Predajňa kočíkov v Avione? Poznáte?

zuzidr
4. júl 2008

ahojte baby v nedelu sa chystáme do BA do ikei a do avionu,chcela by som vedieť či je v avione nejaký detský obchod s kočíkmi,chcem kúpiť golfáč,u nás je slabý výber,mám vyhliadnutý na nete,len ma zaujíma či nenatrafím na kočíky aj v Blave,poprípade kde na blízku ikei v nedelu nájdem dobrú predajnu s kočíkmi 😀 😀 😀 😀 dakujéééém za rady 😉

lienocka235
4. júl 2008

no prave tam asi moc nie... skus v all toys to je v avione tam maju viacero kocikov. alebo potom v Kike.. to je kusok od avionu..

zuzidr
autor
4. júl 2008

aj v kike sú kočíky??????napr.Moon kiss,spider,a pod. golfáče?????no tak aj tam skúsim behnúť 🙂 dík

lienocka235
4. júl 2008

no v kike maju kociky.. aj postielky sedacky aj kojenecke potreby body,.. a pod... aj nejake hracky..

tilly
4. júl 2008

kika, all toys, dráčik, iné nič 😉 teda v avione, v auparku je ešte peg perego, mothercare, dráčik...

zuzidr
autor
4. júl 2008

dakujéééém 😀 😀 😀 😀

lienocka235
4. júl 2008

dracik v avione je malicky potom treba ist skor do auparku.. este na kosickej je pre deti.. tam by mohli mat.. ale v nedelu su zavreti..

adkaw
4. júl 2008

jednoznačne Kika a má teraz tuším aj nejaké zlavy na kočíky ak som si dobre všimla

zuz11
4. júl 2008

pre deti je otvorene aj v nedelu tak ako aj v ostatne dni od desiatej do siedmej, len su trosku drahsi 🤐

lienocka235
4. júl 2008

zuz ano.. inak diky za info.. o 🤐

ena
4. júl 2008

zuzidr: pisala som ti uz IP, ale este ma napadlo ku KIKA, ze tam si mozes uplatnit babybonus 10 perc. zlavu. to znamena, ze nakupujes detsky tovar a potom, tusim do 2 rokov veku dietata si to spises na taky ich zoznam a dostanes poukazku v hodnote 10 percent z celkovej sumy, co si u nich minula.
cize aj ked si kupis len golfac, tak si mozes vybavit potom poukazku na dalsi nakup v hodnote 10 perc z ceny toho golfaca. ale viac info ti povedia tam.