Perégo Centro Completo. Ste spokojná?

tamia
2. jún 2007

Ahojte, máte niekto tento kočík a ako ste s ním spokojná. Rada by som si niekde na nete prečítala k nemu recenzie ale žiaľ nič také som nenašla. Od koľkých mesiacov ste menili hlboký kočík na športový. Myslíte, že je tento kočík vhodný aj pre 3 mesačné dieťa? Viete kto je dovozca na Slovensko?

miruliacik
2. jún 2007

Ahoj Tamia.
My sme kocik centro kupili pred 2 tyzdnami. Museli sme vymenit kocik. Hanka ma 4 masiace, ale uz pouzivame sportovy. Vyhodou je, ze sa da strieska otocit a dietatko mozes polozit hlavickou tam kde neskor bude mat nohy. Ja tak vozim malu, aby som na nu videla a ona na mna. je to asi jediny kocik, kde sa operadlo da sklopit uplne do vodorovnej polohy, takze sa tam da vozit aj mensie dieta. Ja som s nim spokojna. je lahky, asi 8 kg, takze sa s nim dostanem aj na inak nedostupne miesta. odnesiem ho aj s malou... 😀

droby
2. jún 2007
majoli
2. jún 2007

Ahojky Tamia,
My máme 3 mesačného Adamka a tiež sme museli vymeniť kočiar. Rozhodli sme sa pre tento kočiar a zatiaľ sme s ním spokojní. Používali sme ho skoro od mesiaca a pol. Nemali sme síce vaničku, ale iba fusakotašku. Tá nám v podstate stačila, a jej výhoda je aj tá, že ju neskôr môžeš použiť ako fusak - napr. v zime. Vanička je vraj ibe do takých 4 mesiacov a potom by si určite musela už používať iba športový typ.
Je naozaj ľahký a to čo písala mirulacik je pravda. Takze ti ho tiež môžem odporúčať.
Naozaj sa rozhodni dobre, lebo ide hlavne o to, aby si bola ty ale aj bábo pri vození v pohode... 😎

lienka.
2. jún 2007

ahoj,ja mam tiez tento kocik co sa mi na nom paci je velky nakupny kocik,nanoznik a super prsiplast, diettko je uplne schovane pred dazdom ,ze sa da polohovat na uplne vodorovne.Mne sa na nom nepaci len jedna vec rucka sa da len vyssie a nizzsie,je iba vytahovatelna co mne nevyhovuje,lebo som nizka,ale zvykla som si.ak ti mozem poradit urcite si ho kup je super!My sme v nom od 4 mesiaca.kupis ho na www.babymarket.sk

malka
8. jún 2007

Ahoj, aj mne sa velmi paci tento kocik (chceme uz vymenit hlboky za sportovy, tak si vyberame), ale chcem sa spytat ci neexistuje aj s golfovymi palicami.
Ak ano, tak som uz rozhodnuta a ideme ho hned kupit 😀

eja28
8. jún 2007

ahoj, tiez ma tento kociar, mala ma 2 mesiace, ale ja mam k nemu aj vanicku navettu, takze sme este vo vanicke...ale kedze mala sa narodila 53cm a 5 650kg tak pojdeme skoro do sportoveho...zatial som spokojna, akurat sa zle dvihaju predne kolieska, ak ides trebars niekde na schod alebo vyssi chodnik...ale neva...

tamia
autor
8. jún 2007

malka,
myslím, že práve toto centro completo nie je s golfovými palicami ale PP má iné druhy s golf. palicami. Mne osobne sa golfové palice nepáčia, nevidím v tom žiadnu výhodu, skor sa mi zdá, že sa s kočíkom ťažšie manipuluje.?

malka
9. jún 2007

ahoj tamia, uz sme objednali peg perego classico completo, tento je s golfovymi palicami 🙂
Mne sa prave golfove palky pacia, a po odskusani sem hodim info, ze ako sa s nim jazdi 😉

lusil2005
12. jún 2007

aj my mame objednane centro, len skoda ze ho maju len v tych dvoch farbach. vraj na jesen ma peg perego vydat novu kolekciu, tak tajne dufam v kutiku duse ze tie farby trosku rozsiria...

lenkagabi2008
30. nov 2010

a co sa tyka konstrukcie, je dost pevna? mate skusenost?

natalii6
20. apr 2011

cawte baby ja by som tiez chcela kupit kocik peg perego pri prvom synovi som mala chicco a nebola som moc spokojna len sa neviem rozhodnut ktory?????? 😉 🙂 ☹

tea29
4. feb 2013

ahojte.ja som mala pp centro pri prvom dietati.spokojna som s nim nebola.velmi tazko sa ovladal.ale syn bol v nom spokojny.mala som moznost vyskusat aj pp pliko golfac a ten bol super lahko ovladatelny.hlavne do kopca som necitila ziadnu vahu.s tym som bola spokojna ja.