Plastové alebo nafukovacie kolieska na kočík?

drobcek8
19. mar 2009

Každý hovorí, že nafukovacie sú skvelé, ale ja som zase aj počula, že sa môže na nich urobiť defekt atd. Ktorá máte skúsenosti s akými kolieskami? Aj ked si myslím, že tie plastové sú dosť také divné ☹

tiny77
18. aug 2011

ak zozenies v BA, daj vediet, osobne ich pridem kupit aj ja. V KE ich nemaju nikde. Kupila som surodenecky kocik "od ruky" a na kolese bol opravovany defekt, to sme zistili az doma. Kupili sme univerzalnu dusu v servise bicyklov, ale s kocikom sme nedosli ani domov (sli sme autom) a uz bola opat sfuknuta... Mozem sa stazovat na lamparni. Nafukovacie kolesa nikdy viac... mmch mame kocik oregon tandem - baby welt. Chcela som usetrit... tak mam kocik za 200e v pivnici.

samco20
24. aug 2011

prosim vas kde by som zohnala nahradne kolesa na quinny buzz

dosa
24. aug 2011

@samco20 cez dodavatela - libfin, alebo v ktoromkolvek obchode, kde predavaju tuto znacku

samco20
25. aug 2011

dakujem za pomoc

bambulka81
30. apr 2012

no ja som dnes dostala defekt resp. manzel v obchodaku.zapichol sa nam z toho ochr.magnetu ihla do kolesa a rychlostou blesku sme znicili celu dusu. nevytiahli sme ho aby sme vedeli kde je duuuura no a mali sme.teda ja proti nafukovacim kolesam nic nemam nevymenila by som nase peg perego gt3 za nic ine,len kde teraz narychlo kupim dusu do kolesa???pomooooooc a v sobotu je svadba!!!!!!

juliet222
20. jan 2014

Mam tri deti a mala som viac kocikov ... volila by som velke nafukovacie kolesa ... tie penove som zodrala za dva roky pouzivania a teraz mam problem s kupou novych ... zbytocna investicia. Nafukovacie sa da zalepit, ale ja som defekt nemala ani raz za 4 roky pouzivania ...

majka31012
11. sep 2014

ahojte dievčatá..prosím Vás máte niektorá kočík synchro pop neonato 2013??? ma tam umele kolesá a chcela by som vedieť či hrkajú, či sú kvalitnejšie a či sa dajú vymeniť za gumené trebars..daaakujem 😲 :-* <3

majulikcek
9. dec 2016

Dobrý deň chcela by som sa opytat ci sa dajú kúpiť kolesa na športový kočík espiro prego a ak áno tak aké a kde ďakujem za každú odpoveď

majulikcek
11. jan 2017

Dobrý večer kde by som kúpila nafukovacie kolesa na športový kočík špirko prečo ďakujem

lenkakolin
9. nov 2017

@strociatka na jane si nevidela otlacene kamene??? ved to je najvacsi pproblem toho kocika kazdy jeden co je na predaj uvedza stav kolies...ja som mala 3 kociky ja e a jeden concord a poviem ti ze su tie kolesa strasne a vymena draha 🙂