Poznáte kočík, ktorý sa Vám nepáči?

register
3. apr 2009

Máme rozny vkus. Mňa by veľmi zaujímalo, ktorý kočár by ste si nikdy nekúpili? . Hlavne čo sa týka vzhľadu. Mne napríklad vadia perinové kočáre. Teda veľké, ťažké, akoby obkrútené perinou.

tehula
4. apr 2009

Mne sa nepaci jeden typ od Inglesie, vyzera tak retro, ze aj nase babicky by mohli zavidiet a stoji nekrestanske peniaze. NEviem ako sa ten typ presne vola
Potom sa mi nepacia ani tie hyper najmodernejsie kociky, co vyzeraju jak na stracej nozke (neviem, ci Bertiny, ci ktora znacka), ale pridumi nepohodlne pre dieta, ze urcite zacne chodit od 6mesiaca, len aby ho do toho nestrkali 😀
Som za taky sted (Concordy, ABC Design, Hauck...)

petra2505
4. apr 2009

urcite TAKO a znacky nemu podobne.

tilly
4. apr 2009

mne sa nepáčia všetky napodobeniny kvaltných kočíkov, lacné poľské haraburdy a pod.
ale nepáčia sa mi ani extrémne futuro kočíky, ktoré zrejme nie sú moc pohodlné ani pre dieťa ani pre matku

majuska0
4. apr 2009

Mne sa nepačia trojkolky

quetka
4. apr 2009

Mne sa nepacia kociky co maju vanicku ako sportovu cast a v nej len tu tasku vlozenu a na vrchy levky kryt, fusak. Myslim, ze asi to su tie perinove ako si ich ty nazvala. Este aj ram kocika je obsity latkou.
A nepaci sa mi sportova cast Quinny kocika.

najjulinka
4. apr 2009

Ja nelubim také tie robusné polské, čo je velakombinácia a ťažké ako hebedá sú a hlavne rúčky majú také akože tvarované a zjavne netvarovali podla mojej ruky a mna to tlačí... 😖
Tiež nemusím tie RETRO kočíky - Inglesina, Silver Cros a pod... Ale berem, že ak sa dakto k tomu vie aj do toho štýlu obliecť a aj všetko, tak OK... Ale pochybujem, že dakto sa k tomu bude obliekať... možno ked ma viac kočíkov, tak tú štýlovku vytiahne len dakedy.. .proste nemusím,a le za istých okolnosti by som pri nikom inom vedela zniesť (nie pri sebe 😀 )
A trojkolky tiež nemusím - podla mna nepraktické, vzhladom na to, že aby bolo ťažisko OK, tak musia byť dlhé. Asi PHIL&TEDS je u mna výnimkou - ten možem... Resp. mohla som, kým som nezistila dlžku.. Vyzerá tak spratne pre 2 deti,a le surodenecké kočíky majú podobné dlžkové parametre a predsa len asi viac pohodlia ako sedieť pri zemi... Keby bol krátky, tak by to bolo niečo iné, tak pochopím to skladanie detí nad seba...

iinuska
4. apr 2009

Mne sa nepacia trojkolky

standu
4. apr 2009

mne sa trojkolky pacia, prave taku mam a nemam pocit, ze by bol kocik nejako dlhy.....a nepraktickost???? otazka zvyku, ovela lahsie sa mi napriklad nachadza na obrubnik ako s nejakym - najjulinka - polskym hebedom 🙂 alebo s hocijakym stvorkolesovym
ale podmienka pri trojkolke je, ze predne koliesko musi byt zdvojene, inak na mna posobi labilne (to je len moj pocit)
takze co sa mi nepaci? polske tazke kociky a la tako a spol. a kociky, kde je vanicka vo vyske kolien...hruuuuza

katyl
4. apr 2009

stokke, tako a a la tako, cam cortina a trojkolky, tiez kociky typu buzz a neo, kdedieta je v korytku hore nohami, chicco for me....labilna konstrukcia, .... 😀 v poslednej dobe sa mi napaci nic, na vsetkom vidim chyby.Idealny som nenasla, zial 😠

deina
4. apr 2009

Idealny este neexistuje. 😒 😉

Este som asi nestretla vyslovene skaredy kocik, neviem, nespomeniem si. Su take, ktore by som nekupila, lebo sa mi nezdaju pohodlne pre dieta a take, ktore su strasne velke a robustne (nepohodlne pre mna), ale zeby boli vyslovene skarede...

nikolka8
4. apr 2009

súhlasím s katyl ... všetky sú nanič ☹ je to úplná veda

mami.sk
4. apr 2009

mne sa nepacia trojkolky, posobia na mna velmi labilne 😒
a tiez nemusim kociky s malymi kolieskami 😒 ked som stretala v zime ked bolo kopu snehu mamicky tak som im veru nezavidela, sa narobili kym sa prebrodili cez tie neodhrnute chodniky ☹

bubinko83
4. apr 2009

no mne sa tiež nepačia tie "polske kočiky",myslim tym tie obrovske na ktorych je milion zipsov a vačkov všelijakych.Su velmi tažke a na moj vkus nemoderne.Ale ked sa to niekomu pači,je to jeho vec. 😉

bubinko83
4. apr 2009

a ešte k športovym kočikom .Nepride mi pohodlna športova verzia napr.kočiku quinny kde ja sedacia čast ako korytko ale to tu už bolo spominane.Ja by som nešla nikdy na prechadzku kde by som maleho dala do vajička.Myslim že aj dietatko potrebuje nejaku tu volnost a pohodlie aj v kočiku.Ale to zase každeho osobna vec. 😵

katyl
4. apr 2009

😀 vidim, ze sme sa tu stretli teda partia... 😀
idealny pre mna bu bol concord fusion 2009, keby mal nafukovacie zadne kolesa, preklapaciu rucku, teply nanoznik a na tej ciernej strieske odzipsovavacie okienko....samozrejme by si musel zachovat tu hmotnost co ma a aj velkost plochy a jednoduche skladanie..... 😀 😀 😀 som ja ale naivka.. 😒

miracle
4. apr 2009

Nemam rada polske kociky, najma ked sa cenou blizia ovela kvalitnejsim kocikom. Alergiu chytam aj na buginy, ktore su vraj vhodne od narodenia a chudatko male babo je tam priputane. A kociky s malymi kolieskami su kategoria sama o sebe. Najma pri kvalite vasciny slovenskych chodnikov

kotenko
6. apr 2009

mne sa nepacia polske kociky (napr Tako), potom trojkolky a kociky z velkymi kolesami. a co sa mi osobne nepaci je cierna farba na kociku.. ved kocik ma byt vesely podla mna...
A golface sa mi tiez nepacia, ale maju super vyuzitie a dobru skladnost, takze v pripade druheho babatka nevylucujem jeho kupu..
kazda mame ine priority na kociky...

sarianah
6. apr 2009

..tak ja nemusim kocik Buga Boo, aj ked je mozno prakticky, ale na pohlad hrozny..posobi to na mna jak stare nemecke kociky v obdobi vojny..

jerryjanka
6. apr 2009

neznašam kočiky ako je tako, natalia, bambino - tie velke klasicke 4kolky
potom sa mi fakt nepači ani bugaboo
a kočiky s 6 alebo 8 kolieskami maličkými

ale o tom to je každy mame svoj vkus.

nikdy nechapem napriklad niekoho kto si kupi trojkolku a ked sa na nu pozriem vidim že predne kolečko je neotočné - straca to potom vyznam mať 3kolku - no každy sme nejaky.

ramana
7. apr 2009

tako je otrasný kočík ani v najhoršej nočnej more by som sa preň nerozhodla 😠 minule mi šla naproti pani s týmto "super"priestranným a "pohodlným" kočíkom a nevedela prejsť cez dvere lekárne hrozné! Všetko velké farby neskutočne nezladené...

jerryjanka
7. apr 2009

aaaaaaa zabudla som ešte nepáči sa mi ani ten kočík čo vyzerá ako barová stolička 😀 ale stoji ako značková kuchyna 😖

nikollette
7. apr 2009

Mne sa napacia kociky TAKO a tomu podobné styly... su nizke, neforemne, kockate, ako obrnený transportér 😀 😀 😀 😀 😀

zitaje
7. apr 2009

Mne sa hlavne nepaci cena vacsiny kvalitnych novych kocikov... Musim sa priznat, ze v nasej sucasnej situacii mala cena dost vyrazny vplyv na moj vkus 😀 .

soficianna
8. apr 2009

..si kup kvalitny kocik od ruky, alebo cez e-shop v zahranici, vsetko to ta vyjde lacnejsie 😉

mamutka
8. apr 2009

mne sa nepacia vsetky tie moderne s malickymi plastov.kolieskami co tak hrkocu, vhodne akurat tak na prechadzku po lestenej podlahe Auparku. Som videla mamicku ist po ceste, lebo koli kopke snehu nemohla prejst na chodnik.....
tiez som bola proti trojkolkam, ale chcela som tank co prejde aj po snehu, po tunajsich hnusnych chodnikoch, ma nafuk.velke kolieska a velky priestor pre velke babatko, tak mam PP GT3 a je super stabilny, takze tak 😉

quika
8. apr 2009

mne sa nepacia tie "invalidne" - take co maju vpredu mini kolieska a vzdadu velke, ako invalidny vozik, to mi pride jednak totalne otrasne na vyzor a jednak neprakticke, lebo tie male kolieska nikde neprejdu. a okrem toho take kde sa sedacka neda sklopit do lahu ale len do lahu s vylozenymi nohami - ja byt tym dietatom tak svoju matku asi zachlomazdim keby ma do takeho dala 😀 takze napr. bugaboo a vsetky podobne.
a potom sa mi nepacia tie mohutne polske 20kilove, tazke a hlavne nekvalitne, sroby odlietaju na kazdom kroku, raz som pomahala jednej zufalej mamicke lebo sa jej na takom kociku po pol roku durch rozpadlo koleso 😠 taky by som si tiez nekupila, radsej ojazdeny kvalitnejsi za rovnaku cenu, ale vydrzi aj pre 3 deti.

tilly
9. apr 2009

jerryjanka, myslíš stokke 😀

jerryjanka
9. apr 2009

tilly ano stokke - 😀

sevzuz
10. apr 2009

mne sa nepaci akociky s ruckou ako u golfiek a teiz s mnozstvom malych umelych koleciek a teda a este uplny suhlas s quikou zachlomazdila by som svoju mamicku keby ma dala do kociku (sportovej verzie) kde mam spat s pokrcenymi nohami v kolienkach a tak ze na mna moze prsat 😠

petra1985
12. apr 2009

mne sa nepacia cam cortina strasne nepekne kociky a tie umele kolieska.. cely je taky umely divny.. ako pre babiky nie pre zive babatko.. 😖