Rozdiel medzi golfovým a športovým kočíkom?

claudinka
1. mar 2009

Ahojte, chystam sa kupit kocik drobcovi, kedze este okupujeme vanicku a v lete uz snad budeme sedkat, mozno aj skor, tak som sa chystala kupit Buggy Kiss 3 Wheels a viac bab mi napisalo, ze nech najprv si kupit sportiak a az potom golfky, ked bude mat 2-3 roky.. co vy na to?

michell13
1. mar 2009

Ahoj ja si mylsim ze to mas jedno ci mas sportovy golfac, alebo sportovy. Ved sportovy ako sportovy. Jasom mala aj sportovy golfač, a teraz mam športovy Brio, no rozdiel je len vtych rukovetiach. Ešte rozdiel moze byt vo veľkosti, teda vnutro ake je veľké, no ine rozdiely ma nenapadaju, a golfky mi pridu ze su lepsie na leto, lebo maju menšie kolesa, ale nejaky velky rozdiel bych tam nevidela. Pa pa

telinka
1. mar 2009

ja mam golfac stale v kufri a pouzivam ho ako cestovny kocik 😉 sportovy kocik je vacsi a urcite pohodlnejsi pre mensie dieta ktore v nom aj spava...tot moj nazor 😉

claudinka
autor
2. mar 2009

moj maly bude mat polrocik a ma cez osem kileciek.. a tiez v tom rozdiel okrem tej rukovate nevidim.. 😒
cize mam kupit golfovy alebo normal sportovy? lebo aj tak ide leto.. preto velke kolieska nepotrebujem a ked som s malymi vydrzala celu zimu 🙂 🙂

katy1979
2. mar 2009

claudinka kup ten co ti viac vyhovuje. pri golfacoch ale pozor na chrbatik. niektoré golface ho maju dost makký a taký drobec potrebuje hlavne pevný chrbát.
my sme golfac kupovali ked mal malý rok. ale mas golface napr. PP Pliko ktoré moze mat aj taký malý drobec pri Buggy Kiss by som si az taka ista nebola. je to také cinske nic, chrbatik na môj vkus makký a do do toho kosika co je dole je dost blbý pristup hlavne ked malý lezi. to je golfac na obcasne pouzitie nie na kazdý den.

katy1979
2. mar 2009

claudinka vsak ty mas golfac tak naco uvazujes nad buggy?

zuzana76
2. mar 2009

tak my este pouzivame sportovy Jane Nomad, som max. spokojna, maly sa v nom aj vyspi, ked je este unaveny a to uz ma rok aj pol, este do jari chcem v nom vydrzat, ale na leto chcem nejaku buginku, alebo maly skladny golfac, ale velmi lahky, tak okolo 4 kg, lebo maly uz ma vyse 12 kg a uz aj ten 6,5 kg jane mi je dist tazky a este ja s fusakom a naobliekanym dietatom je to hruza.

katy1979
2. mar 2009

zuzana do 4 kg fuha no mozno fakt len buginku nepolohovatelnu. my musime mat stale polohovatelný kocik lebo mladý muz tam je schopný zaspat.

katy1979
2. mar 2009

jo a máme 6 kg golfač plus 13 kg zavažie v nom

claudinka
autor
2. mar 2009

katy lebo ho chcem predat ako trojkombinaciu a kupit uz iba sportiak.. zbytocne to budem mat cele doma.. 😒
cize teraz mam kupit nejaky sportiak? som nevedela, ze napr. ten buggy kiss nemozem pouzivat kazdodenne..

norik1
2. mar 2009

Ja mam Jane Nomad ako Zuzana76, ten pouzivam normalne na prechadzky, vonku a podobne. Kupila som golfac ktory ma 5 kg, je to skladacka do dazdnika, lahucky - ten pouzivak ked idem k doktorke, na nakup, proste na take rychle presuny alebo ked by som musela niekolkokrat vykladat velky sportak... a aj na dovolenke super posluzi 🙂

opierku ma polohovatelnu, takze maly v nom aj pospi - je veeeeelmi prakticky... ja mam tento
http://www.babydealz.com/20matrna.html

katy1979
2. mar 2009

no jo klasika mc claren. ten je zevraj dobrý. my máme buggstera.

claudinka aha a nechces si nechat sportak a hlboku vanicku predat? buggy kiss mozes pouzivat kazdodenne ale pri 6 mesacnom krpcovi ktorý sám nevie sediet by som to nerobila.
niektoré baby su s nim spokojné iné nadavaju. ja som ho videla ale nekupila by som ho.

bezaz
2. mar 2009

claudi tu mas rozdiel medzi sportakom a golfacom.. musis zarolovat trochu nizsie 😉

claudinka
autor
2. mar 2009

bezaz kam nizsie? v temach myslis?

katy praveze ta trojkombinacia, co ja mam, sa dava na sportovu cast vanicka.. cize tazko budem samotnu vanicku predavat 😒

bezaz
2. mar 2009

claudi som nevlozila ten odkaz.. a teraz som zistila, ze zrusili tu stranku 😲
bol tam pokec, ze golfac je lahsi, hodi sa skor do mesta, nie je vhodny do terenu, vacsina nema polohovatelny chrbatik az do lahu, ale je lahsi, skladnejsi a zvycajne lacnejsi
k sportaku zasa, ze je aj na spanie pre dietatko, byva pevnejsi, vhodny aj do terenu 😉

katy1979
2. mar 2009

claudinka predas aj samotnu vanicku. ale ak chces novy kocik tak nemas co riesit a kup novy a tento predaj.

claudinka
autor
3. mar 2009

bezaz dakujem pekne, uz som mudra konecne 🙂

katy budem musiet nieco vymysliet, dakujem za rady 😉