Poznáte kočík Coletto Austin trojkolesový?

martina35
13. jan 2009

Milé mamičky, plánujeme kúpiť kočík Austin Coletto 3 kolesový aj s vaničkou a autosedačkou . Nenašla som tu k nemu zatiaľ nič tak ak ho máte doma vás prosím o radu.

subica2
14. jan 2009

martina35 - ja som kúpila austin coletto - oranžovo-čierny - hlboký, športový, autosedačka - v poľsku. Nemám s ním ešte žiadne skúsenosti, nakoľko čakáme bábo koncom januára, ale veľmi sa mi páči.A bol za dobrú cenu.

martina35
autor
14. jan 2009

Subica: my sme ho pozerali v Trenčíne a tam stojí 15 tis a už neviem koľko ešte, ale majú iba zelený. Na nete som našla najlacnejší za 12 500 + 215,- sk doprava a veľmi sa nám páči ten krémový. ak to nie je tajomstvo tak by ma zaujímalo čo stojí v poľsku. Dík mata

subica2
15. jan 2009

martina35: My sme ho v Poľsku kúpili veľmi dobre, neviem koľko by stál samotný kočík - my sme kúpili kočík + autosedačku pre malú - tú najväčšiu do 36 kg, ale suprovú - veľmi dobre vybavenú - všetko za 13.000,-. Kočík - hlboký, športový+návlek na športový, autosedačka, taška na kočík, pršiplášť. Ja mám oranžovo-čierny - ale taká pekná oranžová, nie krikľavá, ale taká tehlová. Mali ho aj v iných farbách, ale my sme sa zhodli na tejto. Dá sa tam s nimi dobre zjednať, ak vezmeš od jedného viacej vecí. Takže šťastnú ruku pri výbere.
🙂

martina35
autor
15. jan 2009

Subi dík, aj ten kočík na nete je hlboký aj športový aj s autosedačkou ale menšiou, a aj tačka , podložka na prebaľ, + sieť a igelit do dažďa. Pre nás je podstatné že je cena dobrá aj tu za 12500 všetko spolu a nemusím ísť do Polska a napíš či sa to dá oprať. Videla som bielu praciu vložku vo vaničke ale nepozerala som ako sa dá čistiť ten základ hlavne na športovej časti, lebo u nás doma vyhráva zatiaľ béžový. 😎 😎 😎

zuzanale
16. jan 2009

Ahoj baby ja tiež plánujem to coleto ale 4kolesový najlacnejší som videla za 12500+vajíčko cca do 3000 (boli aj lacnejšie ešte v decembri 10500 + vajíčko 2200 ale už podvíhali ceny) našiel niekto niečo lacnejšie? Ozaj v tom polsku to bolo kupované na trhu niekde alebo v obchode lebo na pl net stránkach sú drakšie tieto kočiare ako u nás... a farbu jednoznačne zelenú

martina35
autor
16. jan 2009

Zuzi, tak ja mám na nete vybratý ten trojkolesový ale v tej istej ponuke bol podvozok podľa vlastného výberu a cena tam bola rovnaká, keď nájdem tú stránku tak ju sem napíšem.

zuzanale
18. jan 2009

no ja som pozerala na mimibazári a na bambino-kociky.sk

lenka138
18. jan 2009

ja som zo začiatku tiež uvažovala nad coleto austin, ale potom keď som ho videla vedľa druhého kočíka tak som zmenila názor.
zuzale tebe sa páči štvorkolesový, tak možno sa ti skôr bude pozdávať, ale skúste si pozrieť túto stránku http://www.kocik.sk/kociky/uni/bambi.php je to veľmi pekný kočík a podobný ako coleto a tiež za dobrú cenu. My sme ho akurát v sobotu objednali

zuzanale
19. jan 2009

Ahoj lenka138 na ten som už davnejšie požerala sa my konštrukcia nepáči .... ale každý má iný vkus.

baby hádžem novú stránku som našla včera len overiť či tam ešte platí ta cena 12500 za komplet s hlbokou a športovou časťou+ vajíčko+prebalovacia podložka s taškou a plášťenka www.babycool.sk

lenka138
19. jan 2009

hej, hej mne zase vanička pripadala na tom coleto taká plantavá, tak preto som potom začala pozerať po iných

zuzanale
19. jan 2009

no ja som povodne chcela coneco V3 ale som počula že buď sa lámu predné kolesá alebo zadné vypadávaju tak som si povedala že si s ním dám pokoj a pozriem čosi iné som rozmýšlala aj nad moon lenže ten u nás nedostať si ho nemám kde obzrieť a na slepo objednávať nechcem

martina35
autor
20. jan 2009

Taj ja som ho práve objednala na www.BabyCool.sk keď ho dovezú napíšem.

zuzanale
20. jan 2009

Už sa aj ja chystám som overovala cena platí som sa bola opýtať dnes v obchode kde som chcela kupovať či náhodou neznížili ceny a houby 15300sk komplet tak nech si nechajú......

martina35
autor
21. jan 2009

Dnes mi potvrdili objednávu a poslali aj SMS a zajtra mi ho dovezú tá cena na nete za všetko platí 12500 + 450 dovoz UPC pretože sú to dve krabice , poštou by to vraj bolo o 200 lacnejšie. tak spolu aj s dovozom 12950,-Sk/asi431 euro a je jedno či je 3 alebo4 kolesový. Na tej objednávke mi stále ukazovalo bez autosedačky za9900,- a do poznámky som napísala, že chcem 3 kolesový, béžový aj s autosedačkou. Keď ho dovezú napíšem.

zuzanale
21. jan 2009

No ti poviem po mojich skúsenostiach s poštou že kočiar by som nedala poslať poštou ani keby to bolo zadarmo... buď to stratia alebo musíš hľadať a niekedy to príde poškodené takže kuriérom je to 100% a aj rýchlejšie

Akurát na tej stránke písali že cena dovozu čosi vyše 200sk, ale ak sú to 2 krabice tak asi aj cena bude dvojmo no vždy je to lacnejšie ako 15300.

martina35
autor
22. jan 2009

Ahoj tak už ho máme doma aj poskladaný cena sedela a tiež nič nechýba.Iba farba je v skutočnosti taká trochu tmavšia ako na fotkách je taký ako káva s mliekom. Hodí sa aj pre chlapca aj pre dievča. Ja by som si vybrala radšej červený, ale dcére sa páčil viacej tento svetlý .Idem ho dat do fotoalbumu.

jerryjanka
22. jan 2009

ahojte
martinka môžeš pofotiť aj šporťak , nakliknutu autosedačku a šporťak v protismere?ak sa ti dá

jerryjanka
22. jan 2009

a má nafukovacie kolieska alebo gumove alebo plastové?

martina35
autor
22. jan 2009

Kolieska sú nafukovacie, predné sa otáča a dá sa zafixovať.Idem fotiť 🙂 🙂 🙂

jerryjanka
22. jan 2009

dakujem cmuk 🙂

martina35
autor
22. jan 2009

už ho máš..... tak kukni 😀 😀 😀

mici11
22. jan 2009

Ahojte, Martinka vsetko si objednavala z tej stranky vratane sedacky za 12 500? A da sa sportova cast dat aby babatko aj lezalo, ze? Je velmi krasny 🙂 zaujal ma, sklada sa lahko?

jerryjanka
22. jan 2009

maťka moc dakujem 🙂
dieťaťko nečakame - ale je to jeden velky favorit

martina35
autor
22. jan 2009

mici: áááno , športová časť sa dá sklopiť, ale je to tak mierne naklonené nie je to úúúplne rovno.Skladá sa ľahko, ale ešte sme ho neskúšali do auta ale som pripravená aj kolieska dávať dolu ak bude treba, ide to ľahko je tam tlačítko.v kolieskach sú aj ložiská, tak by mal čosi vydržať.

mici11
22. jan 2009

Martinka dakujem pekne za info, potesila si ma 😉

karablicova
29. jan 2009

ahojte babulky.aj ja som si kúpila kočík austin coletto.v červeno-čiernej kombinácií.stal aj s vajíčkom 14.000skbez toho vajíčka by vyšiel 11.640,.sk.kupovala som ho v hlohovci v predajni babetko.mali tam asi sto kočíkov rôznych značiek známych aj neznámiych,ale tento mi padol ihned do oka.nemohla som dorana ani spat,čo sa mi o nom srale zdalo.tak na druhý den,som si ho musela íst objednat.termín mám až v polovici marca a mám ho kúpený už od vianoc.ked ho uvidela moja sestra,hned si ho bola tiež objednat.dúfam,že bude taký dobrý ako pekne vyzerá.už aby som vozila.babenky,má niektorá z vás dobré skúsenosti s 3D/4Dultrazvukom?bola niektorá z vás na tomto ultrazvuku u mudr.Breštanského?tak,že či múžem spolahlivo verit tomu pohlaviu čo povie?lebo nám povedal,že budeme mat dievčatko aj mi ukazoval na tom sone so šípkou šušku,ale som tam priznám sa nevidela vôbec akosi nič.mám mu verit na 100%.myslíte si,že ten ultrazvuk je spolahlivý.dakujem a zatial papa a dakujem za skorú odpoved 😉

radkaexx
4. feb 2009

Ahojte. Ja som sa práve vrátila z Poľska a kúpila som si kočík Coleto austin. Trojkombinácia a stála nás
12 000,-Sk,t.j. 400 €. Som z neho nadšená. Je krásny. Pa,pa 🙂

angie777
16. feb 2009

Ahoj radkaexx: aj ja sa chystam kupit Coletto z Poľska,,kupila si ho na trhu alebo normalne v meste v obchode,a v ktorom? mozes´mi odpisat?co obsahuje ten trojset este okrem vanicky, autosedačky a šporťáka?
dakujem ti za info.

janka30
27. feb 2009

Ahojte,

ja som bola minuly tyzden v Novom Targu a kupili sme Coletto, ale stvorkolku za 350 € na trhu hned pri ceste. Maju aj obchod v nejakych Mysleniciach, ale to si nepamatam presne to mesto. Je na to 2 rocna zaruka, ale verim, ze nebudeme musiet reklamovat. Vyzera super, mam ho nafoteny vo vsetkych troch verziach, ale este vo fotaku a ak nezabudnem, stiahnem to a hodim foto. A velka vyhoda je podla mna, ze sa lahko sklada a nie je tazky.

zuzanale
28. feb 2009

A to si kúpila aj s autosedačkou? lebo 3 komb lacnejšie ako 400eur nik nekúpil ...... ja som kupovala v MTza 430 ale aj z dovozom