Poznáte dobrý golfáč pre veľké dieťa?

zuzul1310
2. mar 2010

Sorry, že začínam novú tému, nikde na nete som nenašla dostatočnú odpoveď na môj problém. Zháňam golfáč pre syna, má 16 mesiacov, 15 kg a 84 cm. Rátam, že ešte rok a pol ho budeme potrebovať takže to bude asi dosť problém. Mala som Espiro Magic 4, ale museli sme ho predať, lebo nám je malý, mala som vybratý Jané energy, ale podľa niekoho je úzky, podľa iných je dosť priestranný aj pre väčšie dieťa. Naživo som ho nevidela. viete mi niekto poradiť golfáč, ktorý je dostatočne priestranný?

zuzul1310
autor
17. mar 2010

Maclaren XLR predávam, je síce pravda že mý by sa doňho vošiel aj 4 ročný, ale kočík je na mňa vysoký, vyzerám pri ňom ešte menšia ako v skutočnosti som 😅 (164cm). skočím do predajne vyskúšač Multiway, keďže ho každý tak chváli a potom sa definitívne rozhodnem medzi Multiwayom a Gesslein Swiftom, ktorý sa strašne zapáčil mojej polovičke.

bublinka144
10. apr 2011

@zuzul1310
Ahoj Zuzul 1310
snad nevadi, ze som citala tuto temu, ktora sa mi momentalne velmi hodi, nakolko aj ja chcem v tomto case kupit synovi dalsi kocik, v ktorom by vydrzal co najdlhsie. Kedze je dost velky, prave tu som ziskala aku taku predstavu o velkosti kocikov bez toho, aby som ich musela pozerat osobne v obchodoch.
Chcem sa Ta opytat, ktory kocik si nakoniec kupila a ci si si vybrala dobre. Vdaka za odpoved.

zuzul1310
autor
10. apr 2011

@bublinka144 Ahoj, jasné že nevadí 🙂 je to verejná téma. My sme nakoniec kúpili Nuna buggy, máme ju od augusta, malý mal vtedy ani nie dva roky a teraz má dva a pol a využívame už len Nunu. rozmerovo nie je ktovieaký veľký, ale malý sa tam v pohode zmestí napriek tomu že má vyše 18 kg a takmer meter. V kočíku mi už nespáva, takže v lete môžem odmontovať striešku ak by mu zavadzala a je možné ho používať aj bez nej. Malý Nunu zbožňuje od prvého okamihu ako v nej sedel a vždy keď ideme do mesta čo je niekoľko krát za týždeň berieme Nunu aby malý nemusel toľko chodiť pešo. Má super jazdné vlastnosti, perfektné kolieska a vraj bola testovaná na 900 kg záťaže, bolo to na nete (nie že by osm tomu extra verila, ale ten kočík ma presvedčil o svojej pevnosti a praktickosti. Je malý, skladný, ovláda sa jednou rukou a malý sa mi tam zmestil aj v zime s fusakom a naobliekaný. Je tu o tomto kočíku celá téma, takže ak chceš tak sa tam kukni, písala som do nej dosť aj ja a na základe tej témy som sa rozhodla pre ten kočík, lebo som už naozaj nevedela čo vybrať,ale bola to jednoznačne najlepšia voľba. Je to náš deviaty kočík, takže čo to už odskúšané mám 🙂
Snáď som pomohla 🙂

bublinka144
11. apr 2011

@zuzul1310
Vdaka za typy. Vidim, ze si velmi skusena mamicka pokial ide o kociky, co sa mi velmi hodi. Danielko je uz vacsi chlapcek, tak sa chcem opytat, ci este pouzivat Jane Slalom alebo uz iba Nuna Buggy.

zuzul1310
autor
11. apr 2011

@bublinka144 Slaloma sme už predali, ľutovala som ho ešte viac zničiť, Danko má predsa svoju váhu a Slalom je stavaný do 15 kg, dnes som práve bola pozerať nový slalom pre druhého drobca a Danko sa vozí už iba v Nune.

rainee
22. júl 2012

ahojte, ja pozeram nejaky pevny golfac pre moju malu na dovolenku, lenze ona ma 100cm a 16,5kg. sice uz rok nie je vobec v kociku, ale planujeme ist vramci dovolenky na celodenne vylety. to mi neodslape pesi a nam sa ju nechce vlacit, takze by som chcela este nejaky pohotovostny kocik zobrat so sebou. len teda musi mat nosnost aspon tych 18kg co vidim ako problem. a samozrejme chcem kupit nejaky lacny ojazdeny lebo ho pouzijeme mozno 5x len na tej dovolenke takze novy sa mi neoplati.

zuzul1310
autor
23. júl 2012

@rainee Kúp NUNU 🙂 vozili sme v nej nášho 20 kg Daniela keď mal tri roky a cez 100 cm a v pohode to Nuna zvládala. Lepší kočík som nenašla, pre Miška ho tiež plánujem budúci rok na jar kúpiť. Aj na celodenné výlety je ideálny, lebo je ľahko ovládateľný aj jednou rukou, ľahko sa s ním ide a je veľmi malý po zložení. Naozaj odporúčam.

rainee
23. júl 2012

@zuzul1310 fuha, tak ten som tusim este nikde (minimalne na bazariku) nevidela, je aj dost drahy na to ze my ho pouzijeme fakt par x. no asi predsa len bude musiet odkracat po vlasntych a budeme robit prestavky 😉
a chicco multiway by to nezvladol, vraj je tiez pevny.

kvetinka211
23. júl 2012

@rainee skusila som pogooglit a nasla som toto - mozno by to pre vas bolo idealne pozicat aby ste nemuseli kupovat... a pisu tam ze multiway je do 3 rokov ...
http://www.detskapozicovna.sk/?q=kocikchicco.htm

zuzul1310
autor
23. júl 2012

@rainee neviem Chicco Lighway som skúšala pre syna a nevpratala som ho tam ani dvojročného, Multiway som neskúšala, ide aj o to aby sa vám zmestil do auta, mám pocit že Multiway zaberie veľa miesta.

kingstonka
13. nov 2012

obnovujem temu- potrebujem pre dost tazke dvojrocne dieta kupit este nejaky kocik- aby sme nejak v nom prezili zimu - poradi niekto nieco cenovo nenarocne...

kubinkov
13. nov 2012

@kingstonka http://www.emmaljunga.com/english/Prams/Find_yo...
Finančně úplně nenáročné to není, ale uveze 20 kg .Nevím, kde ho v ČR koupit.

kacka.l
14. nov 2012

Tak já koupila bazarový quinny senzz a je super!!! A dobrý je také babydesign sprint.