Poznáte kočík Coletto Austin trojkolesový?

martina35
13. jan 2009

Milé mamičky, plánujeme kúpiť kočík Austin Coletto 3 kolesový aj s vaničkou a autosedačkou . Nenašla som tu k nemu zatiaľ nič tak ak ho máte doma vás prosím o radu.

katarinka151
2. feb 2011

Maminy ja mam na predaj po jednom dietati Austin trojkolku. Hlboku cast som pouzivala 4 mesiace a sportovu asi mesiac, lebo som mala este jeden sportiak. Autosedacka je uplne nova nepouzita nakolko som dostala jednu do daru tak tuto som ani nepouzila. Ku kociku je este taska na prebalovanie, moskytera, plastenka a prebalovacia podlozka. Ak by ste mali zaujem IP prosim. O cene sa dohodneme a popripade skuste si aj cenu navrhnut. farba je oranzovo cierna.

katarinka151
2. feb 2011

a zabudla som este nanozniky su k nemu na obe casti

mimca20
19. mar 2011

Ahojte baby. Nase babo sa ma narodit v juni, takze sme v plnom prude v hladani kociara 🙂. Zaujal nas Austin trojkolka. Ake skusenosti s nim mate???

mici11
28. apr 2011

ahoj mimca20 ,neviem ci je este aktualna tvoja otazka, ale ja len same pozitivne 🙂, lahko sa ovlada, sklada, velka vanicka, nakupny kosik....niekomu vadi, ze dieta uplne nelezi v sportovej casti i ked ma 3 polohy, ale vraj je to tak schvalne navrhnute vola sa to vraj franzusky sed....tak mi povedali v predajni a malemu sa tak spinkalo dobre 🙂...takze mozem len odporucat 🙂...teraz uz pouzivame golfac, ale maly ma uz skoro 2 roky 🙂

jankohrasko
20. sep 2011

ahojte, my rozmyslame nad verziou 2011, nemate niekto skusenosti? Ake su tam zmeny oproti 2009-2010?
tuto som ho nasla za cenu 7790 CZK (339 eur) trojkombinacia + slnecna strieska

www.expoimpo.eu/
http://www.expoimpo.eu/kocarky-coletto/kombinov...

janulinka1
21. sep 2011

ja ho mám na predaj. A bola som s ním velice spokojná. Aj naklikávacia autosedačka bola perfektná, Ak máte záujem 3 kombinácia hnedej farby pre chlapca aj dievča za 170 E
🙂 🙂

janasamseb
13. mar 2012
yohagolo
10. sep 2012

ahojte, viete mi poradit, co sa do austina, sportovej casti zmesti drobec, ktory meria 86cm? myslim v pohode tak, ze sa mu tam sedi pohodlne.. ake su rozmery sportovej casti? dakujem veelmi pekne 🙂

ali08
29. okt 2013

ahojte,mate niekto austin coletto 3 kolesovy zelenej farby?je to dobry kociar,ja som ho objednala a ma mi prist vo stvrtok len mam strach ci sa mi bude pacit,na fotkach vyzeral krasny.dakujem

gabinka79
29. okt 2013

@ali08 ahoj, neviem, aký bude v skutočnosti v zelenej farbe,ale čo som ho videla na ulici, tak mám pocit, že skutočnosť sa veľmi nelíši od fotiek, myslím, že by sa ti mohol páčiť. My sme ho mali pri dcérke (teraz má 4 roky) a boli sme s ním tak spokojní, že sme si ho nechali aj pre druhé. Ak všetko dobre dopadne, tak v ňom opäť budeme kočíkovať. 🙂

ali08
29. okt 2013

ja chcem vedeit hl.ohladne konstrukcie a tak.farba sa mi velmi zapacila,cakam chlapceka a hned na zaciatkusom sa do zelenej zalubila.

duranovaz
29. okt 2013

Ja ho mám doma ale starší model.Vzadu má kolesá dosť naširoko takže nevojde do každého výťahu alebo dverí.

duranovaz
29. okt 2013

@yohagolo My máme 2 roky a vojde tam v pohode

ali08
25. nov 2013

ahojte.kupila som ho z druhej ruky a je trosku rozhegany da s s tym nieco urobit a az teraz som prisla nato ze sportova cast nieje na chrbatiku polohovatelna.vadilo to ked dieta zaspinkalo v kocariku?dakujem

veronka5
25. aug 2015

Ahojte, chcela by som sa spýtať či ste vajíčko používali ako autosedačku. Ja som tento kočík kúpila z bazára a podľa toho malého obrázku- návodu na boku vajíčka- mi vobec dostatočne vajíčko v aute nedržalo, keď som ho upevnila pásom ako som videla na obrázku. Možno som pás neupevnila správne... Tak by som chcela poprosiť, či nemáte nejaký originál návod na upevnenie vajíčka ako autosedačky resp. či ste ho tak používali a dalo sa vám riadne upevniť do auta.
´dakujem