Pierre Cardin Coster športový kočík. Aký je podľa vás?

mukky
13. jan 2009

Mate prosim s tymto kociarom skusenost?Dakujem...

mukky
autor
13. jan 2009

ahojte,takze ziadne info na tento kociaaar ☹ ....no nic.pockaaaam este,aspon si pisem sama so sebou a stiham si citat svoje prispevky 😀 😀 😀 😝

mukky
autor
13. jan 2009

😎 😎 😎 😖 😖 😝 😝 😀 😀

mukky
autor
14. jan 2009

😲 😲 😲 😀 😀 no nic.....uz som ho aj tak objednala 😀 😀

mukky
autor
17. jan 2009

este nanho stale cakam,bude zaciatkom tyzdna......jeeeej asi som tu na celom svete sammmmaaaaaaaaa ☹ 😀 😀 😎 😎 😝 😝 😔

babulka123
17. jan 2009

mukky daj nejaku stranku kde ho mozem vidiet.. dakujem
zhanam kocik s prehadzovatelnou ruckou a je ich preklate malo...

mukky
autor
18. jan 2009

babulka123 🙂 tak predsa niekto 😀 vies co ja este neviem dobre pracovat s pc a neviem to skopirovat,tak si daj len do googlu ten kocik presne ako som ho pomenovala a tam myslim je hned ...vies,on neni nejaky krasny ako drehe kociky,ale pre mna je podstatne ze ma priestranny sedak,vacsi oproti niektorym drahym sportiakom,prehadzuje sa rucka,ma na strieske okienko,velky kosik,brzdu na rucke a je lahko skladatelny a sadol mi 😀 ja mam trojkombinaciu chicco ale sa uz nezmestime do vanicky a na sportiaku mam len letnu striesku 😒 a cena je dobra 4.99O sk.Budem ho mat normalne z predajne...len skoda ze sa nevyraba teraz v modro zelenej,len v sivo a modro cervenej..ja budem mat modrocerveny...ahoj..a ma nanoznik v cene a plastenku a dokupim si aj tasku

mukky
autor
18. jan 2009

babu...a poyeram ze ty cakas babo,no maju ho ale uz nie s preklap.ruckou ale s vajickom za 5.99o sk aspon u nas,to je iny typ a je vtej yelenkavej farbe...to tiez si tam najdes v googli