Recenzie na stránku www.kocikyforbaby.sk

iwka678
1. apr 2017

ahojte mate niekto skusenost s touto strankou?chcem si stade objednat kocik ale nenasla som ziadne recenzie na tuto stranku

levko
11. mar 2021

@iwka678 ahoj, ano mame cierny paradise. Perfektna komunikacia, rychle jednanie, velmi soolahlivy. Pan nam vsetko vysvetlil a reagoval aj na dodatocne otazky. Mame kozenu ( kozenkovu) variantu kvoli dazdu aby nam potom par kvapiek nepremocilo cely kocik. Brali sme trojkombinaciu

saxofonia
8. apr 2021

Urcite odporucam tuto stranku.velmi ustretovy pan.mame uz rok po zaruke kocik a dostali sme defekt.bez problemov mi obratom na druhy den poslal postou dusu zdarma.stacilo ze som mu odfotila fakturu od kocika ze som fakt kupovala kocik cez nich...velmi rychle riesenie reklamacii.v telefone velmi ukecany pan 🙂 povie vsetko co vas zaujima 🙂

lenkacee
13. apr 2021

Kupu kocika z tejto stranky mozem len a len odporucat. Komunikacia od kupy az po riesenie nehod ako napriklad defekt alebo nahradne diely bola bezproblemova a problem okamzite rieseny a hlavne zdarma. Pan je ferovy a co slubi to dodrzi. Je sikovny,vie veci rychlo zohnat a okrem toho aj poradit. Z mojej strany nadherny fungujuci kocik uz skoro 2 roky (Riko Aicon gold) za perfektne peniaze. Spokojnost,odporucam.

barborad3
14. apr 2021

Mam kocik Riko basic pastel v mentolkovej farbe...kocik je lahko ovladatelny nakolko ma loziskove kolieska a velmi lahko sa s nim manipuluje aj co sa tyka skladania...zvladne to mamicka aj uuplne sama...kedze kocik vyuzivame aj na zaspinkavanie vypovedali nam uz loziska na kolieskach, ale majitel nam ihned bezproblemov na druhy den poslal vsetko potrebne na opravu a po vymene ficime dalej...kocik obsahuje aj sportovu cast a vajicko...vajicko sme pouzivali cca 4 mesiace, nakolko moj syncek bol vacsi uz ked sa narodil, ale posluzilo...sportova cast super, priestranna a tak isto lahko sa s nou manipuluje...a v neposlednom rade je naozaj kraaaasny...odporucam vsetkymi desiatimi 🤗🙂

gyury9
29. apr 2021

Určite odporúčam tohto pána. Vybrali sme si kočík ktorý sa podľa dvoch eshopov (mravcek.eu, svetkocikov.sk) už nevyrába a nemá ho skladom ani výrobca. Po dvoch neúspešných objednávkach sme skúsili šťastie a napísali na tento eshop. Do hodiny prišla odpoveď že sa neúspešne pokúšajú dovolať dodávateľovi. Neskôr v priebehu dňa opäť rovnaká odpoveď ale uistili nás že budú skúšať ďaľej. Na druhý deň zavolal, že kočík ktorý sme si vybrali majú a máme ho rezervovaný. Dohodli sme sa na približnom termíne dodania. Asi po týždni nám opäť volal a ukľudnil že kočík už má náložený v aute a zajtra nám ho donesie. Po dodaní ukázal ako sa kočík skladá, skontroloval prípadné poškodenia a upozornil na čo
si dávať pozor. Máme veľmi dobrú skúsenosť s týmto pánom aj čo sa týka príslušenstva a záručného a pozáručného servisu.

tanyab90
30. apr 2021

Ahojte, my mame kočík riko vario odtiaľto a sme velmi spokojní. Pár dní dni dozadu sa nám poškodila guma na kočíku a ten pán nám hneď poslal nové v rámci záruky. Velmi príjemný a ochotný pán. To sa v tejto dobe už moc nevidí. Môžeme len odporučiť 👍👍👍

magdicka77
16. máj 2021

My sme odtialto objednavali kocik 2 kombinaciu. Velka spokojnosť. Rychle jednanie. Predajca je velmi ustretovy. Cena kocika zodpoveda kvalite. Aj pri riešení drobnej reklamacie po dlhsej dobe bola z predajcovej strany velka ustretovost. Vrelo odporúčam. 😊

simonice10
23. máj 2021

Kupovali sme ho minulý rok a aj napriek obmedzeniam a komplikáciám kvôli korone k nám dorazil včas. Sme spokojní s kočíkom Paradise Baby fx. Krásne prevedenie a veľmi kvalitná a pohodlná konštrukcia. Naša dcéra v ňom vždy rada zaspí a rovnako aj vo vajíčku, ktoré bolo možné k nemu dokúpiť. Už sa veľmi tešíme na športovú časť a ako si spoločne užijeme každú prechádzku

moncm
23. máj 2021

Som veľmi spokojná s predavajucim. Platba je možná na dobierku a všetko prišlo v perfektnom stave. Milý, komunikatívny pán, ktorý mi všetko vysvetlil a bol ochotný mi veci doviesť aj na poslednú chvíľu. Ďakujem 😊

nicky555
24. máj 2021

Odporúčam 🤩 prístup predajcu 👌🏻 Kočík z tejto stránky je nad moje očakávanie 🙏🏼😇objednala som si Rafpol Colorlux aj keď predávajúci povedal že tuto farbu si skoro nikto neberie mna to neodradilo a neľutujem 😅 konštrukcia je super odpružená takže sa s ním ľahko manipuluje😌 vanička je dostatočne veľká a má dobre krytie o ktoré mi išlo nakoľko teraz počasiu hrabe chvíľku 🌤a potom 🌧 na živo je ešte krajší ✨čo sa tykalo výbavy taktiež topka pláštenká, sieťka, prebaľovacia podložka, dorziak na pohár, svetielka, fusak 🤍 ten nanoznik na športovej časti vo farbe kočíka 😱 ešte aj strecha na športovej časti sa da dobre dať až dole 🙂🥰som naozaj spokojná so všetkým 😊🙏🏼Ešte podotknem že aj ceny sú super

marizem
25. máj 2021

Túto stránku a jej majiteľov môžem len odporučiť...kúpili sme kočík Riko Vario 3kombinaciu - kočík mi zhodou náhod priviezli osobne až domov (a to bol sviatok) v deň keď sa synček narodil - akoby vedel že už sa treba vypýtať ☺️ takže nám zbytočne nezavadzal 😁 dnes má 18 mesiacov a stále sa bez problémov zmestí do športovej časti ☺️ keďže denne jazdíme dlhšie trate tak sa nám vydrali kolesá 🙈 písala som majiteľovi či sa nedá zohnať náhradný diel - hneď mi volal že ráno s ním uteká na poštu aby sme ho mali čo najskôr 😍 v dnešnej dobe sú takýto ľudia veľmi vzácni preto netreba váhať a určite od nich objednajte 👍 ak budeme potrebovať športový kočík určite kúpime od nich ☺️

pamara
31. máj 2021

Predajcu môžem odporučiť. Objednávala som vo štvrtok ráno, doobeda sa mi majiteľ ozval, že akurát v piatok ide po tovar, zisťoval na sklade či majú kočík. Nakoniec sme si museli vybrať z iných kočíkov, ktoré mali na sklade, ak sme nechceli čakať ďalší mesiac, čo sme nechceli riskovať keďže mám termín už začiatkom augusta. Majiteľ nám kočík priviezol v sobotu ráno, poskladal, vysvetlil, pribalil fusak, rukavice, slnečník a led svietidlá. Záruku nám dal až od augusta, nakoľko kočík ešte nepoužívame, čo som sa zatial u nikoho ešte nestretla. Obchod môžem len odporučiť, majiteľ má prehľad o kočíkoch. My sme si vzali RICO VARIO trojkombináciu s isofix základňou.

2kristina2
9. jún 2021

Ahojte mám skúsenosť s tým pánom a som veľmi spokojná mám odtiaľ kočík rafpol Optimal a som veľmi spokojná odporúčam.Pán je milí a doviezol mi kočík až domov.A stratila sa mi rúčka na športový kočík a pán mi ju hneď poslal.Vážne odporúčam 😊

miroslav1982
11. jún 2021

Máme kočík Ricco Naturo 5 mesiacov, a je úplne skvelý, zvláda každý terén, chodíme s ním 10+ km denne. Navyše prístup pána ktorý ich predáva, a aj ho priviezol je ukážkovo prozákaznícky. Kiež by bolo viacero takýchto obchodníkov, vrelo odporúčam.

domcekf
14. jún 2021

My sme kupovali dva kociky spolu s kolegynou v okrobri 2020 a pouzivame ich od januara/februara. Oba kociky au riko vario a su super. Obe sme velmi spokojne a pan je velmi mily ustretovy, kociky nam doviezol priamo do prace ako sme ho poprosili, skontroloval ci je v skatuliach vsetko co ma byt a pribalil nam fusaky a svetielka ako darcek 🙂 ked sme dostali defekt na kolese, pan nam obratom poslal duse a plaste na vymenu uplne zadarmo. Velka spokojnost s kocikmi aj pristupom 🙂

zuzana07051401
25. jún 2021

Môžem len odporučiť. Kočík nám priviezol osobne. Keď som zavolala, že sme mali defekt na kolese, ešte v ten deň poslal náhradné duše😊. Veľmi ochotný.

ivanka415
7. júl 2021

Velmi krasne kociariky, ochotný pán ... po defekte zaslal dusu aj plášť úplne zadarmo.... len odporúčame

aknel1719
29. júl 2021

Ahojte tiez odporucam mam kociar uz tri roky a som nadmieru spokojna. Momentalne ho pouzivam uz pri druhom synovi a mala som defekt tak pan mi poslal dusu zadarmo hned ako som ho oslovila. Je to velmi mily a ochotny clovek. Aj pri dovoze mi ho odniesol az do bytu a este aj vsetko ukazal ohladom manipulacie..zadarmo som dostala skvely teply fusak z ovcej vlny, plastenku do dazda, sietku proti hmyzu aj led svetielka. Mam kociar indigo vanicka je velka priestranna, strieska krasne zaoblena takze na dieta ani nefuka ani slnko nesvieti a top velka spodna taska do ktorej sa zmesti doslova vsetko...a cena za toto vsetko je uplne najlepsia takze nieje o com 😉 dakujem panovi majitelovi a tuto stranku kazdemu odporucam nebudete lutovat👌👌👌

modrykonikpn
4. aug 2021

Vrelo odporúčam nákup kočíka z tejto stránky, široký výber kočíkov za perfektné ceny, navyše veľmi ústretový pán, ktorý veľmi rád poradí, vysvetlí. Kočík priniesol osobne až k nám domov a povedal, že môžeme kedykoľvek volať, ak sa niečo s kočíkom stane. Dostali sme cez víkend defekt, zavolali sme a hneď v pondelok sme mali náhradný plášť aj dušu doma. Samozrejme všetko bezplatne. To sa nám ešte nestalo. Odporúčame všetkými desiatimi😁😉a s kočíkom sme maximálne spokojní, a navyše bolo k nemu kopec príslušenstva, vrátane fusaka na zimu 😉😁

kristian24
13. aug 2021

Môžem len odporučiť, my sme kupovali kočík v marci 2021, sme veľmi spokojní.
Pokazil sa nám iba uchyt na slnečník ktorý bol ku kočíku v sade. Pán bol veľmi ochotný a ústretový, na svoje náklady nam poslal náhradnu súčiastku.

Od začiatku, teda od objednavky velmi seriózne jednanie, musím uznať ze v dnešnej dobe je to rarita medzi službami.

kejty2406
18. aug 2021

Odporúčam eshop kocikyforbaby. Zlomilo sa zapínanie pásov v športovej časti, do 5 dní som mala náhradné pásy doma.

jarkam03
18. aug 2021

Stránku odporúčam, kočík mám po záruke a obratom mi poslali súčiastku zadarmo 👍

tomasshko
3. sep 2021

Ahojte, chcel by som každému odporučiť Pána predajcu resp. majiteľa tejto eshopovej stránky. Milý, ústretový a hlavne ochotný pomôcť aj keď som z tejto stránky nekupoval kočík pre svoje dieťa. Vyskytol sa mi problém s kolesom a obchod v ktorom som kúpil kočík skrachoval. Nemal som sa na koho obrátiť a tak som začal hľadať riešenie na internete. Natrafil som na tohto pána a bol veľmi ochotný mi pomôcť . Na každom inom eshope ma odbili s tým, že keď som u nich nekúpil kočík tak mi nevedia pomôcť. Nakoniec som si problém vyriešil svojpomocne ale aj tak chcem veľmi pekne poďakovať za ochotu a snahu môj problém vyriešiť. Veľký klobúk dole za prístup.

mmartinka7
7. sep 2021

Zdravim, vrelo odporucam👌
My mame kocik bravo naturo, max. spokojnost, splnil vsetky ocakavania.
Predavajuci mily, ochotny, ustretovy pan, radost s nim komunikovat..
Kocik sme vyuzivali 2,5 roka naplno a teraz cakame druhe babo a bude naplno vyuzivany dalej kedze aj po takej dlhej dobe je ako novy, material uplbe super na udrzbu, ale chcela som este spomenut, ze jedina vec co sa nam stala bola, ze sa opotrebovala tyc na konstrukcii bolo potreba opravy, vymeny a ani v tomto pripade nas tento pan velmi milo prekvapil, kedze kocik bol uz po zaruke, nemal problem prist, vziat ho na opravu a uz ho mame doma plne funkcny bez znamok poskodenia a co je hlavne servis pan urobil bezplatne aj ked zaruka davno skoncila.
Takze za mna TOP.

dominika1988
9. sep 2021

Neskutocny pristup pana majitela. Tri roky!! po kupe kocika som ho poprosila o nove duse, nevedela som, kde ich zohnat...nielen, ze mi ich zohnal, ale este mi ich poslal uplne zadarmo a vobec nechcel odo mna platbu...davno po skonceni zaruky...skoro az neuveritelne, ze takito podnikatelia dnes existuju, ale ak chcete krasny kocik a jeho 100% servis, urcite odporucam 👍👍👍

mijka58
12. sep 2021

Práve som objednala kočik z tejto stránky pán hneď volal, povedal mi termín doručenia a všetko okolo toho...ochota z ich stránky na 1*
Potom dám vedieť keď dorazí kočík 😉😊

janko77
20. sep 2021

Tiež som si z tejto stránky objednala kočiar Riko Basic sivo ružový.Kociar je krásny, pán majiteľ mi ho doviezol rovno domov,poskladal, ukázal veľmi milý a ochotný.
Odporúčam všetkými desiatimi 🙂

majjko01
24. sep 2021

Ahojte, taktiez mame uzasnu skusenost s obchodom kocikyforbaby. Kupovali sme kocik Riko Vario. Momentalne ho mame uz cez 1 rok. S kocikom sme velmi spokojni. Pan Jan bol velmi ochotny, vysvetlil, odporucil, poradil a dokonca nam ponukol, v pripade skorsieho narodenia nasho drobca, ze nam posle na jeho naklady vajicko, kym nam pride objednany kociar. Kociar priniesol sam pan Jan s tym, ze nam pomohol krabicu vyniest az do vytahu. Kociar mal mnoho prislusenstva (sietka proti hmyzu, obal proti dazdu, fusak, slnecnik, rukavice, led svetla) a to vsetko v cene kociara. Jednoznacne odporucame obchod kocikyforbaby vsetkymi 10-timi. Nedavno sme dostali defekt. Kontaktovali sme obchod kocikyforbaby, kde by sme mohli dusu zohnat a bez vahania nam pan Jan ponukol, ze nam posle obe duse + plast na zadne kolesa obratom, a to vsetko zadarmo, teda na jeho naklady. Kto zhana kocik, urcite objednajte cez kocikyforbaby a nebudete lutovat. Ochota, odbornost, zodpovednost...s heslom "nas zakaznik, nas pan". Kiezby bolo takychto predajcov viac.

sisa1330
27. sep 2021

Už pomaly rok pouzivame kocik zo stranky kocikyforbaby.sk - Riko aicon premium vo farbe yellow. Ked som hladala kocik, tak som isla najma podla farby kocika (ked pre dieta, ktore ma byt hrave, nech aj kocik je trochu pestry 🙂) Vzhlad a cena boli dalsie veci, ktore mna ihned oslovili. Vanicka bola dostatocne velka, vyuzivali sme ju snad do 7 az 8 mesiaca (68cm), nez sa maly zacal posadzat. Fusak a rukovice ku kociku boli super. Tym padom som uz nemusela riesit 🙂 kocik doteraz funguje bez vrzgania. Tmavsia cast je nieco ako eko-koza, doteraz ale ziadny skrabanec od nechta, tak aj cenim ako dobry material. Taska je s nami vsade, a tiez ma tento material. Korba nie je ultra-lahka (do jednej ruky), ale urcite nie najtazsia a skladanie je velmi jednoduche.
Zopar veci, ktore nesedeli podla fotiek (pisane to tam nie je), vajicko neprislo vo farbe kocika, co mi vobec neprekazalo, kedze to bolo len na presuny do auta a parkrat na zahrade. Led svetielka nam prisli v modrej farbe (doteraz som aj tak nevyuzila). Co mna najviac mrzelo je, ze kos nie je uzamykatelny (pisu, ze je), ale to len preto, lebo nam je vidiet vsetko, co nosime so sebou 🙂
Pri odoslani objednavky pan zavola a dohodne s vami vsetky veci ohladom dovozu.
Suma sumarum, som spokojna, odporucam 🙂

silva7777
4. okt 2021

Odporúčam. My máme kočiar riko basic plus s vajickom v antracitovej farbe..nazivo je krasny,kazdemu sa paci. Plusom je zdarma prislusenstvo ako slnecnik,led svetla,sietka proti hmyzu,prsiplast,rukavnik a hlavne nadherny fusak! Pristup a komunikacia predavajuceho je v dnesnej dobe uplne uzasna!nikdy som sa nestretla s takym milym a ustretovym pristupom na inych strankach. Pan majitel nema problem poslat duse na vlastne naklady nemam slov. Proste top!