Kočík Britax verzus Petite Marse

lilu74
2. feb 2017

Mam vybrate 2 ale neviem sa rozhodnut-mate s nimi niektora skusenost?britax vs petite marse-tam sa mi strasne paci dizajn ale to je az druhorade.zdaju sa mi byt konstrukciou aj prevedenim +-rovnake ale necham si poradit. Dakujem vopred kocky😉

smeja737
2. feb 2017
Používateľ smeja737 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od smeja737.

Ahoj
moja sestra má tento športový kočík https://www.hej.sk/kocik-sportovy-britax-2016-b-agile-3-flame-red-cerveny/. kúpila si ho hlavne kvôli farbe, aby boli viditeľný. Krémové a podobné kočíky sú síce veľmi pekné a elegantné, ale už podvečer ich nie je tak dobre vidieť. To sa zíde najmä takým ktorý žijú na menšej dedine, ktorá na veľkých častiach bohužiaľ nemá chodníky :( :D Navyše sa jednoducho skladá, konštrukcia sa jej ľahko vojde aj do menšieho auta a disponuje aj autosedačkou.
A keď môžem ešte poradiť, tak sestra natrafila aj na zľavu http://www.kuponyzdarma.sk/hej-sk/

lilu74
autor
2. feb 2017

Dakujem. Bezovy som dala len nahodou islo mi o znacku hlavne. urcite pojdem do modrej ale paci sa mi viac petite&mars len ho nepoznam.ale dakujem😉

janickacrazy
2. feb 2017

@lilu74 Kamoška má presne ten petite mars a je spokojná, na nič sa nesťažovala a ten dizajn je super. Všetci jej ho obdivujú. Aj mne sa páči, ale ja už športiak mám, takže už len obdivujem.

zuzana203
2. feb 2017

Ja mám britax a nemenila by som ho za nič na svete. Super dizajn, ovládanie perfektné, do auta ho poskladám jednou rukou...proste nemecká kvalita. Mala som v ruke x kočiarov vrátane toho druhého, medzi ktorými sa rozhoduješ a všetko mi to prišlo ako rozhegané detské hračky. Nehovoriac o tom, že keď ho budeš chcieť potom predať, britax si drží cenu.

lilu74
autor
2. feb 2017

@janickacrazy ved toto😍

lilu74
autor
2. feb 2017

@zuzana203 dakujem

sykorkauhliarka
2. feb 2017

my mame petit mars ale golfa tiez toto dedicstvo a predavacky minule v humanicu ze aky krasny kociar ze ci sme si dali vyrobit :D

lilu74
autor
3. feb 2017

@sykorkauhliarka hej krasny je s hnedou kombinaciou ale golfac uz mam.skoda ze v tomto sportovom nie je hneda kombinacia.

sykorkauhliarka
3. feb 2017

@lilu74 jaj oni mysleli prave tu latku;)

lilu74
autor
3. feb 2017

@sykorkauhliarka hej ten cicmansky vzor je krasny ale golface maju madlo hnede

sykorkauhliarka
3. feb 2017

ale aspon nebudes nestastna koli kabelke ktora ma inu hnedu :D

majca1581
3. feb 2017

ahoj ja mam ten petite a mars s nafukovacimi kolieskami a zatial super ale mam ho kratko ale tiez som uvazovala nad tymito dvoma kočíkmi :D
mala som britax agile pri dcerke tam sa mi nepacili hlavne kolieska ale tiez bol super

lilu74
autor
4. feb 2017

@majca1581 naaadhernyyyy je😍chcem ho tiez🤗kolko ta vysiel so vsetkym?taska.strieska-mas aj nanoznik?

majca1581
4. feb 2017

@lilu74 ano aj nanoznik aj plastenku aj tasku v heritage ..a este dokupim ten stojancek na flasku co je na kocik :D nafukovacie kolesa 80 e
taska stoji 45,nanoznik 25 plastenka 9 kocik 190 so strieskou cca :D je krasny podla mna krajsi ako britax :D

ajka131
21. feb 2017

Britax B-Motion 4 PLUS má problém s padaním polohovania nožičiek. Nie všetkým, ale dosť veľa žien sa sťažuje na to...ja ho mám už druhýkrát na reklamácii s tým polohovaním a momentálne čakám už tretí týždeň, že ako to idú doriešiť😐

lilu74
autor
21. feb 2017

@ajka131 toto iste mi kamoska hovorila prednedavnom a to si ho doteraz velmi pochvalovala.

ajka131
21. feb 2017

@lilu74 Inak je to kočík perfektný, kým nezačalo padať to polohovanie nožičiek, tak som bola maximálne spokojná...

jabaka
23. aug 2017

@majca1581 ahoj, Tie nafukovacie kolieska su lepsie? Dakujem

lilu74
autor
25. aug 2017

Na petit mi odpadol kosik-jedna cast🙈ale asi som ho pretazila🙈

majca1581
25. aug 2017

@jabaka no neviem si predstaviť bez nich tento kocar ale už ho nemám 😉😀

modry777
27. sep 2017

@majca1581 Ahoj,prosim ta mas este street? ako si s nim spokojna?

lilu74
autor
10. okt 2017

Street je super hlavne je lahsi a skladnejsi ako britax ten je dost massivny a nemotorny mi prisiel.

miroslavapo
21. dec 2019

@lilu74 ahoj, prosim ta, vedela by si mi povedat aka je dlzka kocika od zaciatku pred.kolies po konic zadnych? Ide mi o to,ci sa s nim vtrepem do vytahu. Vsade je uvedene 115, ale to mi nejak nesedi, ze by toto mala byt ta dlzka. Dakujem

lilu74
autor
4. jan 2020

@miroslavapo ahoj, uz ho nemam, prispevky boli z r.2017, tak nepomozem zial.