Skejt na kočík

marcela22
9. aug 2009

Ahojte všetky už minimálne dvojnásobné mamičky, chcem Vás poprosiť o radu a pomoc. Mám v pláne kúpiť pre staršiu dcérku skejt na kočík, aby nemusela všade chodiť pešo, keď sa jej narodí súrodenec. Mám však problém v tom, že obidva naše kočíky majú krátku rukoväť a obávam sa, že by mi ten skejt iba zavadzal pred nohami a zle by sa mi kočík viezol. Naozaj sa dá skejt používať iba pri kočíkoch s dlhou rukoväťou - kde si dieťa stúpne medzi rukoväť a kočík? Chcem totiž kúpiť skejt použitý z netu, keďže netuším, či sa tam dcérka bude chcieť voziť a nechcem zaň dať zbytočne veľa peňazí. A nemám si to ako odskúšať...ďakujem za všetky názory🙂

zamilovana
21. nov 2012

@tatya Ahoj prosim ta aky skejtik si nakoniec objednala? Tiez cam

tatya
21. nov 2012

@zamilovana no nakoniec mame stupienok LITAF, pisali ze je univerzalny a asi aj bude, tie ramena co sa pripinaju ku kociku sa daju napolohovat, trosku sa s tym pohras a je to celkom fajn 🙂 ale je pravda, ze zo zaciatku mi to zavadzalo pri chodzi, teraz som si uz zvykla a nezakopavam do toho skejtu a este musim mat madlo kocika tak viac vpredu, aby si mala neudierala hlavicku 😝 ale ked som si zvykla, je to naozaj super vec, mala sa niekedy aj pol prechadzky len vezie 😀 😀

zamilovana
21. nov 2012

@tatya pockaj madlo alebo rukovat kocika? A stoji medzi rukovatou a vanickou alebo az za rukovatou? Kolko ta vysiel? Diky za infi.

zamilovana
21. nov 2012

@tatya prosim ta nemas nahodou nejaku fotku s tym skejtikom?

jancaca
21. nov 2012

Ahojte, nemáte niektorá skúsenosť so skejtom na chicco S3? Mám obavy, že tie univerzálne naň nesadnú a originál som nikde nenašla.......Díky

tatya
22. nov 2012

@zamilovana dufam, ze to takto pomoze 🙂

zamilovana
22. nov 2012

@tatya jej diky moc a na sportaku nemas nech viem ako sa to dava?

tatya
22. nov 2012

nemam, sportak sme este so stupienkom neskusali, este maly ma este len 3 mesiace, takze mame vanicku...

baska1
28. nov 2012

neskusali ste niektora ten skejtik ku Camarelu?

valika_val
26. feb 2013

neviete mi niekto poradit, aky skejt pasuje ku kociaru casualplay S4?

mirokinder
28. feb 2013

Skúste pozrieť aj https://www.modrykonik.sk/shopy/moj-shop/kociky... Tento skejt pasuje na väčšinu kočíkov. To prichytenie ku konštrukcii, ku nohám kočíkov sa dá otočiť a pripevniť z oboch strán.
Pri posielaní cez internetové obchody ( e-shopy ) je možné - nepoužitý tovar, do 7 pracovných dní - vrátiť. Takže vyskúšanie Vás bude stáť len prepravu. Nepoužitý tovar sa nemyslí nerozbalený, ale nesmie sa s ním ísť von.

csina
2. mar 2013

mám otázku... máte skúsenosť so skejtom na Dema hlbokej verzii??? pýtam sa kvôli tej brzde.. skejt sa asi upevňuje na bočné časti konštrukcie...ako to funguje?? treba mi Dema skejt, alebo môžem aj univezálny???

baryana
26. aug 2013

@baska1 ahoj, pozeram, ze presla dlha doba od tvojej otazky. ako si to nakoniec vyriesila? pouzivas skejtik ku camarellu? ak ako, aky? a ide sa s tym v pohode? tiez to prave teraz riesim. vdaka 🙂

baska1
26. aug 2013

@baryana ahojky,no zatial mame len jedno babo a najblizsie planujeme asi až ked malý už nebude potrebovat kocik vobec, talze som to nemusela riesit, ale popravde este som to ani na camarelle nevidela :o(

baryana
27. aug 2013

@baska1 aha, tak vdaka za odpoved 🙂

baryana
27. aug 2013

nema niekto skusenost, pripadne foto so skejtikom na camarello?

mimisk
27. aug 2013

@baryana mal by tam pasovat z abc desing

baryana
28. aug 2013

@mimisk vdaka za odpoved 🙂

lenika76
22. sep 2013

ahojte baby, ake mate skusenosti so skejtikmi v zime na snehu? je to vhodne? pohodlne? bezpecne?...

bibi26
26. sep 2013

Ahojte, aj mna by zaujiomalo, ci mate niektora skusenost so skejtikom v zime na snehu. Da sa s tym v pohode po snehu chodit, alebo je to prakticky nepouzitelne? Dakujem velmi pekne za akekolvek info 😉

sika99
3. okt 2013

Ahojte, ak by niektora z Vas mala zaujem, prave predavam skejtik na kocik zn. Gesslein (ale mal by sediet aj na ine kociky) a kludne si ho mozete prist vyskusat s kocikom, aj so starsim dietatkom. Ak nebude vyhovovat, neva... Kludne mi zavolajte na 0905515573, sme z BA.

swety1
3. okt 2013

Dobry den ma niekto skejt na vsetky druhy kociku??? alebo sa to nejak rozdeluje:: dakujem za info

rolak
3. okt 2013

@swety1 ja som kupovala univerzálny skejtík za 39 eur.

swety1
3. okt 2013

@rolak a kde sa to kupuje aj na vahu je to nejak alebo to je jedno???

rolak
3. okt 2013

@swety1 hej,je to aj podľa váhy, tento je do 30kg,ale sú aj slabšie, ja som si zavolala do predajne kočíkov u nás v KE,či majú univerzálny sekjtík ku kočíku a tento mali, rovno mi ho aj na predajni namontovali, mám na kočíku také adaptéry na to nastálo namontované a keď mi treba,tak do nich skejtík len nakliknem.

swety1
3. okt 2013

@rolak ok dakujem za info

moncici86
5. jan 2014

@rolak v ktorom obchode si kupila ten skejtík? 🙂

rolak
6. jan 2014

@moncici86 v babetkove v Košiciach na moldavskej.

rolak
6. jan 2014

@moncici86 najlepšie je tam vopred zavolať a zistiť,či sa bude dať primontovať aj na tvoj kočík.

moncici86
6. jan 2014

@rolak . Dost casto som v KE,tak sa tam zastavim. Dakujem za odpoved