Skate na sedenie. Dajte prosím nejaký link

susik77
12. máj 2009

Ahojte, mozte mi pls. dat nejaky link na skate na sedenie ku kociku? Nic som na nete nenasla...Diky.

jabber
12. máj 2009

Ahoj, myslíš něco takového?
petto.cz/shop/index.php?s=produkt&id=4210 🙂

susik77
autor
12. máj 2009

jj, dik moc. myslis ze to bude univerzalne? Ja by som to chcela na Inglesinum magnum.

jabber
12. máj 2009

Já si myslím, že jo, ale radši si tam brnkni 😉

janka1874
13. máj 2009

a náhodou neviete niekto o niečom čo by bolo ako v smere jazdy? toto sa mi zdá že je proti smeru jazdy...dík

dosa
13. máj 2009

janka, ja som rozmyslala nad takymto niecim - je to trocha bokom od kocika, nemuselo by to tam tak zavadzat ale zrejme to bude uz pre starsie dieta, aby tam vedelo uz sediet 😉

dosa
13. máj 2009

a hlavne ze som nevlozila odkaz 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4198032

krista
13. máj 2009

Ahojky, to vypadá moc pěkně, já jsem vyřešila malý věkovým rozdíl Buggypodem, kdyby se chtěl někdo inspirovat, je to skládací, tak s místem taky neni problém 🙂
http://www.dvojcatka.cz/images/bp3_jpg.jpg

dosa
13. máj 2009

bugypod by som urcite volila keby mal byt medzi detmi maly vekovy rozdiel, lebo to starsie este nie je take rozbehane a potrebuje si posediet aj tak, aby sa oprelo a oddychlo si. tieto bocne sedatka su skor pre vacsie deti, ktore uz kocik tak nepouzivaju ale tiez ich sem tam este "bolia nozicky" - ako tu nasu 😀

krista
3. aug 2010

Ahoj,
můžete někdo hodit zkušenost s výše zmíněným stupátkem/sedátkem za kočárek? Měla jsem Buggypod - ten moc neobstál u nás, i sourozenecký kočárek Phil & Teds - ten je super, ale malá se krásně rozchodila, teď se mi začlo líbit i tohle 😉

diorka
18. mar 2013

Ahojte baby, pozram, ze posledny prispevok je dost stary, ale mozno sa najde niekto, kto tiez teraz hlada takyto skejt na sedenie, moja starsia ma uz 4r., ale radi cestujeme a ona uz potom nevladze a je to dost ju nosit na koni, tak hladam nieco taketo na sedenie, len neviem nic najst, budem rada, ak pridate nejake linky, dakujem

eunomia
15. feb 2014

@diorka prosim vas nasli ste skejtik na sedenie, tiez zhanam, poradte prosim. Dakujem

diorka
15. feb 2014

@eunomia praveze nie ☹