Šatka Ergo vs. Manduca. Ktorá je lepšia?

jarka007
7. máj 2009

Zvazujem tieto 2 alternativy, tak ako pravdepodobne viacero mamiciek, ktore sa rozhodli pre nosenie 😉 . Uz mam sice doma didymos a som maximalne spokojna, ale ked idem autom, tak je to maximalne neprakticke uvazovat satku niekde na parkovisku 😝 .
Ergo som si skusala, zda sa mi dobre spevnene na chrbat, ale synator mi z neho vyskakoval. Ale mozno som robila len nieco zle a chce to cvik.
Manduca sa mi paci viac, ale pripada mi, ze deti su v nej "stratene" a nevidia okolo seba. Neskusali ste niekto obe ? Ktora je lepsia ? Popr. neviete nejaku stranku, kde by sa tieto 2 alternativy porovnavali ?

jarka007
autor
9. máj 2009

To sa nenajde naozaj nikto, kto pozna obe alternativy ? :(

denisocka
9. máj 2009

jasne že sa najde,ale najdi si temu noseni deti - a tam ti poradia 😉
btw - ja som mala obe,ale nechce sa mi rozpisovať 😀 , snad len,že ostalo mi Ergo,manducu som posunula dalej

denisocka
9. máj 2009
jarka007
autor
9. máj 2009

denisocka nad tou temou som rozmyslala, ale nenosia tam vsetci satky 😕 ? A preco si si nechala Ergo ?

katy1979
11. máj 2009

jarka len studuj nie je to tam len o satkach. my mame manducu ergo som nemala moznost vyskusat.

ajsa32
11. máj 2009

my sme mali manducu aj ergo, ostalo ergo. v manduce babo plakalo, v ergu zaspalo 🙂

mne sa viac lubi ergo, ale je to len vec sympatii, je to v podstate to iste, len na ergu je mi sympaticka farba, resp.to, ze je jednofarebne, len kapucna je farbena, manducy su na moj vkus strakate,ale to je detail.

slavi1
15. máj 2009

Ja mam manducu a som s nou maximalne spokojna! malejsa tam paci, je todobre vyriesene s novorodeneckou vlozkou-pri ergu sa musi dokupovat

slavi1
15. máj 2009

a co sa tyka farby-mam ju v cervenej je tam len trosku bezovej,takze fajn kombinacia

denisocka
17. máj 2009

jarka-tak,ako píše ajsa,je to vec sympatií 😉 cena je skoro rovnaka,musiš vedieť či chceš mať "športovu" manducu,ja som mala červenu a pripadala som si jak s batohom cez hory 😀 ,kým bol šimon maly,a mali sme novorod.vložku,bola supe,ale ako vyrastol z nej- brutalne mi vadila pod jeho zadoškom,vadil mi ten zip-lebo ked som to nepoužívala zas to bolo ksu zrolovanej latky navyše, nepačil sa mi vykroj bedr.pasu -pripadala som si jak v korzete na plese 😀 a pri chodeni do schodou mi to "zavadzalo u pipiny" 😝 ... ked som skusila raz maleho v nej nakojiť,uspešne,už som nevedela nazas utiahnuť popruhy,musela som ho vybrať,naštelovať manducu a nazad vložiť - čo bolo o hubu ! nema v predu vrecko ako ma ergo ,neskutočne mi zavadzali take gombičky na pleciach,kde sa ma zakvačovať gumka z kapucky ..... no neviem,bolo toho vela 😅 proste som jumpredala a kupila ergo,aj ta latka v ergu je ovela hrubšia,pevnejšia - mam modre + mäta,vystihla som jedno z poslednych v tejto nááádhernej kombinacii a som mega spokojna. je pravda že už nenosím 🙄 .... ale odkladam ..... alebo predám? 😀 ale ešte zvažujem na d PATAPUMom 😕 no šak to by som nebola ja,ale to si nechám až nám raz panbožko dožiči druheho čertíka bertíka 🤐

denisocka
17. máj 2009

ojha ejha,,,, niekolko písmeniek mi niekde poutekalo 😅

denisocka
17. máj 2009

http://nosime.sk/max.php?img=galeria/ergo/modre... a tu by som mala byť ja,neviem,len podla nazvu dedukujem,mne to ukazuje len križik http://nosime.sk/max.php?img=galeria/manduca/ma... a tu neviem kto je http://nosime.sk/max.php?img=galeria/manduca/ma...

denisocka
3. okt 2010

ta pekne,moje more ergo som predala a teraz zhanam niečo pre druheho syna,nemohla som ho odložiť??? 😀

luciferkax
28. jún 2012

Ahojte. Nemali by ste niekto záujem vymeniť? Mám doma ročnú manducu, som s nou velmi spokojná, no známa mi požičiala ERGO a to sa mi zdalo pre mna pohodlnejšie, takže ak by mal niekto radšej manducu ako ergo , tak rada vymením :D :D ak by bolo v lepšom stave, som ochotná doplatiť :D 🙂

something
16. okt 2012

@luciferkax Ahoj, ja mam ergo a chcem skusit manducu.Preco chces menit?

alenkam.
16. okt 2012

Tak ja som bola rozhodnuta pre manducu, ale teraz neviem... 🙂

something
16. okt 2012

@alenkam.ja som tiez najprv bola pre manducu ale potom som citala ze sa v nej tazko kiji,tak som zvolila ergo.Ale chcela by som vyskusat aj manducu,lebo tam netreba novorod.vlozku, A myslim,ze nikdy v tom kojit nebudem 🙂