Sklamanie z kočíka Petite & Mars Street

vandica
16. apr 2018

Baby, na základe dobrých a spokojných recenzií sme kupili tento kočík, no som sklamaná. Máme ho mesiac a kočik je totálne rozhrkaný. Celá konštrukcia ked idem zdvihnúť kočík za rúčku sa hýbe. Najskôr ide rúčka, potom sa zdvihne kočík, a potom sa konštrukcia ked je vo vzduchu ako keby o 10cm zatvorí, keď položím na zem, zas sa otvorí. O hrkotajúcich kolieskach ani nejdem písať. To aj vy tak máte, či ho máme dať reklamovať? Lebo inak som s nim spokojná, aj velkostne, proste je takylý šikovný, nie je velminťažký.

sookie21
16. apr 2018

@vandica mne to nerobí, ked ho otvorím a položím na zem, zacvakne a drží a ked ho niekde vynasam v pohode sedi, nezatvara sa. Kolesa ked hrkocu, mozno by sa zislo namazat niečím?

renatka100
17. apr 2018

@vandica ta znacka je nejaka cudna, kupili sme prebalovak a je polsky, pritom na stranke sa hrdia ako je vsetko ceske a odskusavane, no dufam ze v nom ozaj nie su ftalaty nakolko nikde nie je z akeho materialu je vyrobeny😥

vandica
autor
17. apr 2018

@sookie21 ono sa to nezatvara ako naozaj, len tym ze je totalne rohrkany, konstrukcia je volna, a beha to kadetade. Kolieska hrkocu vlastne tam kde sa nasuvaju cele, lebo je to tam volne, tam namazanie nepomoze.

vandica
autor
17. apr 2018

@renatka100 no ja mam na navode ku kociku napisane ze vyrobene v cine.

renatka100
17. apr 2018

@vandica reklamovat sa to neda? Ved to brani uzivaniu

vandica
autor
17. apr 2018

@renatka100 urcite da. Len som chcela vediet ci to vyreklamuju, ze ci to je ozaj iba nas kus, alebo aj ostatne su take. Vďaka.

katus87
18. apr 2018

dala by som reklamovať, my ho tiež máme od decembra a funguje v pohode

veronikastrickova
18. apr 2018

Urcitdajte reklamovat, lebo toto nerobi ani mne ani znamym

tinka310
14. aug 2018

@vandica viem že je to už staršia diskusia no mám podobný problém, plus ešte sa mi aj veľmi ťažko dá zložiť. Zaujimalo by ma či ste kočik reklamovali a či vám uznali reklamáciu 😕

vandica
autor
15. aug 2018

@tinka310 boli sme reklamovat, ale neuznali, lebo, ze to robia vsetky kociky, ze to je ako odpruzenie, inak by vozenie bolo pre dieta tvrde a aby ho netriaslo pri horsom terene. Takze to ma robit. Uz som si na to zvykla a nevsimam si to.

tinka310
15. aug 2018

@vandica och najdu si vyhovorku na vsetko, moj to urcite nerobil mesiac, bol pekne pevny a ako by sa v nom nieco uvolnilo a robi mi to posledne dva dni. Tak som zvedava velmi ci mi to reklamuju, lebo mne ako som pisala sa aj velmi tazko sklada 😕. Ďakujem za odpoveď 🙂

tinkatina
13. sep 2018

Baby aaj my mame ten problem presne co tu pisete... kupovala som 4.9.2018 vsetko bolo v pohode dokonca sme aj malo chodili von nakolko bola mala chora ,boli sme mozno 4x vonku a z nicoho nic sa mi kocik akoby povolil,ked ho nadvihnem presne to co sa pise vyzsie. Nechapem ☹ a tiez sa zle sklada.. :( Dnes som ho poslala na reklamaciu. Uvidime

vandica
autor
13. sep 2018

@tinkatina no to ti nevyreklamuji zrejme. To ma kocik robit.

tinkatina
13. sep 2018

@vandica neni mozne,, aj ked mi to napisu... ja im dam :D jak to moze robit ked to nerobil :D

vandica
autor
13. sep 2018

@tinkatina Pouzivanim sa to uvolnovalo. Ale tak ako to mate to uz zostane, uz sa to nebude viac. Je to tym ze kocik nema odpruzenie, a preto je ta vola ako keby nahrada pruzenia aby vozenie nebolo tvrde. My sme sa tiez s nimi hadali ze to kocik nerobil, ale povedali, ze robil, len menej a preto sme si to nevsimli. Ukazali nam novy kocik a ten to robil trochu. Takze sme sa s nimi nedohadali. Mam aj znamu ktora ma tento kocik a tiez mi povedala, ze to ma robit. Tak uvidite ci pochodite 🙂

micici02
22. okt 2018

@tinkatina no co ak ste dopadli???

tinkatina
22. okt 2018

@micici02 Kocik mi vyreklamovali,vymenili mi ho za novy kus 🙂) ,,ten co som dala reklamovat tak mal zlomeny klb...cico

micici02
22. okt 2018

@tinkatina a kde si kupovala prosim ta?

jawinka
22. okt 2018

Ja som tak isto dals reklamovst a cakam mam ho zo stranky 4 mama & baby... Tak idto v maji sme kupili a po krazkom case ako hrkala a zasekovalo sa dkladanie az sa nedal zlozit vôbec.... Hoci je pekny stylovy a neviem aky som sklamaná ze kocik za 250e mam ten black line po par tyzdnoch je v haji a este co mi uznajú reklamacku

micici02
22. okt 2018

@jawinka aky ročník mas

jawinka
22. okt 2018

@micici02 ved pisem street black line

stellasweet
22. okt 2018

My sme tiez kupili Street,minule leto. Som s nim velmi spokojna, a to som ho mala po bugaboo,cize naroky som mala nanho, a teda naozaj mu nic neviem vycitat... Ze tie peniaze ja som happy z neho

tinkatina
23. okt 2018

@micici02 miminkovo odtiaľto.. Veľmi milá pani to ma zavolala mi keď mi kočík odoslali a aj keď mi kočík vyreklamovali.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
micici02
23. okt 2018

@tinkatina a normale si cez net kupovala hej? A potom tu reklamáciu si postou posielala? Ci ako

micici02
23. okt 2018

@jawinka prepac ja sa moc do nich nevyznam iba viem ze pred tym to bola monza, a ze 2018 ky maju nafukovacie kolesá

vandica
autor
23. okt 2018

@teegreen čo???? to vazne??? akurat včera sme kupili matrac, ktory nam predavačka vychvalila. a je strašny, z jednej strany tvrdy, a z druhej akože pohánkové vlákna či čo to, a šuchoce to ako keby na sene maly spí. myslís ze vratia peniaze ked povieme že sme nespokojni, a malemu sa dobre nespí na nom?

micici02
23. okt 2018

@vandica ja som citala o tychto pohankovych, ze sa tam zvieratká mnozia, ja som si to predstavila ako ked sa ti v starej múke vyliahnu malé chrobaciky, myslim ze na mall,sk to jedna pisala

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bublinka711
Autor odpoveď zmazal
Zobraz