Porovnanie Chicco multiway a Lite way. Aké sú?

ekia
8. jún 2009

ahojte. Neviem sa rozhodnúť medzi týmito dvoma golfáčmi. Chcela by som Vás poprosiť o vaše skúsenosti... Aké sú tie malé predné kolieska na lite way ? Nie je v ňom dieťa "vytrasené"?
Ďakujem

alusha
9. jún 2009

ahojky, my mame liteway uz dost dlho a vytraseny nie je vobec, ja som s nim maximalne spokojna, len ten kosik na nakupy by mohol byt vacsi 🙂

deina
9. jún 2009

My mame Multiway, ale teraz by som radsej brala Liteway - je lahsi a mne sa tie jednoduche kolieska na nom pacia, podla mna su nezdvojene obratnejsie, lepsie sa s nimi zataca. Snad nabuduce...

janka_pn
9. jún 2009

baby a nie su tie predne kolieska na liteway dake kazove?? skusala som s nim chodit po jednom obchode a akoby sa vobec neotacali, zostali tak do bokov vytocene 😕 nechapala som to 😕

alusha
9. jún 2009

s nasim sa manipuluje velmi dobre a lahucko, je lahky, vynesiem ho aj s malym, kde len chcem, lahko sa s nim vytaca... janka mozno si narazila na nejaky chybny vyrobok 🙂

ekia
autor
11. jún 2009

alusha a čo v zime a v snehu? Nebudú problém tie predné kolieska?

dosa
11. jún 2009

my mame tiez lite way - prave som ho vcera po dlhom case vytiahla z komory - dcera ma uz tri roky, ale mali sme uraz, tak sa teraz vozi. s golfkami som maximalne spokojna, v zime sa v nich mala vyspala ako dva a pol rocna, akurat ked posnezilo to nebolo ako s nafukovackami, ale to nie je na ziadnych golfkach. dostali sme sa kam sme potrebovali a to som ani nemusela aretovat predne kolieska. a v pohode ich vynesiem aj s dcerou po schodoch. ked sme ho kupili tak mi trocha vrzgali kolieska, ale nastriekala som ich WD-ckom a odvtedy mam pokoj, idu ako po masle. aj kamaratka vcera skusala s nimi jazdit a bola nadsena.

luciabah
11. jún 2009

ahojte

chceli sme povodne liteway, ale pre nasu gretku bol uzucky a ked som polozila do multiway, tak sa krasne rozhniezdila. ale inak by som brala obidva.

alusha
12. jún 2009

v zime v neodhrnutom snehu je to horsie, ale ako pise dosa, vtedy je problem s kazdym golfacom... golface nie su velmi do snehu, ale kedze v poslednej dobe sneh napadne raz za zimu, tak je to v pohode 🙂

helka101
23. jan 2012

@alusha
@dosa babule môžem sa vas opýtať, za kočík Lite Way? pačia sam inanom tie koleiska, ale ma tiež zaujíma, som dosť vysoka 185cm.. či mi ten kočík enbude maly, nemam ho tu kde v okolí vyskušať, vyberam len skrz fotiek... a skušala som ten Multi... a ten mi bol tak akuráátny.. no mohli by byť tie ručky aj kusok vyššie 😕

dosa
23. jan 2012

@helka101 mne sa zda, ze liteway a multiway maju rucky rovnako vysoke... ale mozno sa mi to len zda. ja som mala liteway davnejsie a kamoska ma multivay teraz, tak neviem objektivne posudit...

helka101
23. jan 2012

@dosa dakujem 😉

helka101
23. jan 2012

@dosa tvoj nazor ked vidíš obidva kočíky teraz ? ktory ti príde priestrannejší ? alebo viacej zaujímavejší?

alusha
23. jan 2012

@helka101 ja mam 177cm a je mi dobry, multiway je urcite priestrannejsi, liteway je uzky dost

dosa
23. jan 2012

@helka101 no ja mam pocit, ze multivay je priestrannejsi, lebo ked sme prilozili madlo multi a lite k sebe, tak multi bolo sirsie... to znamena, ze konstrukcia multivay je dalej od seba, tym padom musi byt aj sedenie sirsie. ale to su tak maximalne 2-3 cm... a multivay je taky robustnejsi, to robia asi tie kolesa... inak sedenie (nie sirka), opierka chrbta, kosik, strieska - rovnake...

tamichloe
12. jún 2012

@dosa chcem sa spytať na liteway..ako je to stou strieškou?že sa da nejako viacej sklapať,ked svieti slniečko??
@alusha

dosa
12. jún 2012

@tamichloe da sa sklopit strieska pred dieta, ale len ked je opierka chrbta v sede... ked nie je v sede, tak umerne tomu, ako ostane volny ten kryt vzadu za strieskou... ak to odzipsujes, mozes preklopit aj v lahu, ale zase nad dietatom nemas nic...

tamichloe
12. jún 2012

@dosa čo hovoriš na ten kočik?je v pohode? to chcem do auta,aby bol po ruke...

dosa
13. jún 2012

@tamichloe hmmmm, ja som asi jedna z mala, co bola s kocikom spokojna... nemala som s nim ziadne problemy, lahko sa mi vozil, my sme ho kupovali uz ked mala dcera 2 roky, ked som potrebovala ist dalej od domu. v pohode v zime, to mala dcera 2,5 roka, sme don nosili fusak eisbarchen a mala mi v nom par razy aj pospala. len neviem co mas za kufor, lebo zase az taky sikovny po zlozeni nie je, vtedy sme mali este taky z priemernych kufrov a na sirku sa mi kocik nezmestil, musela som ho mat po uhlopriecke. a potom ked sa narodil synator, tak v nom ako babatko v lete spaval na balkone.

tamichloe
13. jún 2012

@dosa ja mam combi ,hadam sa mesti ....ty si ho mala ako hlavny kočik...je fakt taky uzsky ako pišu niektore?kolko asi mala tvoja dcerka kg a vyšku...mestila sa v pohode?ked mal 2rôčky??dakujem

dosa
14. jún 2012

@tamichloe tak do kombi urcite 🙂 je uzsi, urcite. ja som mala liteway, kamoska mala multiway a ked sme prilozili k sebe madla, tak na sirku bol v ich rozdiel tie 2 cm asi - mam to kdesi aj vyfotene... a teda ano, vtedy sme ho uz mali ako hlavny kocik. dcera je take bezne dieta, ani velka, ani mala, velkosti jej vzdy sedia, podla knizky mala na jesen, ked sme ho pouzivali 94 cm a 13,4 kg. a potom v zime uplne v pohode s hrubym fusakom, este sa tam aj vyspala... potom sme ho na jar odlozili a v lete, ked mala dcera 3 roky sme ho zase vytiahli, lebo si zranila nohu, tak som ju v nom bez problemov vozila

tamichloe
14. jún 2012

@dosa dakujem,vies nemam moznost ho vidiet nazivo,vyska sedenia je vyssia od zeme?ako u beznych golfiek..na foto vyzera ze ano...co stal vtedy?teraz 127€,niekde baby pisali ze 100,je potrebne madlo?

dosa
14. jún 2012

@tamichloe myslim ze aj vtedy sa dal kupit okolo 120 €, ako kde... sedenie bolo tak akurat, mala si tam liezla sama, pod sedackou bola skrizena konstrukcia, takze zadok nebol az pri zemi. my sme madlo mali, ale ked dcera stale chodila hore dole, tak sme ho aj zrusili. stacili nam spodne pasy - len medzi nohy a okolo pasa... horne pasy som v ziadnom kociku nepouzivala. a tu som nasla foto - rozdiel medzi sirkou liteway (ten mensi) a multiway

tamichloe
15. jún 2012

@dosa bol ti dost na vyšku?nebol nizky?ja mám 175cm...dakujem za všetky odpovede...

margot
15. jún 2012

Mi máme Multiway a sme maximálne spokojní!!! 🙂

kvetinka211
15. jún 2012

@tamichloe ak mas moznost, pozri aj peg perego pliko mini .. mne ked som ich videla nazivo (mutliway, liteway) sadol lepsie ... ale je to asi individualne, mozno som len mala lepsi den ked som bola v peg perego nez vtedy ked som pozerala chicco 🙂

tamichloe
16. jún 2012

@kvetinka211 pliko mini som nazivo videla,no bola som sklamana,taka rachotinka,liteway v predajniach nemaju a multiway je robustny zbytocne pre mna,mam velky sportak bj elite

alenakrajmerova
28. jan 2013

Ma niekto skusenosti s golfacom od cam flip 2013??? Rozhodujem sa medzi nim a chicco liteway.