Poraďte. Chipolino On Road?

emmka333
5. mar 2008

Prosim vas,mate niekto tento kocik? http://www.eshopbaby.cz/katalog/on-road-sportov...
O tyzden chcem kupit Cosatto pogo,ale dnes som nasla tento a celkom sa mi pozdava.Mam 1.5r dcerku,takze tie 2 polohy mi nevadia.Hladam lahky,lahko skladatelny kocik,ktory zaberie menej placu v kufri ako nasa sportova trojkolka Cam cortina x3.Trojkolky mam rada,lebo sa daju riadit jednou rukou.Tento Chipolino by som chcela hlavne ked chodime do mesta autom.Je to novinka,tak sa bojim,ze tu s tym nebude mat nikto skusenost.Inak skoda,ze nie je aj v inych farbach.

dominica
5. mar 2008

ahoj emmka333, neviem, či si ma pamatáš s diskusie o Cam Cortina X3, ale ja si ťa pamatám odtiaľ. No, poviem ti asi toľko, kúpili sme Chipolino Bimbu, mám ju pofotenú aj v albume, ak by si bola zvedavá. Rozmýšlali sme tak, že Cam predáme a kúpime už len na leto nejaký lahký a skladný golfáč a Chipolino ma tiež zaujalo na nete. Tak sme si preňho išli až do Bratislavy, čo ma neskôr naštvalo, lebo výhradný distribútor je u nás v Trnave a tá pani z Bratislavy vedela, že som z Trnavy a nepovedala, že aj u nás v TT ich majú a ja som to nevedela. Takže sme ho kúpili, ale po dvoch prechádzkach som zistila, že po Came som neskutočne náročná a toto nechcem. Nie je zlý, ani nič podobné, je pekný, dobrý, lahký a skladný ale... Zistila som, že to nie je ono ako náš Cam a tak ho predávam, síce, zatiaľ sa nikto na inzerát neozval, ale dúfam, že sa predá, pretože cam sme si nakoniec nechali, kupujúcej som oznámila, že nech sa nehneva,ale, že sme sa rozhodli, že ho nepredáme , no a z finančných dôvodov si nemôžem nechať oba. Ale chcela som povedať vlastne to, že Chipolino je podla mňa napodobenina Peg-Perega, sú skoro navlas rovnaké, keď som porovnávala a Chipolino je talianska výroba ako Cam. Takže možno ten čo si vybrala je dobrý, ale radšej by som si ho naživo vyskúšala, aby ťa nesklamal ako mňa...

emmka333
autor
5. mar 2008

jasne ze viem kto si 😉 No ved toho sa bojim aj ja,ze som uz zvyknuta na cortinu,ktora sa lahko ovlada,aj jednou rukou a bojim sa teraz kupit dalsi kocik.Chcem nieco lahsie a hlavne do mesta,aby sme nemuseli uz bravat vsade cortinu.No a pozerala som album,ty tam mas ale golface a to co ja myslim,je trojkolka.Preto som zvedava,ze ako sa ovlada,ci tak ako cortina alebo horsie.Ja totiz o tyzden chcem kupit Cosatto pogo a to je golfac stvorkolka ale nie s dvojitymi kolieskami.Kolieska ma len po jednom a v predu je taky zuzeny.Bojim sa toho ovladania,kedze nema rukovat spojenu ako cortina alebo chipolino a ma v predu 2 otocne kolieska.Niektore maminy vravia ze je super a da sa aj jednou rukou ovladat ten cosatto,ale ine ho zas po kratkom case predavaju,lebo im taha na jednu stranu aj ked karuju s oboma rukami... Tak som z toho uz na infarkt 😅 Pokial este nemaju na sklade ten cosatto,zhanam info o vsetkych ktore sa mi este pacia a vcera som objavila ten chipolino trojkolku.Ale je to novy model 2008 a vela mamin ho asi nema,takze mi nebude mat kto poradit.U nas v NR ho nemaju,to by som si ho musela objednat.Ale v takej BA by ho mohli mat.Len kto sa tam bude trepat kvoli vyskusaniu kocika 😖

dominica
6. mar 2008

No, my sme pôvodne uvažovali o Moon buggy fit 3 whels, ale zdal sa mi nepraktický a hlavne pre malého ešte nemysliteľný a nie som si istá, či sa dá polohovať, tak rozum mi poradil Bimbu, ale už by som ju nechcela. Je iné, ak niekto nie je zvyknutý na tak super ovládanie, v tom prípade je Bimba super, ale mne nevyhovuje, lebo Cortina ide sama a Bimba až tak nie a to mne strááášne vadí, nezvykla som si, tak ju predávam.

dadulka19
7. mar 2008

Ahojte,ja tiež uvažujem o Chipoline ale Rapido.Pôjdeme ho pozrieť do TT na Františkánsku.Dominika,to je fakt talianska výroba?Mne povedala majiteľka že poľská.A kde je prosím ťa,ten dovozca Chipolina v Trnave?

dominica
7. mar 2008

No, neviem či dovozca, ale výhradný distribútor a je to tá Aliza na Františkánskej, čo tam chceš ísť.
Ja teda neviem, si ma dostala do pomykova, my sme ho kupovali v Blave a majiteľ ho chodí brať do Trnavy do Alizy a povedal, že je to taliansky výrobok...

dominica
7. mar 2008

dadulka19, mrk sem:

http://www.aliza.sk/index.php?id=home

nepíšu síce, kto to vyrába, ale kde sa predáva...

mysska
7. mar 2008

Noo babky kamoska bola v Polsku omrknut nejake tie kociky a videla tam tu trojkolku o ktorej sa bavite a vrvela ze nic moc to nie je...kopa umeliny za 3 000 Sk 😉

emmka333
autor
7. mar 2008

Mysska - no vsak toho sa bojim,ze kopa umeliny... Vyzera tak zvlastne.

Dominica - no rada by som sa pozrela na ten kocik zblizka.V pondelok ideme do BA a rada by som pobehala co najviac detskych obchodov s kocikmi.Ale kedze sme z NR a vobec to tam nepozname,tak neviem ci sa vobec do nejakeho dostaneme 😅 Vedela by si mi poradit nejake obchody v BA s kocikmi?Kde by mozno aj mohli mat ten Chipolino on road.Dakujeeeem 😀

dominica
7. mar 2008

emmka333, neviem ti poradiť vôbec obchody, ale... Chipolino nebudú mať vo veľa obchodoch, to viem určite, pretože máme známych s kočíkmi a tí mi to hovorili.
Majú ho v BA v Samo kočíky na Riazanskej ulici, ale neviem vysvetliť, kde to je, ja BA nepoznám, ale je to niekde blízko Polusu v nejakej uličke, ale nemusia ho zrovna mať, lebo to je taký pidi obchodík, tam sme kúpili mi naše Chipolino a našťastie ho mali, posledné, ale nie v tej farbe, čo sme pôvodne chceli. A ledva sme sa zmestili do obchodu s mužom a malým vo vajíčku. A prečo sa neprídete pozrieť do Trnavy naňho, rovno do Alizy? Tam ho budú mať určite, keď sú distribútory...

emmka333
autor
8. mar 2008

Dakujem Dominica 😉 Hadam sa stavime aj v Trnave.

dominica
8. mar 2008

emmka333, výhradný distribútor Chipolina je tá Aliza u nás v TT a aj ten obchod v BA, kde sme kúpili my Chipolino chodí pre tovar sem do TT, takže ak chceš Chipolino, stavte sa najprv v TT, to máte po ceste do BA a pozrite si ho a ak nebudete spokojní potom chodte ešte do BA, to bude asi najlepšie. Ináč u nás v TT sú 4 obchody s kočíkmi a myslím, že sú celkom fajn, aj výber je dobrý...

martinulka
8. dec 2008

🙂 ahoj dominica maš ešte tu trojkolku chipolino

marianeta
10. dec 2008

Ahojky,

Ma niektora mamina chipolino rapido?
Ste s nim spokojne?

andrea78
10. dec 2008

ahoj, ja mám chipolino rapido a som veľmi spokojná, po všetkých stránkach, ak chceš vedieť konkrétne, pýtaj sa cez ip

lusiamama
30. apr 2009

Baby dajte niečo o chipolino rapido,videli ste už novú kolekciu 2009?Ak máte niektorá čas skúste popísať,chcela by som si ho kúpiť a potrebujem nejaké skúsenosti.

vitoria
8. aug 2009

Ahoj...
chcela by som sa spytat, ci ste si potom nakoniec kupili to chipolino ON ROAD..
kedze mam on zaujem..
Dakujem

zuzana1971
25. nov 2009

babule pre info chipolino je bulharsky

poleva
23. apr 2012

to je bulharská značka? hm