Plastové alebo nafukovacie kolieska na kočík?

drobcek8
19. mar 2009

Každý hovorí, že nafukovacie sú skvelé, ale ja som zase aj počula, že sa môže na nich urobiť defekt atd. Ktorá máte skúsenosti s akými kolieskami? Aj ked si myslím, že tie plastové sú dosť také divné ☹

strociatka
19. mar 2009

mozem povedat, vyskusala som oboje a nikdy viac nafukovacie nechcem, co tyzden som riesila defekt. Odkedy mame plastove, nedam na ne dopustit, ale 100 ludi, 100 chuti. To mas ako s kocikmi, kazdemu sa paci nieco ine. Dnes uz mas v plastovych kolieskach obrovsky vyber (velke, male, stredne...)

drobcek8
autor
19. mar 2009

No áno... ja som tiež počula, že sa robí na nich defekt, tak neviem. Zase na plastové som počula, že sú strašne tvrdé, že sa do nich robia diery od kamienkov atd. ☹ Bože to je hrozné vybrať si kočík.

tehula
19. mar 2009

no, pozeraj take plastove, co su trochu akoby pogumovane. Vyzeraju jak nafukovacie, ale zistis, ze nemaju ventily....podla mna zlata stredna cesta

strociatka
19. mar 2009

no co som videla kolieska na jane, tak tam sa ziadne dierky nerobili, ja mam peg perego a tam tiez nemam ziadne dierky. Skus si popozerat nejaky konkretny kocik, co sa ti paci a skus sa popytat bab co ho maju, tie ti budu vediet povedat najviac, takto je to velmi teorteicke a nikam nevedie

miah
19. mar 2009

ja som skusila tiez oboje kolieska a podla mna su lepsie nafukovacie 🙂
ale urcite zalezi aj od kocika, moze byt, ze na niektorom kociku su aj plastove lepsie-horsie,
takze treba vybrat konkretny kocik 🙂

mam4
19. mar 2009

moja skusenost je taka ze plastove su velmi tvrde a hrkotaju na ceste, vacsinou su aj male takze sa s nimi dobre ide po rovnej ceste alebo v obchode, gumove su uz maksie, nevyhoda je ze sa do nich zapichavaju kamienky a tiez su vacsinou male a nafukovacie su fakt do hociakeho terenu, a vacsinou maju kociky s nafukovacimi koleckami aj odpruzenie ale riziko defektu tam je vzdy,j asom uz raz mala ale domov sme dosli v pohode a manzel to potom zalepil a v obchode nam aj dali nahradnu dusu...

drobcek8
autor
19. mar 2009

No ja som si pozerala kočíky ako Casualplay S4 (tam sú nafukovacie), ale rozmýšľala som aj nad Vintage a na nom sú plastové, tak teraz rozmýšľam, ktorý by bol teda lepší atd. 🙂

terezka044
19. mar 2009

a nepredavaju na tie nafukovacie nejake ochranne veci aby to neprasklo? 🙂

mam4
20. mar 2009

na tych nafukovacich zalezi aj od kvality kolesa a gumy, niekto za 2 roky nedostane defekt a niekto kazdy mesiac... ja som aj po skle chodila a nic, akurat na starom bolo vadne jedno kolecko a na zvare to zacalo fucat ale vymenili nam...

novinka
20. mar 2009

ja mam Patron F4R a predne mam plastove, zadne nafukovacie a teda jednoznacne su nafukovacie lepsie! plastove su strasne tvrde, s tym babom to moc heká a na gumovych som este defekt nemala (klop klop klop) a to mame tu pred barakom rozbitu flašu na kúštičky a prechadzam tade denne, inej cesty niet.

cessy
20. mar 2009

drobcek8 ja mam playko S4, zatial som defekt nedostala, v predajni mi inak dali aj nahradne plaste...
kamoska ma S6 a hrkoce jak strkac, kamienky sa jej do koliesok nabil, aj je taky tvrdsi kocik na tych kolieskach..
ale tiez si myslim, ze zalezi od tipu kocika 🙂

mirka
20. mar 2009

my sme mali nafukovacie a nikdy sme nemali defekt

drobcek8
autor
20. mar 2009

No tak asi dosť záleží aj o aký kočík ide atd. 🙂 Ďakujem za všetky reakcie, ale ešte píšte 😀

miah
20. mar 2009

my mame quinny buzz a defekt sme zatial tiez nemali 😵
a dufam, ze ani nebudeme mat 😀

mami.sk
20. mar 2009

my máme nafukovacie a už sme mali aj defekt 😀 našťastie som bola dosť blízko domu, ináč neviem čo by som robila, lebo chodím na 4 hodinové prechádzky s kočíkom po celom meste 😀 😀 😀
a manžel ma potešil, že tam boli hneď 4!!! no odvtedy ani jeden 😉

avanka
21. mar 2009

tak my by sme zase plastove nechceli...strasne hrkaju, nafukovacie su uzasne a defekt sme nemali, hoci som sem tam presla po skle 😅

jannicka
22. mar 2009

stopro nafukovacie!!!!

leniccka
24. mar 2009

baby ja som to vymyslela veeeelmi dobre... kupila som cortinu ktora sa robi len s plastakmi ale daju sa objednat aj nafukovacky, takze mam doma dve sady kolies 😀 keby sa daco pototo na nafukovackach tak kym sa mi opravia vydrncam babo na plastakoch 😝 😉

danulik
24. mar 2009

ja som vyskusala aj plastove aj nafukovacie a som jednoznacne za nafukovacie 😉

denisab32
24. mar 2009

-ak je kočík dobre odpružený, tak nemusia byť nafukovacie, no a platí to aj opačne, čiže ak nie je dobré odpružený, tak nepomôžu ani nafukovacie 😅 . Ja som jednznačne za prvú alternatívu bez defektu 😉

danu
9. mar 2010

siusinocka • 2d • Dnes o 13:33
ahojte dievčatá. mam kočík everflo a žial odišlo mi koliesko. neviete mi povedať kde sa to dá zohnať? či už objednať alebo ísť kúpiť... dakujem zuzana

bzuco
9. mar 2010

ja som tiež nikdy nemala na nafukovacích kolesách defekt - ani pri malej a ani pri synovi
šporťák sme mali s plastovými a tiež v pohode

pimpa
9. mar 2010

my mame velke plastove, take skor penove a sme spokojni, su krasne odlahcene, takze kocik nevazi vela a dobre sa s nim manevruje, aj pri velkom dietati pri neotocnych prednch kolieskach

majkafer
9. mar 2010

Ahoj, siusinocka! Skús sa popýtať u predajcu, alebo v cykloservise. Tam by Ti mali určite pomôcť.

berus222
9. mar 2010

my sme mali na kociku nafukovacie a bola som max spokojna. mala som iba raz defekt. teraz mam umele a je to strasne na tych nasich chodnikoch. ☹

siusinocka
9. mar 2010

ahoj. Majkafer dakujem, ale kupovala som ho cez internet už použitý, takže skúsim ešte pobehať po predajniach a cykloservisoch... zistila som že by tam mohlo pasovať koliesko z peg-perega.... ale tiež neviem kde ich zohnať... dakujem za rady

muska
10. mar 2010

ahojte! prvy kocik sme mali s plastovymi kolesami, je pravda, ze sa do nich zapichovali kamienky, hlavne tie, ktore sa pouzivali na posypanie cesty v zime a tiez sa mi zdalo, ze tieto plastove kolesa na ceste tak "suchocu". Teraz mame nafukovacie, pouzivame ho uz 7 mesiacov a defekt sme este nemali. Kocik ide tichucko a makkucko. Ale myslim, ze dost zavisi aj od konkretneho kociku, aka je kvalita plastu na kolesach a tiez odpruzenie. Ja osobne by som sa nafukovacich nebala 😉

dosa
10. mar 2010

siusunocka - kazdy kocik sem musi niekto dovazat a robit nan servis, tak sa skus aspon na nete pozriet, kde ich predavaju a zistit, kde robia aj pozarucny servis a koliesko by ti predali ako nahradny diel. ja som tiez mala "uraz" na kociku, nasla som dovozcu a servis a v pohode mi predali nahradne kolesa.
inak, presne ako pise muska - ked som mala kocik s nafukovackami, mala som bez starosti, dokonca som za dva roky nemala ani defekt, ale teraz mam take hrube, gumene a po zime ich mam samy kamienok od posypu.

deina79
3. dec 2010

ake kociky su napr. s plastovymi kolesami?
Mam gumene a stale mame defekt 😠 , uz ma to nebavi!!!!
Poradte ake su s palstovymi, suuuurne 😉

romanecka
6. aug 2011

Kde v BA by som mohla zohnať náhradné nafukovacie kolieska na kočík? Originálne nafukovacie na náš model nevyrábajú, chcela by som nejaké "univerzálne"... 😕