Poznáte kočík, ktorý sa Vám nepáči?

register
3. apr 2009

Máme rozny vkus. Mňa by veľmi zaujímalo, ktorý kočár by ste si nikdy nekúpili? . Hlavne čo sa týka vzhľadu. Mne napríklad vadia perinové kočáre. Teda veľké, ťažké, akoby obkrútené perinou.

iinuska
7. okt 2009

mojemu malemu zase vyhovuje dobre hrbolaty chodnik. Vtedy najlepsie zaspi 😀 😀 😀

dai
7. okt 2009

hm,
myslim ze investicia do kocika je zaroven investicia do dietata 😔 ked si kupim kvalitny, dobre polohovatelny, tak ma dieta polohu aku prave v danom veku potrebuje... ked si kupim dobre odpruzeny, tak ho nehrkam ako nejaku hrkalku na kazdom obrubniku...ked mam nejake dalsie specificke potreby tak ak si to mozem dovolit si kupim taky ktory tie specificke podmienky splna ( ked mam na viac kocikov, preco by som si do mesta nemohla kupit stokke - podla mna vyzera moderne a pekne, viac som ho nestudovala kedze ta znacka u nas nebola ked som ho ja potrebovala, ale ked som ho videla neskor tak ma zaujal...)
mozno som divna, ale od zaciatku som rozmyslala ze setrit urcite nebudem na kociku, autosedacke a na matraci pre dieta - pride mi ze tieto veci su pre zdravy vyvoj dietata dolezite ( kvoli chrbatiku a bezpecnosti... )

tie drahe kociky nie su drahe preto lebo vyzeraju extravagantne ale preto ze su kvalitne vyhotovene, su bezpecne, obycajne sa s nimi lahko manipuluje, je na ne garancia, lahko sa skladaju atd. ...
ja by som si nekupila polske kociky za 5,50 lebo aj kvalitou zodpovedaju tej cene... zial.tako kociky su zial nebezpecne takze ani tie...

inak mi je jedno kto ma aky kocik... kazdy ma asi taky na aky ma a ktory sa jemu osobne pacil ( ja mam gesslein future a buginu chicco - s oboma som spokojna lebo v danom case splnali moje naroky...)

iinuska
7. okt 2009

dai. Aj aj mam Gesslein, ale F6 a som spokojna 🙂

jahodka11
8. okt 2009

alusha-no u nas v ba su chodniky otras.....mozno by ste boli prekvapene.... 😖 jase, v obchodoch je to ine a v parkoch, ale celkovo nic moc....

register
autor
4. mar 2010

Čo nového vo svete kočíkov?

deximix
5. mar 2010

Ja mam bambino ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ no čo už, ale lutujem den ked som za ne pustila peniaze, mám aj golfáče -otras. včera som si objednala futuru trojkolku no uvidíme...

bzuco
5. mar 2010

mne sa nepáčia kočíku, čo majú predné kolieska ako odmontované z kontajnera - je to otrasnééééé
a ktorý sa mi páči? tak to neviem - na každom je niečo, čo sa mi nevidí...ale v prvom rade vždy pozerám na kolieska

zajo79
5. mar 2010

bzuco, co mas aky kocik?

zajo79
5. mar 2010

tak tuto temu nechapem... kazdy si kupi kocik aky sa mu paci. A moderne kociky, su hlavne funkcne dobre vyriesene, takze komentovat tu take kociky. ani mne sa nepaci taky kocik ako mas v albume...velke hebedo.

melpomene
5. mar 2010

ani ja tuto temu nechapem. neodsudzujte tie co maju kociky ako tanky...kazdy vozi dieta v tom na co ma...kazda matka chce pre svoje dieta to najlepsie ale nie kazda si moze dovolit kupit 30tisovy kocik a super kvalitny matrac do postielky...nie kazda z nas dobre zarabala predtym nez sla na matersku a vela rodin na slovensku sa ma co obracat ked sa im narodi babo...a to nehovorim o tych co maju dve a viac

zajo79
5. mar 2010

ja sa do nikoho nenavazam, chapem ze je tazka doba, tiez som na materskej a nezavaram doma do 5litrovych poharov prachy. A tak isto viem, ze to aky ma kazdy kocik, je kazdeho vec a je to uuuplne jedno aky je, hlavne ze ma dietatko milujucich rodicov.
len som reagovala nato, akym stylom sa tu navazalo do "lepsich" kocikov.....

manika77
5. mar 2010

bzuco tak si predstav ze to kocik ten prvy cerveny ktory si poslala som mala...nahodou to bol velmi dobry kocik.. a pisala si ze pozeras na kolieska..tak neviem co sa ti nelubi preto lebo ten ma velke a aj nafukovacie... 😝
niekomu sa tiez nemusi pacit kocik ktory mas ty v albume ale nikto ti sem nehodi link... 😠

lodgermaniacka
5. mar 2010

ale baby, kašlite na to, aj keby hodila môj kočík do linku ako hrozny tak sa len usmejem, mne je jedno aky ma ona, na aky kočík ma niekto iný, ja som vdačna za to čo mam a možno niekomu to pomôže, ked napíše na niečo ake je to zle a škarede 😉

manika77
5. mar 2010

lodgermaniacka mas pravdu 😉

bzuco
6. mar 2010

ale baby...téma je:aký kočík sa vám nepáči....
tak som dala, aký sa mi nepáči...každá máme iný vkus....ak ste sa urazili, tak sorry.... 😝

bzuco
6. mar 2010

manika - máš ho v albume a pri ňom napísané - dlho sme ho nemali...tak asi až taký dobrý nebol 😔
nechápem maminy, čo si kúpia ultramoderný kočík a po 3 mesiacoch ho predávajú - takže čo je na nich také super
😝

juliankaaa
6. mar 2010

myslim ze tuto temu by mali uzamknut
kazdy si kupi kociarik aky chce, podla ucelu, dizajnu, moznosti,....ja napriklad nechapem maminky ktore kupuju kociarik len preto ze ma super dizajn ale funkcnost nic-moc, ale ked su spokojne, tak nech ho maju

manika77
6. mar 2010

bzuco, dlho sme ho nemali lebo sme kupili styri dalsie 😒 ..j anechapem zase maminy ktore si kupia kocik len preto ze je lacny,... 😒

bzuco
6. mar 2010

manika - no ved to - načo ste kupovali dalšie 4 😖

ja nie som zástancom lacných ale ani drahých kočíkov
pri malom mám 3. kočík a všetky som kupovala používané a aj som ich dobre predala dalej - a bola to stredná trieda čo sa ceny týka

manika77
6. mar 2010

lebo mame radi zmenu a nie stereotyp...

janka5861
6. mar 2010

bzuco a ty si naco kupovala 3 kociky ? preco sa pytas na to co sama robis ....

bzuco
6. mar 2010

janka - ale nekupovala som ich hned kým nám stačil hlboký 😎
my sme mali hlboký - predala som, potom šporťák - predala som a teraz už len golfky...
ja nepotrebujem mať naraz 3 športové a 4 golfky....

lodgermaniacka
6. mar 2010

bzuco: ale niekto potrebuje a chce, a prečo s tým mate problemy nechapem, ved to kupujeme za vlastne, nie za vaše 😉 😎 a to či si kupim kočík za 1000 eur alebo 2000eur alebo za 200, je len moja osobna vec 🙂

bzuco
6. mar 2010

ved mne to je jedno - nech si každý kúpi za koľko chce
ale ked má niekto doma 6 kočíkov tak mi to príde smiešne - zrejme sama matka nevie, čo vlastne chce 😝 😝

ale väčšinou čo čítam diskusie o kočíkoch, kde v priebehu pol roka dieťaťa niekto vystrieda 6 kočíkov, takmer vždy je tam dôvod taký, že nie sú spokojné

vy ste sa do mňa obuli, len preto, že som si sem dovolila dať fotky kočíkov, ktoré sa mi nepáčia...dajte si aj vy a hotovo 😝 ...

lodgermaniacka
6. mar 2010

mne bolo uplne jedno ake fotky si sem dala-priznavam ani som neotvorila, vôbec ma to nezaujima 😉 tak isto ako ma nezaujíma tvoj album 😎
skús začať menej riešiť druhých a bude sa ti lepšie žiť 😉 🙂 a ked ťa vytača že si niekto za 6 mesiacov kupi 6 kočíkov, skus vynechať aj tie temy 🙂

bzuco
6. mar 2010

ja vôbec neriešim druhých - ....to druhé začali riešiť mňa 🙄

ale ja som nepovedala, že ma to vytáča - to vôbec, je mi to jedno....len píšem, že až taká spokojnosť s kočíkom tam nie je

janka5861
6. mar 2010

lodgermaniacka 😉 dobraaaaaaa

manika77
6. mar 2010

logermaniacka 😵

bzuco
6. mar 2010

inak...aj iné dali linky na kočíky čo sa nepáčia a to bolo v pohode

vidím, že na MK je riadna "demokracia" - človek aby sa bál povedať svoj názor, lebo ho tu supi zožerú 😠 😠 😠