Poznáte ľahký kočík, ktorý vynesiem na 2. poschodie?

chamomille
23. okt 2009

Ahojte, prosím o typy, druhy kočíkov ktoré sú ľahšie a dajú sa bez väčších problémov vyniesť na 2. poschodie - výťah nemáme:(
Hľadáme trojkombináciu do 497 EUR (15000,- Sk).Stačí názov a ja si to už vyhľadám.
Ďakujem.

manika77
23. okt 2009

peg perego, nurse, trojkolky, my tiez nemame vytah a byvam na tretom 😠

kuspitka
23. okt 2009

Ahojte,my tiez byvame n tretom bez vytahu a kupujeme kocik babyactiv jet aj sme ho skusali poskladat a nieje ani tazky.

lucrezia
23. okt 2009
musko
23. okt 2009

hlasujem za Jane Nomad

andrema
27. okt 2009

skus este concord fusion...ten by mal byt tiez jedn z tych lahsich

lul
27. okt 2009

jane asi nie je do 15.000 vsak? ani concord fusion...

ono je to asi tak, ze tie lacnejsie (prave okolo tych 15.000) su vsetky tazke ako slak (aspon co som sa ja stretla pri vybere) a tie drahsie uz maju odlahcene konstrukcie. najlahsi je asi bugaboo cameleon, ale to by si musela asi prehodnotit rozpocet na kocik 😀 tych 8kg vsak asi stoji za to 😉

klara.t
27. okt 2009

no podle mě je velmi velmi lehký firkon verano. Dříve byly firkony těžké, ale verano je fakt lehoučký. Proto do něj jdu i já - problémy s páteří, tak nemůhu tahat nic těžkého.

nsoci
27. okt 2009

Ja som presne kvoli tomuto kupila Jane Slalom, byvame na piatom bez vytahu. Ale ten je drahy. Jane Nomad je este lahsi, lebo nema nafukovacie kolieska.

V Tvojej cenovej relacii kukni Nurse (vyraba Jane, vacsinou je tohorocny model identicky s modelom Jane spred niekolkych rokov - tak mi povedali v obchode) alebo Bumbleride ma lahke kociky. Mozno yb nebolo zle porozmyslat nad vkladacou taskou miesto vanicky.

katyl
27. okt 2009

ja byvam v dome v centre mesta, kde musim chodit po dvoch schodistiach, jedno siroke, asi 10 schodov a druhe uzke a celkom aj dost strme, asi 20 schodov. Mala som asi 6 kocikov a najlepsie sa mi chodilo s concord fusion. Vacsinou to bolo tak, ze som ho tahala po zadnych kolieskach, asi viete ako 😀
ale ked bol maly este vo vanicke, tak som si ju jednoducho odklikla jednym pohybom a vyniesla hore najskor babo a potom konsrukciu. Mala som aj bertini, ten nebol dobry, zle tazisko, tazko sa mi islo, Peg perego aj GT3 aj Pliko, GT3 bol strasne tazky, Pliko sice lahke, nevyhovovali mi, Chicco multiway super,ale uz pre vacsie dieta

marfic
27. okt 2009

jane nomad, dá sa dostať aj do 500 eur cez internet z Nemecka, u nás sú strašne predražené

lul
27. okt 2009

marfic - potom ale ako s reklamaciou?

marfic
27. okt 2009

samozrejme ho musíš poslať do Nemecka, ale ja mám kočík odtiaľto/iný/ a potreboval by tiež reklamovať, ale na benzín dáme 15eur, čo je drahšie ako poslať do Nemecka/ 9,5kuriérom/ a nehovorím o prístupe k reklamáciám u nás, zatiaľ stojí nevyužitý a využívam ten, ktorý mi prišiel z Nemecka, nehovorím o tom, že na zimu ani náhodou 😝
vždy to je riziko kupovať cez internet, ale keď je cena polovičná ako u nás, tak aj keby som musela dokúpiť nejakú súčiastku, aj tak sa mi to vyplatí

radili ti tu nurse, tak to je ten môj iný kočik a už by som nikdy nekúpila, za tú cenu sa neoplatí

kuspitka
28. okt 2009

ahoj.my si ideme kúpiť tento kočík je super ľahký skus pozrieť toto.
http://www.firstwheels.nl/en/city_elite/
my bývame na treťom poschodí a ma ľahkú vaničku .

musko
28. okt 2009

kuspinka, je ľahučký, hlboký O.K., ale ako šporťák absolutne nefyziologický, žiaľ.......

marfic
28. okt 2009

kuspinka, musko má pravdu, to je presne typ, ktorý som mala, nejdú polohovať nožičky a chbtová časť /asi/ a dieťa sa tam nevyspí, na chodenie ok, ale pre väčšie dieťa, preto som kupovala nový športový, aby mal malý viac pohodlia a navyše tam bol ako sardinka

sissik
28. okt 2009

sam sportak jane nomad nie je taky drahy
http://www.bambini.sk/sk/product/137/jane-nomad...
ale keby si od niekoho kupila vanicku, tak sa do svojho rozpoctu vojdes
ma 8kg, takze tazky tiez nie je
my sme na 4. bez vytahu, ale kocik sa mi vlacit nechce - schody su uzke a navyse zapratane kvetmi, takze kocik nechavam v pivnici (tam je to tiez par schodov) a hore nosim iba dieta

mamutka
29. okt 2009

och tak toto bola presne moja situacia pred rokom, tiez som verila ze lahky kocik to poriesi, potom rupla panva, rozostupenie lonovej spomy, neznesitelne bolesti a schody ma odrovnali, najlepsia mi bola manduca ak som uz niekam musela ist.....museli sme sa prestahovat tam kde je vytah, aby sa mi ulavilo a pavna sa mohla vracat do povodneho stavu. Ved som uz ani kocik z pivnice nemohla vytiahnut, kedze sa jedna noha stala totalne nepouzitelnou...
Babenky, drzim vam vsetkym palce, co nemate vytahy, nech ste zdrave a zvladate to!!! Zena-matka zvladne vsetko, len to zdravie/telo ju nesmie sklamat

lillie79
29. okt 2009

ahojte,
ja som kupila jane nomad 2009 - co som presla kopec stranok, tak tento ma najlahsiu konstrukciu. ja ho nosim na 4.poschodie. skor sa mi zda, ze vanicka s malym je tazsi ako samotna konstrukcia.
ak chces trojkolku tak jane slalom pro je najlahsi na trhu.

juju
1. nov 2009

ak niekto nemusi setrit tak concord carbon neo 😵 ale je poriadne mastny...

duplicka
1. nov 2009

ahojte podla mna aj conrod neo klasicky nie carbon je max. lahucky. ja mam kolajnicky do vchodu na 20 schodoch, kociarik taham hore tak,ze cuvam, lebo je to jednoduchsie ako ho pred sebou tlacit a zvladam uplne v pohode a to aj moj syncek ma 11kg tolko kolko kocik🙂,cize spolu 22kg🙂. v kombinacii s vanickou proton (pripadne jane,lebo je kompatibilna) a autosedackou ion, je to skvela kombinacia. dokonca ho mam vyskusany aj v zime a ide aj po snehu ok a ked je hlbsi staci zaaretovat kolieska.

kuspitka
2. nov 2009

Ahojte.tak my zas nechceme dat vela do kociku.ja uz si neviem dat radu.stale pozerame kociky a zatial nic.ozaj a Maxim kocik ma niekto?

denis19
2. nov 2009

ahoj kuspi!!!!!
já ho koukala včera shodou okolností, toho maxima na nete a celkem nás oslovil!!!!ale u nás ho nemeli naživo 😠

kuspitka
2. nov 2009

tak ja som ho aj skusala vanicka sa super dava dole.este co poviete na dema kociky?

denis19
2. nov 2009

demu jsem ješte nekoukala, u nás je jeden detský obchod a tam si spíše potrpí na držší značky, tak se potom k normálník kočárkum ani nedostanu, jedine co mne odrazuje na dema je to , že jsou dosti nízké

kuspitka
2. nov 2009

tak mna zas nie,lebo som mala.este jeden som nasla je celkom ok ten kocik je to znacka Cosatto.
ja zas nechcem dat vela do kociku .
mali sme ejden ,ale zas ho nemaju v tom obchode kde sme ho chceli kupit babyactiv jet

denis19
2. nov 2009

cosatto také neznám,ješte nemám takový prehled 😀
ale zjištuji, že to není sranda a ty se nechastáš do PL mrknout kočárek? hodne holek co čtu to tak plánuje

kuspitka
2. nov 2009

ja uz nie .bojim sa ist tam ,ked uz som takom stadiu.a moj muz zas nepojde.
ja by som chcela tu na slovensku kupit kvoli aj zaruke ,ked sa mi pokazi potom co kde budem v polsku utekat reklamovat

denis19
2. nov 2009

jo s tímto mám problém i já, co záruka. také zustaneme na slovensku jen ješte musíme najít ten pravy,naštestí máme čas a jak se cítíš????? už jsi se dlouho neukázala na heliku.....

kuspitka
2. nov 2009

bola som tam,ale zas nemam chut sa velmi ukazovat na koniku.
mam sa dobre aj mala.len sa mi maternica roztahuje tak mam kus bolesti.
ved to,ze ja nemam cas a treba mi najst kocik uz konecne.este ani postielku nemame ani meno

denis19
2. nov 2009

kuspi, jste nejakcí vegetáci 😀 jméno byste už mohli mít...... 😀
a mohu se optat,proč nechceš se ukazovat na koníkovi?????neco mi ušlo?
a neboj veškeré tlačení a bolesti za chvilku pominou a už bude jenom úsmev a radost!!!!