Retro kočík Steggi Lux

ivka266
13. mar 2018

Mamičky mate niektorá skúsenost s kočíkmi Steggi LUX retro? Hrozne sa mi páčia ,kvoli tomu ako vyzerajú,veľkej vanicke a tiež kolies. len nemajú moc recenzií,preto by ma zaujimal váš názor 😊
Ďakujem 🙃

ivka266
autor
14. mar 2018

@ellaafi ďakujem krásne 😊😘

ivka266
autor
14. mar 2018

@jana2679 ďakujem 😊🙃

zuzu1122
14. mar 2018

@ivka266 jeeeeee náš kočík 😀 presne takýto sme mali pri našej babulke, ešte aj ten vzor - čierny s bielymi bodkami. Nikdy by som iný typ kočíka nechcela a to som mala možnosť vyskúšať si aj tie moderné s otočnými kolieskami - pre mňa absolútne nepraktické, hlavne na nerovných cestách. Teraz čakáme druhé a tiež budeme kupovať retro kočík 🙂, ľahučký, praktický a veľmi som ocenila hojadnie

ivka266
autor
14. mar 2018

@zuzu1122 ale?? Tak to sa teším ,že aspon jedna mamicka ho mala 😁 a odkiaľ ste ho objednavali/kupovali? Mala si k nemu aj športovú časť? . Ja sa len kúsok bojím toho auta,ale myslím že vojde,musí predsa ,niekedy boli len také kočiare,auta menšie a predsa vošli 🙃a keď nie tak vanička do zadu a konštrukcia do kufra 🙂

janickacrazy
14. mar 2018

@ivka266 haha, si ma pobavila, vtedy sa vozili kočíky hore na škodovke, nie v kufri, to nebola šanca tam dať 😂

ktulik24
14. mar 2018

@ivka266 ved vitara ma velky kufor.

ktulik24
14. mar 2018

@ivka266 a do golfa tiez isto das

lucie0505
14. mar 2018

@ivka266 Ahoj, tiez som mala Tako Acoustic. Mam VW BORA a v klude som do kufra napratala vanicku, prip.sportovu cast aj konstrukciu. Musela som, lebo vzadu v aute som mala na jednej strane autosedacku a na druhej box so psom 🙂 VW je v pohode, to tam narves 😉

ivka266
autor
14. mar 2018

@janickacrazy nemyslela a ani som nespominala zrovna skodovku ;) pokiaľ viem naši vozili kočík v kufri ,záleží kto aké auto mal a koľko rokov to je dozadu 🙃

janickacrazy
14. mar 2018

@ivka266 no jasné, len som si na to spomenula, ako to bolo kedysi, mám 18ročného syna, ešte vtedy to tak mnohí vozili 😂😇

ivka266
autor
14. mar 2018

@janickacrazy v pohodicke,ja mám 25 ,viem že to tak bolo niekedy daavno ,ale u nás nie,mali sme na tie roky normálne auto 😁 ale každopádne to bola sranda ,aj mame som vravela ,že ak nevojde budeme voziť na streche 😂

zuzu1122
14. mar 2018

@ivka266 to bola láska doslova na prvý pohľad 😍 Ja som mala ale jasnú predstavu - retro, hojdavý a väčšia vanička. Kupovali sme ho v Hlohovci v predajni Aladdin a musím povedať, že som bola maximálne spokojná s komunikáciou aj s prístupom pána Vrábela. Mala som k nemu aj športovú časť aj vajíčko. No, musím povedať, že raz som potrebovala aby ma teta niekam s malou a kočíkom odviezla a do kufra audiny sa nevojde 🙄 veľa záleží od typu otvoru kufra auta. Ale do golfíka by si ho mala zmestiť, predpokladám, že to máš combik 🙂

zuzu1122
14. mar 2018

@ivka266 my sme ho normálne zložili, či už bola na konštrukcii hlboká časť alebo športová. Normálne sme ho zložili dole (bez toho aby sme dali vaničku alebo športovú časť preč) a ešte sme ohli madlo a v pohodičke krásne nám do kufra vošiel a ešte tam bolo aj miesto na menší nákup 🙂

ivka266
autor
15. mar 2018

@zuzu1122 dakujem že si sa podelila o tvoju skúsenosť .🙃 Ja ho tiež budem objednávať z tej predajne ,keďže inde som ho asi ani nevidela. A musím cez internet objednať lebo 300 km sa mi nechce ísť kvôli kočíku 😁

zuzu1122
15. mar 2018

@ivka266 nemáš za čo ďakovať 🙂 úprimne som napísala čo si myslím a akú mám skúsenosť a po otestovaní aj modernejších kočíkov tento náš by som odporučila každému. Mám susedu, ktorá má modernejší kočík a keď skúšala ten náš, tak bola v príjemnom šoku. Vraj aký je ľahučký a že ľahučko sa s ním manipuluje - aj keď nemá otočné kolieska - a že ho normálne utlačí dvoma prstami 🙂 som jej povedala, že nepotrebujem kočík, pri ktorom sa narobím a uťahám. My sme zo Žiliny, ale stálo mi to za to ísť tam osobne poň. Ale je pravda, že teda 300 km je hodne. Myslím, že budeš ale spokojná s výberom 😉

lenqua_12325
22. mar 2018

Ja mám tento. V reále je krásny a pohodlný.

slavinocka16
15. jún 2018

Ahojte, aj mne sa páčia.. A pokukujem po Roan Emma..máte ho niektorá, ako ste spokojné..

zuzu1122
15. jún 2018

Ahojte, my čakáme druhé a keďže som sa do retro kočíkov zaľúbila a prvý sme tiež mali retro, tak aj teraz ideme kupovať druhý. Konkrétne Rafpol Margaret 😍