Poraďte, kde v Nitre či Vrábloch zoženiem kočík

ejusa
23. okt 2008

Ahojte baby,prosim o jedno info,kto je z Nitry a poradi mi nejaké adresy kde predavajú kociky?Pocula som o Stefanikovej 5O,niekde na trznici a neviete maju tak siroky vyber priamo na predajni,ci objednavajú len cez telefon?Zachrante ma,mam rizikove a nechcem sa tam motat veli a hladat to,som z Levic,vdaka.

miriam25
23. okt 2008

ahoj ejusa, je tu jedna tema v nazvom nitra, najdes ju v regionoch.
ja som povodne z nitry a ked som bola tehotna, tak som v tej predajni bola, velmi mily predavac, cech je tam, ten ti poradi. ak vies, kde je trznica, tak hore na poschodi tu predajnu najdes bez problemov. ma dost velky vyber a da sa aj objednat, ale myslim si, ze by si si unho vybrala. poznam este niekolko predajni, ale nemaju vela kocikov, tento ma naozaj najviac zo vsetkych.
alebo skus este vrable, to by si mala blizsie. ja som tam raz bola s mojou maminou, nepoviem ti adresu, to vazne netusim, viem len, ze je to dost zasite, je to taka velka predajna, kde maju rozne naradia, vrtacky a pod. a na poschodi maju aj kociky. mozno by to to bolo lepsie sa najskor tam zastavit.

miriam25
23. okt 2008

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

toto je tema nitra5, mozno by ti poradili baby viac 😉

ejusa
autor
23. okt 2008

Vdaka Miriam,si zlata,tak skusim najprv vrable a potom ak nie,tak nitru,pa

avuska19
24. okt 2008

ahoj ejusa, ja som od Nitry, ale tá predajna je už zrušená, bola som tam, ked mi ten pán, čech, oznámil, že sťahujú predajňu do Topolčian.
ale dobré predajne sú aj za nemocnicou v NR, volá sa Pre deti, alebo na polygone v NR, taký detský obchodík,
ale sú aj iné v meste, už som ich mnohé obehala. Vráble poznám, ale o žiadnej predajni na kočíky neviem.Preto som si ja kúpila kočík cez internet.

avuska19
24. okt 2008

A ozaj, ešte je super predaj kočíkov v Centro Nitra, v All Toys, tam sa určite pozri.Aj ja som si tam bola pozrieť ten svoj, podla neho som kupovala.

dupinka
24. okt 2008

najlepsie ceny su v All Toys, aj dobry vyber tam je... Pre deti je trosku cenovo vyssie.

maric
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
22adka22
22. jún 2012

ahojte, tak o normalnej, cenovo dobrej predajni v nitre uz ani ja neviem, all toys je sice lacnejsi, ale kociky tam maju stare modely a hlavne tie, ktore sa az tak nepredavaju, staci si nakliknut predajnost kocikov a jednotlive druhy vam pekne zobrazi, google je super. a PRE DETI, cista katastrofa, obrovska ceska firma, ktora pracuje asi so 60% rabatom, tak ak dostanete zlavovy kupon, co je 5%, je to na smiech. a hlavne pozor, mne vyreklamovali kocik za mesiac!!! a to som mala znackový kocík, ktorý oni sami dovazaju!!! nikdy ziadnu vec v Pre deti! drahy, nespolahlivy, aj ked prijemný personal....
ja osobne som kupila kocik v ziline , kde mam rodicov, na namesti je taka malicka predajna, a s tym panom som dohodla kocik za este lepsiu cenu ako je na nete, a vecicky do postielky a osatenie kupujem v novych zamkoch, v centre, nad DM drogeriou, je tam mila pani a vzdy mi poradila, a nema problem vymenit veci!
som laborantka, a nikdy by som si nekupila ziadne dupacky ani kosielku v tescu alebo HM, ako moze byt dobrý vyrobok za 2e??? nezarabam vela, ale radsej kupim 1vec, ako 3a budem mat problem s exemom!!!

sisa1320
1. mar 2013

ahojte, chcela by som sa opýtať, aké mate skusenosti s kočíkmi roznych značiek a ktoré su take najvalitnejšie a aj cenovo celkom dostupné, Ďakujem 🙂

happy988
18. mar 2013

Baby na trcnici je uz nova predajna asi 2 roky maju tam hlavne kociky camarello. Je to ensia predajna ale cenovo dostupna a panie ktore tam predavaju su fakt super a ochotne. bola som tam uz 2x vzdy iba na obhliadu a nemali probem sa mi venovat ani jedna ani druha a to som ich tam spovedala min. pol hodinu kazdu. S manzelom si tam planujeme ist zajednat kocik. Mna presvedcili. Ale nezabudajte nemaju taky vyber ako v AllToys alebo Pre deti ale to najdolezitejsie dostanete. Mne tam ide hlavne o kociky a camarello som nasla v Nr iba u nich.

lila77
18. mar 2013

objednaj si cez internet donesu ti az domov aj ja som tak kupila a som spokojna niektore ani v obchode nemaju a na nete su aj lepsie ceny

tomhass
13. jún 2014

ahojte, s manzelkou sme kupovali kocik na kmetkovej v nitre, maju tam sice iba ojazdene kociky, ale su ako nove a mali dobry vyber aj ceny. su tam tusim iba kratko, kupovali sme tam aj vybavicku pre nasho maleho, to tam maju nove. mozno to niekomu pomoze pri vybere... 😉

tiborko29
19. jún 2014

@tomhass díky určite pomôže a kde to tam konkretne je? Alebo názov obchodu. Ďakujem. Maja

5555555
31. aug 2015

dobry mam jeden na predaj za 10az 15 eur ak chceet volajte na 0910278167 3 kombinaciu