Reklamácia kočíku. Ako mám postupovať?

lindda
13. aug 2007

Ahojte mam problem s reklamaciou kociku je tu niekto kto ma predajnu? alebo vie mi niekto poradit som fakt zufala dik

maca793
24. aug 2007

to hej mne sa stalo, že malej sa pokazila kolobežka, 2x uznali a na 3x nie, vraj je to naša chyba. tak som ju nechala v tescu, časom ju vyhodia. kúpim jej druhú. mne to ľúto nie je, lebo som ju nekupovala. dúfam, že ti to schvália.

dannynka
24. aug 2007

maca a to preco po treti krat nie???
dakujem aj ja dufam... 😒 😒 😒

maca793
24. aug 2007

tam sa odtrhla poistka na sťahovanie kormana, povedali, že to bolo našou vinou. trčal z toho káblik=ublíženie si dieťaťa-porezanie nohy, prsta... ☹

lindda
autor
25. aug 2007

ramzesa my hovor najradsej by som je to tresla o hlavu 😠

dannynka
25. aug 2007

maca tak to sila ze to neuznali..... 😒 😒 😒 😒 zdravie dietata im mje asi ukradnute.... 😠 😠 😠 😠

maca793
25. aug 2007

to asi hej 😝 😝

dannynka
25. aug 2007

no veru nehladia na nase zaujmy len aby oni problemi zbytocne s tym nemali 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 😝 😝

newyorkgirl
25. aug 2007

no baby tema ako pre mna

lindda zasa trabliky s kocikom, no vy si uzivate najskor casual play a teraz toto ☹

dannynka ahojky 🙂 tak slnecnik hej? mne nikolka jeden hned po tyzdni zlomila tam, kde ty vravis, takze tie slnecniky houby vydrzia, kupili sme teraz xlander drahy jak toto a stoji doma, idem ho predat bo mame prehadzovaciu rucku tak ju vzdy natocim nech jej nesvieti, to na tom nasom super kociku co sme tiez uz 2x reklamovali, po 3 tyzdnoch od kupy sa nedal poskladat tak sme boli 3 tyzdne bez kocika este ze som mala doma druhy no a potom pre zmenu ho opravili ale dotrhali potah na nom tak mi dali novy kocik, len prehodili kolieska a odvtedy tuk tuk tuk, 3 tyzdne este neubehli tak cakam kedy sa zas cosi stane 😀

maca793
25. aug 2007

oni to pravdepodobne nepotrebujú a tak na to kašlú veď to robia len chlapi a tí sú leniví, neviem, čo by bez nás robili. 😅

lindda
autor
26. aug 2007

newyorkgril ma hovor mam nejaku smolu asi na kociky ☹ hlavne ,ze *Ninko je ok 😉

dannynka
26. aug 2007

new-no ja si nieco pametam s tym kocikom ste to na tn preberali.... 🙂 🙂

su to poriadne svinuchy 😝 😝 😝 reklamuju ake su to super kociky a skutek utek..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lindda
autor
26. aug 2007

inak my mame cassuplay slnecnik a zlomil sa za dva dni a stal 880sk svine 😠

dannynka
26. aug 2007

lindda-tak to teda je kvalita.... 😝 😝 😝
som zvedava ako pochodime my,sice to neni taka draha znacka ale v zaruke este bol...tak som to vyskusala.. 😒 😒 😒 a ty si neskusala reklamovat???

lindda
autor
28. aug 2007

dany ved ani ten nas nieje draha znacka toto je esprit a pred tym som mala cassuply ten bol drahy a uz lutujem ,ze som blb adala tolke peniaze hold clovek sa uci na vlastnych chybach 😒

dannynka
28. aug 2007

lindda-no ale co spraviš,človek si mysli ze kvalitu kupuje a len sa zbytocne "kopne" 😠 😠 😠 😠

lindda
autor
28. aug 2007

presne tak vsetci my to vraveli ,ale vies ako to je setrila som pre maleho peniazky aby mal vsetko a nakoniec sme takto dopadli . Inak uz ho tam mam skoro 3tyzdne este sa ani neozvali uz teraz mam stoho strach ze co bude ☹

dannynka
28. aug 2007

no nestras ja som ho tam bola zaniest par dni dozadu a mi povedali ze reklamacna doba je 30-dni.No len mne to pride troska divne bo za 30-dni ho uz asi ani potrebovat nebudem.... 😖 😖 😖 😖

newyorkgirl
28. aug 2007

dany a kde si kupovala? ja som dnes novu autosedacku a aj nove auto 😀

dannynka
28. aug 2007

no ja v maxe hore v tom detskom.... 😉 😉 😉
no a ty si musela kvoli autosedacke aj nove auto kupovat 😀 😀 😀 😀
a mala,ako,lepsie ked si uz tu??? 🙂 🙂

newyorkgirl
28. aug 2007

tak uz spi akoze ona je take tutu poobede spava neskoro niekedy dnes tiez sa o 18tej zobudila ale to tak po 15minutach co zaspala tak o 21.30 sla spat ale tiez len na flaske s kasou zaspala inak neviem akoby som ju ulozila furt mame s tym problem ona jedine vonku v kociku alebo pri papani 🙂

auto som uz chcela kupit davnejsie ale je az teraz no a sedacku novu taku v smere jazdy nech ma vidi, ked pojdeme samy niekam, lebo som mala len to vajicko a to musi byt do protismeru otocene.. 🙂

dannynka
28. aug 2007

new-no ja mam tiez sedacku co sa da aj aj otocit,to ked chodime tiez sami aby som ju mala pri sebe.A co za tatosa si kupila???A kde si kupila sedacku a aku znacku??? 😉 😉 😉 a neboj malej sa dufam polepsí,prajem vam to obom... 🙂 🙂 🙂 ozaj a pisala som ti na tn.... 😉 😉 😉

lindda
autor
29. aug 2007

ja uz som si kupila davno novy teraz budem mat si dva ak mi daju novy neviem sice na co ja som chcela spat peniaze no uvidim ako to dopadne ,ale pocit mam stoho zly 😠

lindda
autor
10. sep 2007

tak dnes mi prisiel mail ,ze im mam poslat cislo uctu,ze mi poslu celu sumu za kocik 🙂 tak sa velmi tesim 😉

emjee
20. aug 2008

stellarova • Dnes o 22:09
Ahojte ma niekto skúsenoť z reklamacie kočíka.Kupili sme si golfáč delti frog a po 4 mesiacoch sa nam na nohach roztrhal poťah tak som to išla reklamovať reklamaciu mi uznali a zobrali na opravenie čakala som na to 2 týžde a ked mi to konečne doniesli do predajne bola som zhrozena čo ma tam čaka oni mi tam našili koženkovú zaplatu a cez polku kočika a ešte to polo aj otrasne prišite a krive. Kočar som odmietla zobrat s tým že dojdem na druhy den ked tam bude majitel. čo mám urobiť ved ten kočar nebol z najlacnejších aby mi ho takto dokatovali ved by som sa hambila výsť s ním na ulicu.

alibernet
21. aug 2008

potešim ťa, reklamovala som kočík, že ťahá do strany, ešte v ten deň, ako som ho kúpila, vedúci predajne si ho vzal pod drobnohľad a bohorovne mi povedal, že sa mi to len zdá, asi o dva dni som s tým prišla znova a to sa zopakovalo, majiteľ predajne sa ani neunúval prísť, ale už som sa dozvedela, že som musela niekde naraziť a skriviť osku či čo, a bolo po reklamácii... tak už tri roky tlačím kočík s ťahom doprava 😀 a presviedčam sa, že sa mi to len zdá

xixi7
3. sep 2008

Ak ide o tovar kupeny cez internet tak tam mozete od prevzatia veci odstupit bez udania dovodu do 7 dni. Nemusite nic reklamovat. Kazdy poskytovatel musi mat na stranke uvedenu infomaciu o postupe pri uplatnovani prava na odstupenie.

bashka
4. sep 2008

baby, uz ste reklamovali niekedy kocik, ktory za 2 mesiace uuuplne ale uuuplne vyprasivel? Myslim farba. Mam cerveny Jane carrera, malú som dost nosila na zaciatku v satke no a za posledne mesiace v kociku...aj to len doobeda...poobede satka a vecer sice kocik, ale to uz nebolo take slnko. Vyzera to hrozne a teraz, ked som nahodila sportovu verziu to je brutal vidiet, lebo kocik novy a strecha je z hlbokeho.Hne si to kazdy vsimol..a ja nervy 😠 😠 😠 Da sa to vobec reklamovat? Viete nejaky link, kde by som sa to docitala? Alebo to mam este 2 roky fakt chodit s takym kocikom? 😕 😕 😕

xixi7
4. sep 2008

Farba by ti mala zostat na kociku urcite 2 roky...nezabudni si kocik dobre pofotit so zobrazenym datumom, priloz na fotke aj tu cast nepouzivanu s normalnou farbou, aby bol vidiet rozdiel. Urcite ho chod reklamovat, za pokus nic nedas. Mozu byt seriozna firma a kocik ti vymenia..resp. len tie latkove casti.

bashka
4. sep 2008

xixi, no tak som to odniesla reklamovat, ono sa na tej strieske dal odopnut taky kus a pod tym to bolo brutal vidiet...predavacka nevedela, ci mi to uznaju, jasne. Ze take este nemali. No ale tiez si myslim, ze je to taky isty nedostatok ako kazdy iny...nehovorim, kebyze byvam v dome a necham kocik 2 mesiace na dvore na slnku...lebo tak to vyzeralo. A kocik sluzi na to, aby sa v nom chodilo na prechadzky v kazdom pocasi, ci nie?

kukulkaja
7. sep 2008

Alibernet, presne to sa stalo aj mne, tiež mi kočiar išiel doprava a nebrzdila brzda a sklápala sa strieška. Brzdu opravili, striešku tiež, na to "zabiehanie" mi povedali, že sa reklamácia nevzťahuje, lebo to je nejaká "áčková" konštrukcia a že tam stačí naraziť na obrubník a už to blbne. Tak mi poradili ho nejako roztiahnusť na tej užšej strane, ale nepodarilo sa mi to. Potom sa mi pokazilo polohovátko na rúčke - úplne total - reklamácia 30 dní a dnes som si všimla, že sa mi rozpárala strieška - ale tak, že sa vyťahali tie "vlasy". Jednoducho som nadšená. Dúfam, že ho zoberú späť. Už ma ani nenapadne ho znova reklamovať, veď to nie je normálne. A ešte sa aj strieška znova sklápa. Ide ma šlak trafiť. A to som si ho chcela nechať aj pre druhé bejby. Dúfam, že vrátia peniaze.