Poznáte dobrú predajňu detských vecí v Lučenci?

skalnicka
24. jan 2010

Ahojte baby, mam taku jednu mozno zvlastnu otazku...existuje niekde v LC aleboo v blizkom okoli (nemam na mysli ZV, BB)naozaj kvalitna predajna detskych veci, kocikov, skratka vsetkeho pre deticky?

mirka099
24. jan 2010

Ahoj skalnicka
neviem co mas na mysli pod pojmom naozaj kvalitna.. je tu asi 5 alebo 6 detskych obchodov, a ked nieco potrebujem, po obehnuti vsetkych (lc nieje az tak velky, aby mi obehat ho robilo problem 😉 ) to aj najdem.. no a ked nie, tak objednavam cez net.
preco sa pytas? co potrebujes? mozno ti budem vediet poradit, ked budes konkretnejsia 🙂

roasha
24. jan 2010

v Lc urcite nie! 😝
presne ta varianta,ktoru zavrhujes...ZV,BB... 😎 😀

skalnicka
autor
25. jan 2010

Kamoska caka babo a pristahovala sa do LC, tak sa ma pytala, ako cloveka, ktory pochadza z LC, kde by sa dala kupit vybavicka, najlepsie na jednom mieste - nieco ako Baby svet v BB - a ja som zostala zaskocena, ze vlastne ani neviem, kde su obchody s detskymi vecami...chcela by nejaky lepsi kocik - napr. Casual Play, Cam, PegPerego...a pod., tiez postielku a vsetky tie prkotiny, co treba na uvod... len to samozrejme vyzaduje to omrknut. Je na rizikovom, takze tazko sa jej cestuje...

roasha
25. jan 2010

skalnicka,aj ja som bola na rizikovom cele tehu,a precestovala som tolko km.... 😅 😎

skalnicka
autor
25. jan 2010

roasha, ty nezbednica! 🙂