Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Rozbité chodníky a kočíkovanie

ice8
16. okt 2018

Pozehnany den... Nemate problem s kocikovanim na rozbitych chodnikoch? Mame kocik s kolesami o priemere 26.67cm, podhustene duse. Ale chodniky su tak enormne rozbite, ze mam strach, aby som nesposobil pasazierovi otras mozgu, alebo ine veci. Vtip je v tom, ze aj ked je chodnik uz po rokoch opraveny a relativne rovny/hladky, tak je na nom tolko bordelu, ze je tam stale diskomfort - al nie tak velky ako na 3-5cm chybajucom asfalte. Snazim sa zistit, ci len aj som tak narocny clovek, alebo je toto mesto, tato republika tak zdevastovana, ze je to vlastne len neriadeny chaos. Seriozne, su useky, kde stracam nervy a jednoducho kocik ponesiem v rukach (napr. betonove chodniky s kamenivom snad aj vyse 32mm). Uvazujem aj o tom, ze si objednam asfalt a opravim tie chodniky sam, ale este by niekto zavolal policiu, ze co to tam opravujem. Fakt nechapem, ako ziju vozickari na takych chodnikoch, to musi byt trapenie.
Hovorim o niecom ako je toto
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podn...
Pricom to vobec nevyzera hrozostrasne, na foto, alebo pesi. Tento problem som nevnimal, az kym som ten kocik nepotlacil.
Kiez Boh dopraje..

pininka
16. okt 2018

Vy máte chodníky? To ste aki frajeri, mi nemáme ani to a kluckujem s kočíkom pomedzi rozbitú cestu a auta,ktore na mňa samozrejme trubia. Presne že tieto veci si človek uvedomí až keď chodí s kočíkom.

beky1813
16. okt 2018

Co chodniky, to je pohoda, tam sa nechodi zle, ale obrubniky a rozbite krajnice, to je des a auta parkujuce tak, ze clovek s kocikon neprejde. Alebo niektore obchody, kde sa s kocikom nedostanes. Ako u nas masiar, pekar a zelovoc

trashpanda
16. okt 2018

Je to pekné zúfalé. Chodníky samá jama, hrbol...mám pocit, že ničím kolesá aj moc natriasam malého. Tiež som to predtým ani nevidela, ale s kočárom mi to hneď doplo.

momoika
17. okt 2018

@ice8 pridávam sa! Chodniky katastrofa. Ale čo je najlepšie, že konečne normalny chodnik a auta parkujuce na ňom(lebo nemaju garaž doma!) alebo cez stred chodnika tresknu kontajneri si... ako uplne najviac ľutujem vozičkarov. A to sa potom nečudujem, že matky radšej nosia, ako vozia! Žalostny stav cele SK asi!

siska53
17. okt 2018

@ice8 ja som mala inglesinu magnum,ktora krasne perovala,takze som.rozbite chodniky nemusela riesit. Ale s inymi typmi kocikov je to katastrofa. Mali sme aj taky sportak s malymi kolesami,co neperoval,to bolo strasne,som.lutovala,ze som sa dala nan nahovorit. "Magnumka" bola na nezaplatenie.

siska53
17. okt 2018

@ice8 a je to des,mame vozickara v rodine, tiez musia vedieť,kadial ist a aj tam,kde ke priechod cez cestu prisposobeny na pejazd vozioov a kocikov, často parkujú autá.

siska53
17. okt 2018

@ice8 a je to des,mame vozickara v rodine, tiez musia vedieť,kadial ist a aj tam,kde ke priechod cez cestu prisposobeny na prejazd vozikov a kocikov, často parkujú autá.

mimla
21. okt 2018

Vieš čo? Ja keď som prišla z pôrodnice, našla som chodníky komplet rozbité. Aj cestu. Vlastne v podstate celé mesto. Trvalo to pol roka. Ale fajn, máme kanalizáciu. Mala som starší Jané tereňák, ale miestami to ani on nedával. Kúpila som si nosič. Bolo po probléme.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli