Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Roan Blooom

Kočíky
kik_i16
4. sep 2019

ahojte, nenasla som nejaku podobnu temu, tak hadam to tu nebude duplicitne.

Mate niektora skusenost s kocikom Roan Bloom? (v diskusii som nasla len ohladom Roan Bass soft)
Dakujem 🙂

relaxx11
9. sep 2019

@kik_i16 ahoj my sme ho kúpili a zamilovana som do neho. mame s manzelom 178 a 193 cm, je úžasný pre vysokých ľudí, jednoduchý, ale ešte som v ňom nekocikovala, až o mesiac. takze co sa tyka praktickosti, neviem poradiť. dizajnovo je pre mňa dokonaly, tie oblúkové spodky kocikov mi uz oci isli vyskrabat, a plus úplne úžasné farby, my mame tmavomodru a je krásna decentná

kik_i16
autor
9. sep 2019

@relaxx11 jeej super 🙂 dakujrm za info... aj my sme sa pre neho rozhodli.. este vyberam farbu ktoru objedname 🙂

lemadoranka
12. sep 2019

@relaxx11 kde ste ho prosim kupili ? Ja by som ho chcela vidieť naživo a som z KE

relaxx11
15. sep 2019

@lemadoranka Centrum kocikov v Nitre.
skuste si obvolat obchody v okoli, ci ho niekde majú. aj ja som to tak riešila aby som zbytočne nešla mimo mesto.

kik_i16
autor
24. sep 2019

@relaxx11 tak vcera sme konecne objednali kocik 🙂 chcem sa opytat, mali vtedy modru na sklade? ak nie, kolko trvalo kym kocik prisiel? 🙂 dakujem

relaxx11
25. sep 2019

@kik_i16 povedali nám 4-6t, ale za 2-3t mi volali ze si pren mozem prísť, a dokonca sa ma spýtala ci nám ho ma zložiť a poukazuje nam ho ked si pren prideme. top prístup!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli