Poznáte kočík, ktorý sa Vám nepáči?

register
3. apr 2009

Máme rozny vkus. Mňa by veľmi zaujímalo, ktorý kočár by ste si nikdy nekúpili? . Hlavne čo sa týka vzhľadu. Mne napríklad vadia perinové kočáre. Teda veľké, ťažké, akoby obkrútené perinou.

veva1
6. mar 2010

Tema znie aky kocik sa vam nepaci. Tak co je zle na tom ,ked niekto ukaze aky kocik sa mu nepaci?

geegee
6. mar 2010

krasna diskusia...skoda, ze nie je aj so zvukom...predstavujem si take nieco, ako tetky na trhu, ked kvakaju jedna cez druhu 😀 😉
Zi a nechaj zit 🙂

janka1874
6. mar 2010

čo sa tu v poslednej dobe na koňovi deje je už sila zjavne sa veľa mamičiek doma nudí alebo už nevie čo so sebou a chodia sa sem hádať nechápem
názov témy je Kočár, ktorý sa Vám nepáči? tak si myslím že by sa tu malo hlavne o tom písať a nie handrkovať sa ako baby nas trhu za to že si niektorá dovolila napísať svoj názor

katyl
6. mar 2010

Najlepsie je, ze niekedy sa urcity kocik pacit najskor nemusi a povedzme tak o pol roka to moze byt totalna laska 😎
Napriklad mne sa nepacil Conord neo, a teraz po roku ho mam a velka spokojnost 😀 😀 😀
takisto aj bgb bee, najskor som pozerala, ze ine futuristicke cudo.... a teraz po nom tuzim.. 😀 😀 😀
Sranda, nie? 😀 😀 😀

janka1874
7. mar 2010

katyl poznám 🙂

martina646
7. mar 2010

Aj ked este nie som maminka, skor sa zaradujem k buducim snazilkam, uz som si tak zbezne pozerla kociky na internete. Najviac ma zaujal tento a tejto farebnej kombinacii:

http://www.svetkocarku.cz/vyhledavani.html&sPhr...

Kedze to zatial nie je pre mna aktualne, nehladim na bezbecnost ani cenu, proste len tak, z dlhej chvile som si pozerala, co by sa mi asi pacilo. Velmi ma prekvapilo, ze sa vam vacsine nepacia kociky Tako a hovorite o nich ako o tankoch. Preto sa chcem spytat, ci aj tento je ako tank. Chcem to vediet len preto, aby som si potom v buducnosti vybrala pekny, bezpecny ale moderny kocik.

A pridavam este dalsiu fotku kocika, ktory sa mi nepaci, napriek tomu, ze je to Tako:

http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=220

Toto je pre mna prototyp "preplacaneho" kocika. Takze mne z toho vychadza, ze nie je Tako ako Tako.
Len ma zaujima vas nazor. Dakujem.

cerkris
7. mar 2010

tak ten druhý je ako tank, ale aj to má svoju výhodu, hlavne ked máš zimné bábo, podľa mňa, ja som mala čosi podobné pri prvom synovi je pravda, že už by som ho nekúpila, mala som veľa kočíkov ostala som pri jednom .nikdy som si nemyslela, že si ho kúpim presne ako katyl písala, zdal sa mi drahý, ale teraz som spokojná.inak tie linky čo dala bzučo, ani mne sa tie kočiare nepáčia, tiež som nezdielala nadšenie z concordov, ale teraz sa mi zdajú super. 🙂 neviem prečo

bzuco
7. mar 2010

cerkris - spriaznená duša 😉 😎 😎 😎

berus222
7. mar 2010

bzuco, tiez sa mi nepacia tie kociky, na ktore si dala link a este veeeeeeela inych. som na staru dobru klasiku 😀

bzuco
7. mar 2010

berus - ja by som hodila aj viac, ale už neriskujem, lebo ma tu niektoré zožerú do špiku kosti 🤐 😎 že som si dovolila dať ich kočík medzi hrozné 😝

geegee
7. mar 2010

bzuco...si nedas pokoj? 😀 😉

bzuco
7. mar 2010

😀 😀 😎

juliagregor
7. mar 2010

ahojte,
nepáčia sa mi ultra moderné kočíky 😉 , maličké vaničky, krátke a úzske sedenie, skoro žiadna strieška, ktoré má chrániť deti pred vetrom, slnkom ...

manika77
8. mar 2010

nech si kupi kazda mama taky kocik aky sa jej paci...jasne tie stare modely su neni odpruzene, su zbytocne tazke a velke...ale su lacne...to je pre niekoho najpodstatnejsie..nie ine parametre...

alinka76
8. mar 2010

ja som mala pri synovi presne Tako city voyager a bol super, mala som zimné bábo, bez problémov som tam vopchala aj fusak. tie malé vaničky čo majú tie super drahé kočíky... no neviem, mať také 5kilové dieťa v zime v tom zababušené, asi by bolo ako sardinka vo vlastnej šťave 😒 malý sa tam cítil príjemne, bol chránený pred vetrom a aj mne sa s ním dobre manipulovalo.

a ani mne sa nezdajú tie kočíky čo hodila fotky bzuco, to sú také mestské kočíky skôr tam, kde nie je moc snehu, lebo na zimu neviem, neviem... a tiež ten dizajn ... niekedy je menej viac a toto mi pride také divné 😖 ale možno o pár rokov, ak sa dám na ďalšie bábo, zmením názor a budem po takom túžiť tiež.

salonka77
8. mar 2010

Juliagregor - zdielam tvoj nazor. 🙂

salonka77
8. mar 2010

Ja som pri vybere kocika zvolila predovsetkym pre svoje dieta pohodlie a volnost, mat ho v hlbokom kociku vo fusaku a kombineze nie je ziadny problem. Ked vidim mladsie deticky v tych sportiakoch v zime, lebo sa nezmestia do hlbokej vanicky, tak mi je zle.... Nekupila by som ho ani za cent!!! 😀 Nemam link na konkretny typ, proste vsetky extra najmodernejsie kociky. Takze jednou vetou: mne sa nepacia kociky, ktore maju uzku a malu vanicku.

tilly
8. mar 2010

ja len jednu vec... neodsudzujte kociky podla obrazkov... skuste si tam dieta posadit a uvidite...

ja som mala napr. kocik, ktory sa mi strasne nepaci a ani mi nenapadlo do neho posadit dieta... potom som raz bola v kike, maly bol mrzuty, tak som ho mala na rukach, ale chcela som si nieco pozriet, tak som ho posadila do vystaveneho kocika a ta zmena, co nastala... maly sa tam usmieval, tvaril sa, ze mu je dobre...

netreba hned vsetko odsudit, hlavne to, co nepozname...

cerkris
8. mar 2010

jas neodsudzujem nikoho, tiež by som chcela byť v situácii, že si môžem kúpiť taký aký sa mi páči a nehľadieť pri tom na cenu, ale niektoré sú tak ako píšete super hyper moderné a pritom dieťa je tam skrčené a poskrúcané.no , ale ako som spomínala ja mám trojkolku jané len športiak a minule som len zbehla do mesta tak som vytiahla golfáč a to bol teda riadny rozdiel aj priestorový a jazdné vlastnnosti úplne iné 🙂

salonka77
8. mar 2010

Ale ved tu sa nikto neodsudzuje, jasne sa tema vola. Ked sa mi nepaci taky a taky, tak sa mi jednoducho nepaci, je to vecou vkusu a nazoru. 😉

tilly
8. mar 2010

hej, ved si vytvoris nazor na nieco, co si nevyskusala... 😉

mne prave pride este nesediace dieta (pol rocne dieta este nevie riadne sediet) poskrucane v obycajnom sportiaku... prave tie hypermoderne kociky maju tie sportove casti robene tak, aby v nich bolo dietatu pohodlne... kym nevyskusas, nevies... tiez sa mi tie korytka nepacili, kym som to nevyskusala... 😉

maria.martin
8. mar 2010

Ahojte,tak teda sa podelím o svoj osobný nazor aj ja-snad sa nikoho nedotknem kto napr.spomínany kočík má,ale je to môj názor.Takže samozrejme vôbec ale vôbec sa mi fakt nepáčia ,,polske" kočíky-velké,nemotorne,nemoderne...dalej sa mi určite nepači športova časť Quinny Buzz-pre dieťa podla mna absolutne nepohodlná a mala a nepraktická,potom dalšia športova časť a to zasa kočik Stokke-takisto nepohodlna,neprakticka imidžovka...a samozrejme tie hrozne retro kočíky,hrká to po namestí,no des..
Samozrejme,nikoho kto ma jeden zo spominanych kočikov som sa nechcela dotknuť.
My sa začiname snažiť o mimi od augusta ale v kočikoch som už dosť zbehla a pozeram hlavne na kvalitu a aby dieťa v tom kočiku malo volnosť a netlačilo sa v nom.My kočik vybratý už máme-našťastie ked videl manžel o nom video tak sa mu zapačil,tak v tomto je rozhodnute,už len farbu.A teda bude to Brio GO.Kludne skritizujte aj tento kočík,každý mame svoj nazor a iny pohlad na veci.Každemu sa pači niečo ine.
Tolko z môjho nazoru na kočíky 🙂
Prajem príjemný MDž 😉

majkafer
8. mar 2010

ahojte. Aj ja sa pridám, mne sa nepáčia tie ultra moderné kočíky a trojkolky a kočíky, kde nevidíš na dieťa, radšej budem mať dieťa v tanku, ako daktoré vravíte, ale vidieť naň. No aj medzi tankami sa dá vybrať menší tank, ja mám tento
http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?S...
a som spokojná, hlavne je veľký a moje zimné bábo sa doň zmestilo aj s celou výbavou, je aj odpružený a má veľké nafukovacie kolesá, ktoré potrebujem do terénu. Mali sme Coneco toledo a hrôza trojmesačné bábo s fusakom a dekou ako sardinka. Ale presne tak, je to na každom 🙂 🙂 a hlavne aj čo si môže dovoliť

Teraz zvažujem nad chipolinom flora. Ja som zástankyňa preklápateľných rúčok

A ešte, mne sa páčia tie retro kočíky, sú úžasne a priestranné, myslím tie vaničkové.

maria.martin
8. mar 2010

Ale samozrejme aj ked sa mi zdá táto téma trošku od veci a zbytočna aby sa tu riešili kočiky škaredé a pekné... 😒 no svoj nazor som si tu napisala aj ja,ale v žiadnom prípade neodsudzujem mamičky ktore niektory zo spominanych kočíkov maju..je to len môj pohlad na kočíky..A samozrejme niekedy pri vybere kočika nerozhoduje kvalita ale bohužial cena a to je smutné že tie lacne kočiky su zväčša neni bezpečné ☹ a v niektorych prípadoch si to odnesie zdravie dieťata ale verím že to len vo vynimočnych pripadoch a kiežby nikdy...proste su mamičky ktore hladia na kvalitu kočika a kupia kvalitny aj pohodlny od 25 000 vyššie preto lebo maju finančne prostriedky,ale su aj take ktore utekaju kupiť do Polska za 6000 alebo z druhej ruky a su šťastne že maju.Tymto som len chcela povedať aby sme neosudzovali alebo neukazovali na lacne kočiky prstom.Bohužial je to realita že niekto má a niekto nemá na drahší kočík,dôležite je aby sa v tom alebo tom kočíku vozilo zdrave dieťa-to je podla mna najdôležitejšie.

salonka77
8. mar 2010

Tilly - pozerala som vsetky mozne druhy kocikov, ale nepresvedcili ma o tom, ze by boli pre moje dietatko tie najpohodlnejsie. Proste kazdy ma na vec iny uhol pohladu. 😉

swiete
8. mar 2010

ahojte holky...hlavne aby kocik splnal prakticke kriteria...a asi pre kazdu mamicku je nieco ine prakticke....
mne sa najviac paci a zda, ze ma aj vsetko co kocik potrebuje:TEUTONIA a najviac typ Cosmo, aj ked viem ze je priserne draha 😒

tilly
8. mar 2010

maria a posadila si niekedy do stokke dieta? ja som si tam zo srandy dieta posadila a aj som sa s tym presla a teda bola som dooost prekvapena... ja som dost vysoka, takze ta nastavovacia vyska korbicky bola super a malemu sa dobre sedelo, mal dobry vyhlad...

mirka285
8. mar 2010

kazdy ma inu vkus takze co sa niekomu paci inemu sa nemusi...a hlavne si kazdy kupi to co si moze po financnej stranke dovolit 😉 ale podla mna tie ultramoderne kocily urcite nie su zle..su to vyrobky dobrych dizajnerov a kvalitnych znaciek a i ked mne sa zdaju tiez velmi male,mozno su navrhnute tak ze splnaju svoj ucel...inak by asi nebolo tolko spokojnych majiteliek 🙂 a vacsinou majitelia tychto kocikov maju vzdy este jeden dalsi kocik...mne sa nepacia tiez tie velke takko kociky ale som presvedcena ze niekomu presne tento kocik vyhovuje..ziadny kocik nie je dokonaly a kedze je nastastie na trhu taky velky vyber je fajn ze kazdy si moze vybrat podla svojho gusta 😉

maria.martin
8. mar 2010

tilly,kamoška ho má a ja môžem k nemu povedať len tolko že to je imidžovka-do nakupnych centier a na rovnučké chodniky.Určite nie na vydlaždene namestie alebo do slabšieho terenu-v TT je namestie z takych kociek ato sa jej zo stokke takmer nedalo-dieťa som jej držala na rukach a ona tlačila kočík ktory hrkotal pokym sme prešli tú časť namestia kde su len tie kocky.Na tom kočiku sa mi nepači športova časť-a aj to ako ked je dieťa otočene k matke a musi mať medzi nohami tyč a aj to ked ma dieťa dajme tomu už 10 mesiacov-že toho priestoru tam nema skoro žiadneho.Je to tema kde sa pytaju na nazory kočikov,tak som dala svoj nazor,daj si aj ty ak sa ti niaky kočik nepáči.Stokke je podla môjho nazoru čo sa športovej časti týka imidžovka pri ktorej treba mať v zalohe další športovy kočík,lebo zo stokke ísť sa prejsť na priehradu alebo nie je cesta vydlaždena-to sa nedá.Samozrejme plne akceptujem mamičky ktoré ho maju,sto ludí sto chutí.A takisto som napisala že sa nemienim nikoho svojim nazorom dotknuť a že každy mame iny vkus a požiadavky na pohodlie dieťata.
AKO VRAVIM TOTO JE LEN MOJ NAZOR

fabula
8. mar 2010

co sa tu ospravedlnujete kazda v tejto teme. mne sa nepacia polske kociky a ziadne klasicke...skor sa mi paci stokke,bugaboo,brio .... a hotovo . 🙂 🙂