Poznáte ľahký ale priestranný športový kočík?

martina46
27. jan 2009

som zufala, naozaj ani neviem, kde hladat, co hladat. mame peg perego centro, ale ide z domu, tak potrebujeme iny.
ale hlavne lahucky, aby som sama zvladla aj vyniest do mhd.
dakujem.

jannicka
27. jan 2009

quinny zapp, spider mutsy, gesslein swift, tfk buggster, moon...

martina46
autor
27. jan 2009

hm, ten quinny sa mi pozdava, aj je tusim asi najlahsi. ale narvem tam malu naobliekanu? bude mat v zime 2 roky.
to chicco kolko vazi asi?

evicka7
27. jan 2009
kristinaanna
27. jan 2009

chipolino napr. sportiva

martina46
autor
27. jan 2009

jajaj, jane je dost drahy, zabudla som este spomenut, ze nie moc drahy.
ten chipolino je podozrivo lacny, kolko vazi? nenasla som nikde vahu a tiez, rukovat bude aj pre mojho 185cm manzela?

lakme
27. jan 2009

Pokud to mohou být golfyk, tak jané energy.

tvarohacek
27. jan 2009

a co peg perego pliko?

veronikahel
28. jan 2009

martinka, mala by sa ti malá zmestiť do zappíka, my ho máme tiež a ešte máme dosť miesta... teraz som si nan objednala aj košík a nánožník od jednej pani z MMB, takže nebude zima 🙂
skús ísť, ak máš kde do obchodu s kočíkmi a posaď si tam malú, a uvidíš ako sa ti bude pozdávať.
a je naozaj lahučký a do auta sa ti zmestí aj pod nohy, nemusíš ho dávať do kufra...
inak sa ale nedá polohovať na ležato...

helenkaa
28. jan 2009

Jané Nomad lehoučký 😉

janka196
28. jan 2009

my mame chicco ct6.0. vazi 5 kil a je dostatocne siroky 😉

dzidzuska
28. jan 2009

http://www.brf-puericultura.com/images/nurse_fu...
ja som objednala tento cakame ho, ale skusala som napredajni maly bol naobliekany a na svoj vek je dost velky a uplne pohodicke,este mal miesta a miesta.Je podobny ako zapp ale da sa polohovat,cena tiez bola prijatelna a vazi 6,35kg 🙂

brnka
28. jan 2009

martinka, preco davas pp cetro prec? nie si spokojna? alebo ste ho uz vyrastli?

norik1
28. jan 2009
soficianna
28. jan 2009

nieco podobne ako dzidzuska dala, lahucke, skladne, nie drahe, dostatocne siroka sp.cast, napr:
http://www.babybee.sk/p/536/babypoint_mark_3

martina46
autor
28. jan 2009

Ďakujem vám všetkým za tipy, ja sa večer pozriem na tie odkazy cez veľké pc.
Brnka,
Na centro už pomaly nestačia popruhy, nerozumiem tomu, kupovali sme ho ako priestranný kočík, čo aj je, ale tie popruhy? A je nám ťažký a na nerovnom teréne sa ťažko ovláda. Vraj je pliko napriek golfovým v tomto lepší..

marika6
28. jan 2009

ja mám britax verve a super , lahký skladný, všetkým deťom sa v nom páčilo, ktoré si tam sadli, ovladatelný jednou rukou, ak sa zaaretuje predné koliesko aj do terénu v pohode

martina46
autor
28. jan 2009

no tak poskulujem po tom britax verve, zatial splna predstavu. aj co sa ceny tyka. ved uvidim. dam potom vediet, vdaka vam za vsetky tipy 🙂 😵

standu
22. apr 2009

baby a co poviete na chipolino omnia4???? ma ho niektora z vas?

pepies
22. apr 2009

ja mam golfac Maclaren Quest, max. spokojnost, vazi 5,5 kg, je sice uzsi ako napr. Chicco Multiway, ale maly ma len 8 mesiacov,takze zatial v pohode. skusala som tam usadit moju 20 mesacnu neter a v pohode.......... 😉
Do terenu mame Quinny Speedy SX, ale teraz v lete vymetam terasky v meste prave s Maclarenom. Neda sa sice sklopit uplne nalezato, ale maly mi tam v pohode spinka ..... 😉 Takze zatial sme spokojni .....

Rozhodovala som sa medzi nim a Chicco Multiway, Multiway sa da sklopit uplne nalezato, ale nakoniec ma presvedcil dizajn a ta lahkost, s akou sa "soferuje". A pri chodzi nekopes do koliesok, to je dolezite ......

zucha
22. apr 2009

martina, ja mam tak stare dieta, ako ty a prave som kupila quinny zapp a super 😉 Dokonca chodim s dvoma kocikmi naraz a manipulacia je super lahka, takze ja doporucujem

soanpe
23. apr 2009

Pepies
máš naprosto stejný vkus a jako já, jen golfky máme maxi cosi city,kvůli kompaktibilitě s autosedačkou

brnka
26. apr 2009

ma niekto skusenosti s kocikom cosatto diablo? aky je? v ziadnom obchode som ho totiz nevidela....

lucinenka001
26. feb 2011

Ahojte,

kočky neviem ci je niekde este aktualna tema o buginach pripadne sportovych kocikov. Tak pisem tu 🙂 Ake mate buginy prosim Vas, lebo tie su lahke. Ja by som chcela, aby sa bol drobec v smere aj oproti a aby bol kociar lahky, polohovatelny a lahko skladny a dobre aby sa s nim riadilo 🙂. Viem , ze chcem vela, ale budem vdacna za kazdy typ 🙂, aby som sa dostala do obrazu. Teraz mame CS 4, ale tazky je, ma vyhodu teraz v zime ze je siroky, ale uz chcem vymenit za buginu.

Dakujem 🙂

kalifa28
27. feb 2011

@lucinenka001 bumbleride flyer splna všetky tvoje požiadavky...

lucula73
27. feb 2011

@kalifa28 a nevieš prosím ťa,kolko ten bumbleride flyer váži?ja tiež zháňam ľahký kočík,priestranný a aby sa dal vziať aj na dovolenku 😉

kalifa28
27. feb 2011

váži 8 kg, my ho máme od narodenia aj s vaničkou, da sa dat do uplneho lahu ako sportak, ručku ma prehadzovaciu uplne lahko, ja som s nim mimoriadne spokojná, je pravda, že na zimu máme cam cortinu trojkolku, lebo sneh je sneh 🙂 ale inak 10 mesiacov v roku fičíme na flyeri 🙂

kalifa28
27. feb 2011

@lucula73 váži 8 kg, my ho máme od narodenia aj s vaničkou, da sa dat do uplneho lahu ako sportak, ručku ma prehadzovaciu uplne lahko, ja som s nim mimoriadne spokojná, je pravda, že na zimu máme cam cortinu trojkolku, lebo sneh je sneh 🙂 ale inak 10 mesiacov v roku fičíme na flyeri 🙂

lucinenka001
27. feb 2011

@kalifa28
ahoj, 🙂

dakujem za typ, ihned idem pozriet, si zlata 🙂

Lucia

betkaa20
27. feb 2011

Ahojte. Aj já shanam taky kocik ako vy. Zatial rozmyslam nad pp si completto alebo favorit quinny zapp xtra...neviete poradit...dakujem