Poznáte kočík Coletto Austin trojkolesový?

martina35
13. jan 2009

Milé mamičky, plánujeme kúpiť kočík Austin Coletto 3 kolesový aj s vaničkou a autosedačkou . Nenašla som tu k nemu zatiaľ nič tak ak ho máte doma vás prosím o radu.

zzz77
19. aug 2009

Ahojte baby, kto ma tento kocik ako je to s tou sportovou castou teda? ako sa polohuje? nestraste, ze sa neda poriadne polohovat 😖

rkbetka
22. aug 2009

s tym polohovanim je to uplne v pohode, toho by som sa nebala, odskusali sme si to na nasej 15-mes. evke a vyzeralo to celkom pohodlne..proste davas do polohy celu sportovu cast, teda sklopenim chrbtika idu nozicky trochu hore..lezi presne ako vo vajicku
ale viac by ma zaujimalo, vy co ho mate uz dlhsie, ako je to s tym naklikavacim mechanizmom? nevykyva sa to nejako? nekazi sa?

catherine4
22. aug 2009

ahojte, mala by som jednu otazocku na tie z vas, ktore uz mate tento kocik doma, konkretne stvorkolesovu verziu. Zaujimalo by ma aka je sirka zadnych kolies ale vonkajsia. Neviem ci sa mi zmesti do vytahu. Dakujem

katulikzlatulik
12. okt 2009

Ahojte, no my sme mali a pouzivali sme Colleto Austin3 skoro 8 mes... boli sme s nim celkom spokojni, avsak sa nam nezmestil do vytahu, ktory ma 62 cm, a tak sme za kazdym museli skladat zadne kolesa... esteze to slo v pohode... vanicka je dostatocne velka.. nas drobec tam mal kopec miesta hoci mal 68 cm... zvladol vsetky tereny v pohodicke! avsak pozor si dajte na jednu vec... a to, ak sa vam vylezi madrac, tak POZOR - v oblasti hlavicky dietata je pod madracom hlinikova tyc z konstrukcie vanicky, ktora je zakryta iba tenkou latkou. Nas maly po mesiaci pouzivania zacal strasne vystrajat v kociku, nechcel tam byt a plakal na raty.. mysleli sme si, ze vymysla, ze sa mu nechce spat.. ale problem bol v tom, ze mu ta tycka bila do hlavky a on ani spat nemohol...
Sportova cast je podla mna velmi neprakticka.. hlavne to, ze sa neda dat do polohy lezmo a dalsia vec, ze sa polohuje cela cast, nie iba chrbtova ako to byva pri sportovych kocikoch. Gumove kolesa su podla mna vyhodou, lebo ák je defekt, tak sa opravi a je to.. ale ak su plastove, tak ak sa pokazi, tak musite kupit nove koleso.

cikyta
13. okt 2009

My máme 4 kolesový a som spokojná.
(Do výťahu nevojdeme.Ale tam by som vošla len s nejakým hračkárskym kočíkom.My máme taký výťah 😠 )
Máme gumové kolesá a som spokojná.Guma nepraskne,defekt ano.

katka69
2. nov 2009

no mozem povedat ze sme s nim boli velmi spokojny lenze sme museli kupit surodenecky.
Stal 15 000sk ma osem mesiacov a este sme s nim nemali ziadne starosti.Keby som kupovala kociar tak zase kupim tento.Inac ja mam zeleny mam ho osem mesiacov z toho sme ho pouzivali len 6 mesiacov,nakolko som ho kupila skor ako sa nam narodila malicka.A predavam ho za 300 eur.3 kombinacia pokial mate zaujem

michalag
21. nov 2009

Ahojte babenky, my sme boli vcera v detskom obchode a hned som sa zalubila do kocika Austin, ale ...

vy uz mate pravdepodobne odskusane kociky, chcela by som sa spytat, naozaj sa netreba bat polohovania v sportovej casti? Jedna znama mi vravela ze da sa polohovat iba cela cast, nie samostatne nozicky a samostatne chrbatik ... Ale na druhej strane sa mi paci ze je lahucky 🙂 ... vopred dakujem 🙂

michalag
21. nov 2009

☹ ☹ ☹

danka.sm
6. dec 2009

ahoj, ja chcem predat tento kociar austin coletto 3kolieskovy. je pouzivany 3 mesiace. na vianoce sme dostali od rodiny zo zahranicia novy sportovy kociar, lebo oni nevedeli ze mi mame vsetko. takze ja som s nim spokojna, ale uz mi ho netreba, tak ho chcem predat kym je este uplne novy. cena bude dobra. ak mas zaujem mozes mi zajtra zavolat na c. 0907 572 681

nevesta17
8. jan 2010

Ahojte kočky. Vie mi niekto poradiť, kde kúpim náhradné gumy na kolesá Coletto Austin 3? Mám defekt a neviem, či to pôjde opraviť. Ďakujem 🙂

dahlia23
11. jan 2010

ahojte, tiež ma zaujal Austin3. to polohovanie športovej časti by som hádam aj rozdýchala, teraz to už má tak väčšina kočíkov. Len sa chcem spýtať, ako to potom skladáte do auta. treba tú športovú časť pred zložením odstrániť alebo je to možné zložiť aj s ňou? Lebo kamoška, čo má tento systém musí športiak najprv vždy rozobrať. ☹ a to teda ja nie som ochotná robiť. 🙂

petomajci
11. jan 2010

to dahlia23: sportovu cast treba pred zlozenim do auta odstranit od podvozku.... je to pripojene len cez naklikavaci mechanizmuz takze sa sportova cast len len jednoducho zdvihne od podvozku... vidim to skor ako vyhodu, v pripade zleho pocasia sa zbytocne sadacia cast kocika nezaspini od podvozku

strky81
30. jan 2010

caute zeny, prisiel som akurat s polska a nukaju ho uz za 300eury. Nabuduce idem pon, inak uz to je model 2010!

xenicka
3. feb 2010

V Ružomberku stojí aj s autosedačkou za 350€.

longoria
16. feb 2010

Ahojte,som tu nova a chcela by som sa spytat ze ako to je stym kocikom.mi mame Coletto trojkolesovy zeleny,zatial pouzivame vanicku,a s tym som spokojna,len ta sportova cast mi pripada mala.Zmesti sa mi tam maly o rok,teraz ma 6mesiacov.

nicky11
26. feb 2010

ja mam tento kociarik a bola som snim velmi spokojna ak ma niekto zaujem idem ho predavat mi ho uz nepotrebujeme ,ja v perfektnom stave blizsie info ip. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 inak foto mam v albe vybava alebo na bazariku

zuzul1310
26. feb 2010

Mala som Coletto Austin 4, s hlbokou časťou som bola spokojná ale tá športová bola smutne malá, malého som tam ledva namačkala ako polročného vo fusaku a v overaly a to si neviem predstaviť ako sa tam väčšie dieťa zmestí. Keď som ho kupovala tak som v kočíkoch prehľad nemala, teraz by som doňho za nič nešla. A obrovské mínus, nezmestil sa mi do výťahu, rozpätie kolies bolo šieršie ako dvere výťahu.

zzz77
9. mar 2010

zuzul my sme tak isto dopadli ako vy, nam sa tiez nevolje do vytahu, tak zakazdym davam dole jedno koleso, trepem ho zvlast, este dobre, ze sa da dat dolu lahko 😠
sportovu cast este nepouzivame tak budem zvedava, mne sa nepozdava to, ze sa neda dat uplne do lahu, ak ti maly zaspinka tak staci ta tretia poloha? Vispinka sa aj tak?

linuska1
25. mar 2010

prosim vas moze niektora z vas zlatych ktora ma austin 3 zmerat aku maju sirku kolieska?.. vnutornu a vonkajsiu?.🙂 potrebujem vediet ci sa mivojde do vytahu a do kolajniciek na schodoch.🙂 dakujem velmi pekne.🙂

zuzanale
6. apr 2010

linuska ja mám síce austin 4ku ale to bude asi rovnaké 70cm od vonkašej strany kolesa nám sa do výťahu vošiel lebo máme veliký u svokrovcov tiež muselo 1koleso dole a do kolajničiek na schodoch sa ti určite nevojde ani nám sa nevošiel ale to je zas problém väčšiny terajších kočíkov .....

čo sa týka športovej časti my sme používali až doteraz od 5-6mes zas pravdou je že mám dieťa ktoré nepotrebuje byť naobliekané ale vetrovka a nohavice čo sme nosili sa dajú porovnať s overalom a pod spodok sme mali deku druhú na nôžky a hotovo čiže taký užší modernejší fusak by tiež určite vošiel 😉 a spala v ňom velmi rada poloha neuplneho ľahu nevadila..

inak naše coletto austin 4 je tiež na predaj za 250€ komplet 3v1zostava mám aj v bazáriku tu na MK mrknite

tinnka9
6. apr 2010

Linuska1 - mame austin 3 - vonkajsia sirka 72cm, vnutorna 60cm. Nam do vytahu nevojde (mame ten najmensi), ale zas do kocikarne po kolajnickach prejdem v poho...

ikka
6. apr 2010

Ahojte, tak uz aj ja mam doma colleto austin 3. Nic ma od neho neodradilo 😀 tak dufam, ze budem spokojna.
Len ma celkom zarazilo, ze to predne koleso, ked narazi na nejaky vacsi teren, v ktorom sa nevie vytocit, tak sa az tak prehlo do boku alebo proste do strany, kde som tlacila, ze som sa bala, ze sa to zlomi....je to takto v poriadku? Alebo sa to da este nejak vystelovat? Mate skusenosti? V navode totiz o stelovani kolies nic nie je 😅 Dakujem za odpovede...Inak som do tej sportovej casti posadila svoju skoro 3roc. dcerku a na take dieta je to fakt dost male, ale to si nerobim iluzie, to v takomto veku uz budeme pouzivat len prilezitostne nejake golfky, ved ani malu teraz uz v kocari nerozvazam. No ale dufam teda, ze v zime mi tam vleze aj s fusakom a to aspon dve zimy dufam 😉 Je to vcelku dost uzke, dlzka je asi v pohode a polohovanie si myslim, ze je uplne v poriadku, postacujuce 😉 Aj tak bude mala spinkat v zime pekne na balkone v druhom kocari a na prechadzky budeme chodit, aby mohla kukat po svete...takto som to praktikovala aj pri prvej dcerke 😉

linuska1
9. apr 2010

zuzanale a ikka

dakujem vam velmi pekne.🙂

dnes mi ho prave priviezli.🙂 samozrejme mi do vytahu nevojde.. musim dat dole koliesko a tak ho tam ako tak narvem.🙂) ale mensi vytah ako mame my uz snad ani neexistuje.🙂

a mam este jeden problem.. ako vymienat vanicku so sportovym a autosedackov.. tak to viem.🙂

ale ani za svet s muzom nevieme prist na to ako sa sklada ked ho chcem dat do auta.🙂)))
uzasne ze ho predavaju bez navodu.🙂

tinnka9
9. apr 2010

ahoj,
takže
1. stlacis sede tlacitko co je na rucke podlhovaste a drzis
2. zaroven rukovat zatlacis smerom ddovnutra a na lavej strane zatlacis plastovy jazycek pod ktorym je mala zelezna gulicka ktora sa musi schovat a opatrne zatlacit smerom dole až kým sa kočár "nezlomí" a začne sa za pomoci svojej váhy skladať
3. daj pozor aby si nemala zaaretovane predne koleso lebo ho potrebujes otocit opacne lebo inak kocar nezlozis ,

GOOD LUCK

mili1
10. apr 2010

Ahojte,,, aj my máme tento kočiar a velmi sa mi páči, som spokojna so všetkym len športová čast ma mrzí že sa nedá polohovať az do lahu ..ked malý zaspinká spí tak v sedo-lahu tak to sa mi nepáči 😒 ináč každý nam ho chváli , plus bola výhoda že sa dalo aj vajíčko nasadit na kočík lebo malý nám zo začiatku nechcel byť vo vaničke.... 😉
linuska my sme mali taký istý problém so skladaním,,,nie a nie na to prísť ale po nejakej hodine sme na to došli s manželom ako ho zložiť 😒 a tiež sme nemali návod 😒 ale postupuj podla tinkinho návodu

zuzanale
10. apr 2010

Ahojte no sranda že ja som ho mala teda ešte stále mám s návodom ale kým sa to skladanie rozchodilo troška to šlo ťažšie 😉 odkiaľ ste objednávali?

ikka
14. apr 2010

Ja navod mam, ale je teda veeeelmi strucny. My sme zas maturovali, ako dat dole hlboku korbicku 😀 dlho dlho, ale prisli sme na to 😉

stanica
22. apr 2010

my sme s kocikom velmi spokojni, nevyhodou je, ze sa sportova cast neda zlozit rovno,aby dieta lezalo a aj dost siroky podvozok, ktory sa napr. nevmesti medzi pokladne v obchodoch ale i na ine miesta kde je sirka dveri 70 cm ☹

zzz77
22. apr 2010

Ahojte
aj my mame austi ale 4 kolesovy, ja som bola maximalne spokojna s vanickou aj vajickom, no ta sportova cast, tak ako tu hovorili baby, mne nevyhovuje ze sa neda dat uplne do lahu, no prave sme sa s drahym dohodli, ze austin nechame pre mozno druhe babo ak raz bude a dovtedy kupime jednoduchy sportak.

Ja som navod prezerala ale to moc nepomoze, ja som predavacke vravela aby mi to ukazala, babrala sa s tym asi tak 20 minut a napokon s mojim muzom spolu na to prisli a potom som to parkrat vyskusala a potom to slo, sama aby som na to asi nedosla podla navodu 😒 😅

K tomu skladaniu mne to islo lahsie ak som zabrzdila kocik a tak je stlacanie rukovate nadol a zarovan dnu + drzanie gombika na lavej strane rukovate lahsie.

mimi_tami
6. máj 2010

aojte, mame doma tiez Coletto Austin 3, uz 4 mesiace, teda sme zazili aj vela snehu, a som s nim veeelmi spokojna- lahucka manipulacia, rychle skladanie, sikovny aj na cestovanie po autobusoch MHD. Mala som moznost vyskusat si aj CA 4, no zdalo sa mi ovladanie trosicku tazsie, napokon vyhral 3-koesovy, hoci sprvoti som 3-kolku nechcela. Velkym plus su nafukovacie kolieska, zvladnu aj horsi teren, aj mnoho snehu, aspon trosku pruzia. Co sa tyka korby, je mensia, som rada, ze sa mala narodila v zime, lebo keby bola letna, resp. jesenna, mam obavu, ze by sa mi do nej naobliekana, vo fusaku, s dekou nezmestila, ale to je problem vsetkych tych kociarov 3- kombinacii. Sportovu cast zatial nemam odskusanu, dufajme, ze bude oki.
Ak mozem odporucit, obcas kolieska vybrat, vycistit a premazat priestor, kam sa zasuvaju, kociarik ide lepsie. Stalo sa mi, ze mi tam vosiel piesok a predne koliesko sa tazsie otacalo do pravej strany. Teda nemusite sa bat, staci dat kolieska dolu a vycistit to.
Dokonaly kociar nejestvuje, no tento sa k nemu blizi 🙂 Som s nim velmi spokojna- je to prijemny kompromis ceny a kvality.