Poznáte kočík Coletto Austin trojkolesový?

martina35
13. jan 2009

Milé mamičky, plánujeme kúpiť kočík Austin Coletto 3 kolesový aj s vaničkou a autosedačkou . Nenašla som tu k nemu zatiaľ nič tak ak ho máte doma vás prosím o radu.

mici11
28. feb 2009

ahojte, ja budem tento kocik objednavat asi z tejto stranky aj s autosedackou stoji 415,-€
http://www.babycool.sk/?art=detail.php&kategori... teda ak si nevyberiem iny, ale tento sa nam velmi paci.

Neviete nahodou kto je vyrobca? Diky

jerryjanka
28. feb 2009

vyrábaju to Poliaci - a je to myslim kooperacia s firmou coneco - oni maju toledo. Neviem teda aka je kvalita ale Toledo je vraj hrozne kazove - ale to vôbec nemusi byť aj austin - tiež sa mi pači - aj ked teda top mam iný. ale ta cena je bezkonkurenčná 😉

mici11
1. mar 2009

Diky za info Jerryjanka

zuzanale
1. mar 2009

Mici ja ho mám ale 4kolesový z toho babycoolu zatiaľ čaká na drobca ale toledo oproti nemu nemá šancu mrkni mám v albume

janka30
2. mar 2009

zuzanale, ano aj s autosedackou za 350€, presne ten isty co Ty, ale mali iba cervený a ten kremovy, tak sme zobrali ten kremovy (podla nich olivovozeleny). Mne sa paci, tak dufam, ze s nim budem spokojna. Ja som chcela najskor taky, co peruje, ale tie su stasne tazke a tento je uplne lahulinky.

mici11
2. mar 2009

Zuzanale diky, je fakt peckovy 😉

quetka
2. mar 2009

rozmyslam aj ja nad tym kocikom, chcem sa len spytat, da sa vajicko tiez nakliknut na kocik ? dakujem

zuzanale
2. mar 2009

janka 30 tak to si super kupila 😀
quetka jasné že dá a nepotrebuješ ani adapter jednoducho naklikneš a ideš 😀

quetka
5. mar 2009

Este jedna otazka ohladom kocika austin. Aka je vlastne ta vanicka ? Je z tych vacsich alebo mensich ? Na kazdej stranke kde sa to predava pisu iny rozmer vnutornej vanicky. Moze niektora z vas co ten kocik ma zmerat vnutro vanicky ? dakujem.

zuzanale
5. mar 2009

No mám ho znova zbalený v krabici takže ti to nezmeriam ale vanička je veľká a priestranná je z tých väčších.

silviamt
5. mar 2009

ahoj zuzanale pekny kocik si si vybrala kolko ta vysiel?

zuzanale
6. mar 2009

Ahoj vyšiel ma 430eur komplet s dovozom objednala som na babycool ale pozerám že si z MT tak choď do Nikolky na Divadelnej 7 to je ich kamenný obchod......

zuzanale
6. mar 2009

Alebo potom v polsku za 350eur pozri vyššie kupovali baby aj tam

silviamt
6. mar 2009

priamo tu v MT som ho obzerala vtedy mali ale len trojkolku a vysiel okolo 418 EUR. Akurat farby sa mi zdali dost kriklave hlavne modra. Pojdem pozriet uz bude urcite vystavena aj štvorkolka

iveta888
9. mar 2009

Ahojte,
aj my sme kúpili kočík Austin Coletto 3 v Poľsku v Novom Targu (hneď pri ceste). Zatial sa mi pozdáva, len sa mi zdá trošku široký, nemáte niekto skúsenosti, či vôjde do klasického panelákového výťahu?
Ďakujem za info.

mimuska773
14. mar 2009

ahoj aj my sme ho dnes kúpili v polsku za 320-komplet so zárukou.A do výťahu v pohode vošiel len mám pocit že náš výťah je z tých troška večších.

eviku1378
28. mar 2009

Ahojte mamicky. Akurat sme prisli dnes z Polska a kupili sme si trojkombinaciu kocika Austin Coletto. Prave som hladala akesi recenzie a tak som natrafila na tento chat. Mozem len potvrdit, ze v Novom Targu sme ho kupili za 320 eur. a to celu zostavu. Nevedela som o tomto kociku takpovediac nic, povodne som chcela casualplay, je vsak ovela drahsi. A tento sme uvideli a celkom sa mu podobal. Tiez som sa bala ci kocik kupeny na trhovisku je v sulade s europskymi normami kladenymi na kociky. Tak dufam ze ano, kedze ho predavaju aj v Kosiciach v Maderne. Tak verim, ze nam posluzi a budeme s nim spokojne.

bika10
6. apr 2009

Ahojte,
my sme kúpili kočiar coletto austin ešte v zime - ten zelený. Už veselo zarezáva 🙂 . Som s ním veeeľmi spokojná, je krásny, ľahučký, dobre sa ovláda aj skladá a zloží sa fakt na malý rozmer - v pohode sa nám zmestí do kufra auta. 😉

zjkm
21. apr 2009

Ahojte,

chcela by som Vas aj poprosit ci niektora neviete ked v BA sa da kupit pripadne pred tym pozriet kocik coletto austin

Dakujem
Z

quetka
21. apr 2009

zmjk: ja som tiez chcela kupit a predtym si omrknut tento kocik, ale nenasla som nikde v Ba ho na pozretie, tak som kupila iny.
ale pred porodom ked som chodila na antolsku do poradne tak tam som na neho natrafila, obchodik sa vola miminko1, je v nemocnicnej casti na prizemi, maju aj webovu stranku tusim.

mici11
21. apr 2009

Babenky aj ja mam tento kocik a sice babo zatial, len cakame ,ale sme ho uz skusali a je super lahunky a aj lahko ovladatelny. Kde ho maju v Ba vsak poradit neviem. U nas ho predavaju bezne v obchodoch kde aj peg perego, chicco...Kupovali sme cely set aj s autosedackou, ktora sa da nakliknut na konstrukciu.

ozi
29. apr 2009

Aj mňa zaujal tento kočík, ale 4-kolesový. Má už s ním niekto skúsenosti? Má ho niekto odskúšaný v teréne? Ďakujééééééééééééééééém.

rencica
4. máj 2009

Ahoj baby,my sme boli v polsku minuly tyzden..no na hraniciach cesky tes.,polsky.tesin a tam bol obchodik s kocikmi a aj kozene bundy tam samizda boli..kupilis me coletto austin3 a musim povedat ze je super..manzel sa nevel od neho odlepit a to ho kociky nezaujimali..kazdemu robi prezentaciu..kupili sme ho za 9800SK co bola super cena,lebo sme brali aj vajicko,sportak..cize vsetko co sa dalo..ma super velke kolesa,nafukovacie a vyzera byt fakt dost pevny..a ma mnoho vyhod.. 😎

bika10
4. máj 2009

Ahojky ozi,
my máme ten 4-kolesový. Neviem, čo myslíš tým terénom 🙂 ?
My s ním chodíme normálne po chodníkoch a cestách, nejaké iné terény sme zatiaľ neskúšali 😀 , ale musím povedať, že je úúúúplne super. Ovládať sa dá 1 rukou, je ľahunký.
Ten 4-kolesový nemá kolesá nafukovacie, ale gumenné čo sa nenafukujú. Podľa mňa je to výhoda, kamošky na nafukovacie kolieska na kočíkoch dosť nadávajú - defekty a tak.
Inak sa perfektne skladá - jednoducho a poskladá sa na fakt malý rozmer.
Je aj dosť stabilný, preto sme chceli radšej 4-kolesový, aby aj staršia mohla kočíkovať 😉

ozi
4. máj 2009

Díky Bika, v sobotu sme boli v Pl. a dosť som si ho poobzerala a keby sa šporťák dal dať klasicky do roviny, tak by sme ho zobrali, to jediné mi na ňom vadilo. Takže asi tak.

bika10
5. máj 2009

Ozi, mne to tiež trochu vadilo, že sa nedá dať úplne na ležmo - tiež som chcela taký, ale nakoniec jeho prednosti vyvážili tento nedostatok 😎 . A také väčšie detičky, čo sa vozia v šporťakoch toho aj tak veľa vonku nenaspia 😵 . Tak sme ho zobrali, zatiaľ sme veľmi spokojní.

tedina
30. máj 2009

Ahojte, chcem sa vas opytat ake mate skusenosti so sportovou castou tohoto kocika. Dnes sme si ho boli pozriet, pacil sa mi, ma lahke ovladanie az kym nam predavac nenasadil sportovu cast. Zarazilo ma polohovanie sportovej casti a to ze sa neda polohovat chrbtova cast sedacky, iba cela sedacka sa da sklapat do lahu. Ake s tym mate skusenosti, ja viem, ze vacsina kocikov nema sportovu cast do uplneho lahu, ale chrbtova opierka sa da sklapat a na tomto kociku sklapam celu sedacku. Aj popruhy na kociku na zaputanie dietata sa mi zdaju dost uzke a celkovo sa mi zda sportova cast nejaka mala.

babovkamramor
1. jún 2009

zaujimave na Slovensku stoji Coletto 330 eur v Polsku 350 eur??napr. babatkosk.sk tam je trojkolka za 320 eur....

zzz77
7. júl 2009

Ahojte
Neviete mi niekto povedat ake su vnutorne rozmery vanicky? potrebujeme aby sa babo zmestilo aj s fusakom v zime a vsade pisu ine rozmery. 😒
A ako je to s tym polohovanim sportovej casti? ☹
Dakujem

hexe5
5. aug 2009

Mile mamicky, citala som si niekolko prispevkov ohladom Coletto Austin. Vcera som si ho bola pozriet konecne v predajni, zatial som ho videla len na nete. Je velmi pekny, ale co sa mi na nom nepaci je sportova cast, ktora sa neda polohovat. Teda da, ale len klikom. To malicke ked by spinkalo musi byt stale v sede. To musi byt strasne, Nemohlo by si ani lahnut na bok ani na brusko. ked som si to predstavila ... Rozmyslala som medzi Qunny Speedi a Coletto, ale zostanem pri Quinny. Jedina tato vec ma na tom odradila, inak je krasny, ale dolezite je pohodlie dietatka.