Poraďte kočík s dlhou rúčkou, aby nezavadzal skejt s dieťaťom

lyongirl
1. máj 2009

Ahojte, potrebovala by som poradiť s kočíkom. Vozím malého na skejte a zavadzia mi, takže by som chcela vymeniť kočík. Potrebujem kombináciu/vanička + kárička/ a nechcem golfáče, ale plnú rúčku. Niečo ako Peg perego GT3. Xlander sa mi nepáči....
Viete ešte o nejakom kočíku, na ktorom by mi nezavadzal skejt s dieťaťom a dieťa by sa v pohode vošlo a nezavadzal mu zas kočík?

vladkaz1
2. máj 2009

to ti nik neporadil? 😕

tilly
2. máj 2009

hoco ranger, kamoška predáva, tam je strašne dlhá tá rúčka

lyongirl
autor
2. máj 2009

ten sa mi nepáči a mužovi už vôbec...

duplicka
3. máj 2009

ahojte ja mam concord neo a prave zvazujem skejtik, len si nedokazem prestavit aky priestor zabera dieta pod nohami, hmmm, no a tuto v diskusiach nic o tom nie je hmmm

sasiki
3. máj 2009

tak toto by aj mňa zaujímalo 🙂

lyongirl
autor
3. máj 2009

záleží od toho aký skejt kúpite...
Ja mám tento

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5379767

a veru zaberie dosť miesta. Máme Cam cortinu X3 Evolution a musíme ju vymeniť za iný kočík. Malý sa mi tam vôbec nevojde a ak vojde, tak si musím rúčku vyhnúť dohora a to mám zas ďaleko a tlačím to naklonená a bolia ma ruky, alebo idem popri kočíku. Je to hrozne nepraktické. Stále zvažujem to PP GT3, len stojí veľké prachy...a nie som si istá, či tam sa zmestí. Idem ho zajtra omrknúť do obchodu. Rozmýšlam, že kúpime len športovú časť bez Navetty a malého budem voziť v nej. Síce som bola zásadne proti tomu, aby sa tak malé bábo vozilo v šporťáku, ale videla som veľa mamičiek, čo mali šporťák od narodenia, tak možno to poriešime tak. Ak bábo leží na rovnom, tak myslím, že nebude vadiť, že je v šporťáku, lebo už je vonku teplo, horšie by bolo v zime.

veronika.m
3. máj 2009

Teutonia má hodně dlouhou ručku

duplicka
4. máj 2009

hmmm,tak to je skoda, ze je tam malo miesta na statie, presne to ma zaujima, ci ma niekto stupienok ku kociariku concord neo, ale akosi nik hmmmm

duplicka
4. máj 2009

teda jedna pani sa mi ohlasila, ze jej kamoska ma stupienok a ze je spokojna, tak som ju prosila ci mi nemoze pozhanat foto, ale zatial sa neohlasila

sasiki
4. máj 2009

keď tie kočíky s dlhými rúčkami vyzerajú trocha divne..........ale ak používate skejtík, tak sú asi praktické. Aj my nad skejtom rozmýšľame, no neviem si to prestaviť k chiccu ct04, veď doň zakopávam už teraz 😕 Inak som s kočíkom spokojná.

lyongirl
autor
4. máj 2009

mne sa tiež tie dlhé rúčky nepáčia...
Kamoška mala skejt na CT4 a tiež nechápem kde ho tam mala, lebo my keď sme mali CT4, tak som tiež zakopávala aj bez skejtu.
Rozhodla som sa, že to nejako vydržím a ak nasadím športovú časť, tak tam bude mať Alex viacej miesta, len to sa budeme trápiť ešte asi aj 4mesiace. Ale kašlať nato, je mi ľúto vyhadzovať zas ďalšie prachy za kočík, už sme mali 3 a to len pri Alexovi 😀 a zistili sme, že prvá kúpa bola najideálnejšia. Ale našťastie som prerobila len 2000 Sk na tých ďalších dvoch káričkách.

sasiki
4. máj 2009

lyongirl a nerozmýšľala si nad týmto???
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2306653

lyongirl
autor
4. máj 2009

rozmýšlala, to bolo prvé čo som chcela, ale zrovna na náš kočík to nejde namontovať ☹ .Aj so skejtom som mala problém, nemohla som zohnať na náš kočík a ak aj sedel, stál pomaly 3000 Sk, čo sa mi zdalo veľa. Potom som na nete objavila ten čo sme kúpili, ale ani vo sne ma nenapadlo, ako to tam bude zavadzať. Na samostatné chodenie je Alex malý, na ihrisko, ktoré je 10min. cesty nám to trvá aj 1/2 hodinu.
No asi sme prvý kočík vybrali blbo, ale aj tak je pre mňa ideálny 😀 a veru nevymením ho!

denisab32
4. máj 2009

lyongirl
....ak odstrániš krytku z bočnej strany - na cam cortina....tak tam Buggypod Smorph namontovať pôjde, možno nájdem niekde foto, tak to skúsim dať do albumu....

lyongirl
autor
5. máj 2009

no mňa ani nenapadlo, že by sa tá krytka dala odstrániť....ale MM to mohlo napadnúť....
si mi teraz nasadila chrobáka do hlavy 😀 , len mi už máme skejt doma, no neviem, neviem, čo povie MM na to moje večné vymýšlanie 😅

denisa - a ty si to niekde videla, keď vieš, že to ide?

jannicka
7. máj 2009

mutsy ma rucku v najvyssej polohe na 114cm