Priestranný športový kočík do terénu?

Zodpovedané
28. sep 2018

Ahoj, potrebujem prosim poradit ohladom sportoveho kocika. Uz som ich googlila viacero, ale na kazdom je nieco, co nevyhovuje...

Hladam kocik, ktory zvladne cestu aj v terene, po kamienkoch; ma dobre odpruzene, kvalitne kolesa; siroke sedadlo, aby sa zmestil aj fusak na zimu; dobra strieska - ze vraj vela kocikov ma slabe striesky, ktore v zime prefuka, su vhodne len na jar, leto... Skladnost a hmotnost nie je podmienkou, kedze kufor v aute je velky. Proste kocik, ktory vydrzi a nebudem musiet sa po case obzerat po dalsom...uz som mala vyhliadnuty Cybex balios S, ale sa obavam sirky sedadla a striesky...

Vopred dakujem

Ahoj,

neuvádzaš svoj rozpočet, ale z toho, čo píšeš, mne osobne ihneď vyskočil Britax Go Big. Je to kočík drahší, ale spĺňa úplne všetko - terénne vlastnosti, vynikajúce ovládanie, priestranné sedadlo kam dieťa vopcháš bez problémov aj s riadnym fusakom, pevná strieška. Je z tých väčších/ťažších, ale ako píšeš, to pre teba nie je problém. Pri každodennej manipulácii to nepocítiš. Niektorým nesedí na prvý pohľad dizajn, ale odporúčam ti dať mu šancu. Kočík je to naozaj vynikajúco funkčný a dizajn je veľmi praktický.

Britax Go Big2

Aby si mohla obzrieť aj iné modely, napíšem ti ich ešte zopár na zváženie: Concord Camino (predtým Wanderer), Baby Jogger City Premier, prípadne City Versa z bazáru, Mountain Buggy Urban Jungle alebo Terrain.

Concord Camino


Concord Wanderer


Baby Jogger City Premier


Baby Jogger City Versa


Mountain Buggy Urban Jungle


Mountain Buggy Terrain V3


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli