Potrebujem poradiť ohľadne rozmerov kočíka

dominika2755
19. jún 2018

Dobrý večer, potrebujem radu, budem si kupovat kočík mám už aj vyhliadnutý konkrétne sa jedná o turkus babelki kombinovaný, neviem sa s tých rozmerov vysomáriť ak budete také dobré prosím poradte mi, chcem vediet či bude pre moje dieta dostatok miesta v hlbokej vaničke, či by sa mi tam aj s fusakom vmestil ked narastie, fotky sú stiahnuté z fóra dakujem... Rozmery kočíka:

Rozložený kočík (s kolieskami) 115 x 60 x 95 cm

Zložená konštrukcia(s kolesami): 85 x 60 x 40 cm

Vonkalšie rozmery hlbokej vaničky - d / š 86/41 cm

Vnútorné rozmery hlbokej vaničky 36 x 82 x 20 cm

Športová časť - d / š 89/34 cm
Rozmery vnútra športovej verzie: šírka 34, dlžka opierky 48 cm, dlžka sedadla 26 cm, dlžka opierky nôh 23cm

Hmotnosť športovej verzie 15 kg

Hmotnosť hlbokej verzie 14 kg

Hmotnosť konštrukcie (s kolesami) 10kg

Rozsah nastavenia výšky rukoväte od 70 cm do 116 cm výška vaničky od zeme - 56 cm priemer predných koliesok - 23 cm priemer zadných koliesok - 29 cm

lubik87
19. jún 2018

Jasné že.sa.vojde. aj s fusakom je dosť priestranná vanička
Ináč.mimo témy ale.predavam.presne taký fusak.zimny s tým istým motívom.kvietkovanym ako.ma.kocik :D

dominika2755
autor
19. jún 2018

Aha no ja ale budem mat v modrej farbe kocik skoda ze nemas v modrej fusak a fotky su stiahnute.... Inac Dakujem za info.

dominika2755
autor
19. jún 2018

Ak zmenim nazor po com das fusak? A aj fotku chcem vidiet... A cakam chlapceka preto chcem vidiet foto ci tam nebude prilis vela kvietkou...

lubik87
19. jún 2018

@dominika2755 no fusak.je neutrálny presne ako máš tie kvietky čierny podklad a.sive a biele.kvety . A fusak.je rastúci od.babatka po 3roky . Potom ti ho pohladam a pošlem.ip 😄

silvia610
19. jún 2018

Mala som tiež kočik od largo a bola som spikojna maly sa mi tam zmestil aj s fusakom( je oktobrovi) v hlbokej časti vydržal niečo cez pol roka už si presne nepamatam