Reklamácia kočíku. Ako mám postupovať?

lindda
13. aug 2007

Ahojte mam problem s reklamaciou kociku je tu niekto kto ma predajnu? alebo vie mi niekto poradit som fakt zufala dik

expertka8
13. aug 2007

..linda...nepredavala si ten kocik??..alebo mam problemy s pamatou???
http://www.babetko.sk/user/view_page.php?page_i...

lindda
autor
13. aug 2007

expertka nie nepredavala hmm preco ?

vavka33
13. aug 2007

Aky mas problem,ja som tiez nedavno reklamovala,cez net a postu a bolo to bez problemov

lindda
autor
13. aug 2007

expertka veeeelmi si mi pomohla nasla som tam co som si myslela a mam pravdu este raz velka vdaka 🙂

Vavka kupila som si kocik Esprit a uz druhy ma problem s otvaranim a okrem toho posta ciernu farbu na kovovej konstrukcii a ja uz nemam doveru v tento kocik a pozadovala som vratenie penazi a odmietli teda doslova ma vysmiali,ze to som kde videla ☹ tak teraz je kocik na reklamacii ja som bez kocika a riadne nahnevana 😠

expertka8
13. aug 2007

..linda... 🙂 ...som rada

lindda
autor
13. aug 2007

expertka 🙂

lindda
autor
14. aug 2007

este sa chcem opytat ci niektora z vas kupovala nieco v BA v baby and schop?

lindda
autor
15. aug 2007

poznate niekto predajnu baby and schop ??????

maca793
15. aug 2007

lindda
ja som prednedávnom reklamovala kočík u nás v bb a bolo to v pohode. reklamácia bola vybavená za 2 týždne ale s tým. že pár vecí tam zabudli dorobiť. zašiť vrecká a zabudli dodať hrazničku. takže som čakala 3 dni.
ale ináč som spokojná.

lindda
autor
15. aug 2007

maca no ja uz ho mam druhy krat a uz ho nechcem a poslali ma do p...le som s toho na nervi preto zhanam niekoho co v tomto obchode kupoval je to inak internetovy obchod. Ja chcem spat peniaze a mam nato plne pravo a uz ma nebavi sa tam chodit rozculovat ja chcem iba kocik to je vsetko ☹

lindda
autor
15. aug 2007

halolo

maca793
17. aug 2007

lindda
ahoj ja som na pc len cez víkend 😝
takže až po 3 reklamácii ak ti ju uznajú máš nárok na vrátenie plnej ceny kočíka takže... ☹
je to fakt

lindda
autor
17. aug 2007

maco nie ja som sa docital,ze ak kocik nesplna funkciu teda sa neda riadne pouzivat tak ma zakaznik na vyber bud novy kocik alebo odstupenie od zmluvy teda vratenie penazi . Tak dufam, ze pochodim lebo ma uz stoho slak trafiiii 😝

maca793
17. aug 2007

to ti držím palce ja to skúšam s kolobežkami pre dvojičky ale neuspešne. ☹

lindda
autor
18. aug 2007

maca ved aj ja si drzim palce aby som ju neuskrtila 😀 je to na porazku moje peniaze a na nic sa nezmozes strasne 😠

maca793
18. aug 2007

a koľko stál?

lindda
autor
18. aug 2007

7tis

maruschka
18. aug 2007

čau lindda.Moja sesternica si kúpila kočík a 6x!!!!! ho bola reklamovať.Skoro vždy to bol zips a tuším niečo s rukovátkom,či čo to je.Ale jej ho vymenili len raz a tiež nie je bohvieako spokojná.Skrátka má smolu na kočík-nejaký nenormálne vadný kus a aj na predajňu.Ale obráť sa na SOI,na internete majú svoju stránku a vybav to cez nich,ak v obchode budeš mať nejaký problém.Myslím,že sa to dá.Nech ti radšej vrátia peniaze a kúp si inde nový.

lindda
autor
19. aug 2007

maruska my hovor si pripadam ako blbec ja som dala svoje peniaze a oni sa mi normalne vysmievaju 😠 Ja uz mam treti kocik tak tiez patrim madzi tych nestastnych co maju smolu ☹

najjulinka
23. aug 2007

maca793 este dodám, že po tretej reklamácii na tú istú vadu má zákazník zo zákona nárok na vrátenie peňazí alebo na nový kus 😉
Je to ale na nervy, keď človek zostane bez reklamovanej veci do 30 dní a pri tom ju potrebuje... My takto sme kúpili flexu na prestavbu na leto a je už druhýkrát na reklamačke... Máme smolu, že vždy iná vada 😒 Takže po prestavbe budeme mať flexu, ktorú v byte už nikdy nevyužijeme 😠 😠 😠

lindda
autor
24. aug 2007

juli my sme takto dopadli s mobilo 5x v oprave vzdy ina zavada na porazku 😠

ramzesa
24. aug 2007

lindda my sme si s nasim byvalym kociarom teda uzili dost 😒 Kazdy druhy alebo treti mesiac bol na reklamacii, lebo sa nam uvolnovali nity. Nemali sme ho ani rok , mozno 9 mesiacov a z toho cca tri mesiace sme ho nemali. Takze nam bol uplne nafigu. Ked sme sli tretikrat, tak uz manzel napisal, ze chceme vratit peniazky, dost dlho sme sa natahovali,ale nakoniec nam ich vratili. Okrem tej jednej vady bol reklamovany aj na inu. Treba si stat za svojim. 😖
maruschka my sme tiez s tym boli na soi, ta pani povedala, ze oni mozu skontrolovat iba priebeh reklamacie, ale myslim,ze pri tretej reklamacii na tu istu vadu mas narok si vybrat, ci chces opravit vyrobok, vymenit alebo vratit peniaze. S tym poslednym je problem,ale treba na nich pritlacit a poriadne. Keby sa nas vyrobok testoval na zivotnost,tak by neobstal a co sa tyka pricviknutia detskych ruciciek,tak by bol asi vycapeny na stranke soi-ky.

ramzesa
24. aug 2007

a bola som riadne napalena, pretoze predtym sme mali iny kociar, lacnejsi a vydrzal 9 mesiacov bez jedinej vady a este aj ty co ho po nas kupili ho predavali dalej. Ale mne bolo treba este jeden dalsi viac sportovy 😠 . A hned po dvoch mesiacoch bol v oprave. 😠 😠 😠

najjulinka
24. aug 2007

Inak myslím záruka sa natiahne o tú dobu čo bol tovar v záručnej oprave... To som si nie istá, ale zdá sa mi... Len to musí byť všetko správne vypapierované...
Inak mikrovlnku sme takto 3x vyreklamovali a proste otec pred inými zákazníkmi sa vyhádal o vrátenie peňazí... Proste sa k tomu nemali 😠 😠 😠
A zas konvicu rychlovarnú sme mali takú najlacnejšiu a najprv z nej odpadla spružinka z vrchnáku - nejak nám to vôbec nevadilo - dokonca sa lepšie umývala a 2 dni pred koncom záruky prestala fungovať, tak sme dali reklamovať - bez slova zreklamovali - opravili dokonca aj tú spružinku - proste už sa na to kukli kompletne 😉 Bolo to v Carefouri a mne sa na Carefouri nepáči to, že aj tan najlacnejší tovar si nechajú na 30 dní, kdežto v iných veľkých reťazcoch tento tovar menia na počkanie... (teraz v Carefouri máme tu flexku a aj vŕtačku 🙄 )

maca793
24. aug 2007

ahojte ja našťastie nemám problém s kočíkom pri Karolínke, ale pri dvojičkách som teda šťastie na kočíky nemala.
viem vás pochopiť a viem aké ste zúfale, keď sa vám niečo na kočíku pokazí a šup ho do opravy. aj mňa by porazilo. našťastie, aj keď som dávala meniť rúčku na hlbokom kočíku z dôvodu nehody v autobuse, tak mi ponúkli nový, pokým rúčku nevymenili. teraz pri športovom kočíku mi neponúkli náhradný, ale čo už. aj tak by som ho nevzala. našťastie mi po deťoch ostali buginky, ktoré sú plne funkčné. takže vám držím palce a nejak to vydržte a bojujte sa svoje práva. 😉

zuz11
24. aug 2007

tak aj ja sa s vami podelim ale ja mam dobru skusenost 😉
dala som si reklamovat kocik, mali ho 3 tyzdne a na tu dobu mi v predajne kde som ho kupila a reklamovala dali iny kocik 😉 takze som spokojna kedze aj vadu odstranili a ja som nebola bez kocika 😉

dannynka
24. aug 2007

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂
viem ze je to nic oproti vasim kocikom no cem sa spytat aj ja.Dnes som bola reklamovat slnecnik na kocik bo sa mi to tam ulomilo kde sa to tam ta tička ohyba...tak som tiez zvedava ci mi ju uznaju alebo nie???Ved aj tie slnecniky musia mat nejaku zivotnost....mala som ho par krat a on to skratka nevydrzal....
a este mi ta pani povedala ze reklamacna doba je 30-dni-to uz bude aj po lete a ani ho uz asi ani potrebovat nebudem..... ☹ ☹ ☹ samozrejme ak to uznaju... ☹ ☹ ☹

maca793
24. aug 2007

dannynka
reklamovať sa dá všetko, záruka je teraz 2 roky, aj tých 30 dní reklamačných je zo zákona. takže musíš čakať.
opraviť ti ho pravdepodobne opravia, ak ti uznajú chybu.

dannynka
24. aug 2007

maca no ved prave to som zvedava.... 😒 😒 😒 😒
pouzivat som ho nemohla bo sa nedal tak som h skusila aspon reklamovat...
ved hadam to neni jedno ci bude na policke lezat alebo ho dam reklamovat,takto aspon budem vediet na com som.... 😉 😉 😉